https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/ekspress-finans/Експрес Фінанс
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Експрес Фінанс – умови кредиту, відгуки, контакти

4.36
відсоток погодження: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Експрес Фінанс»:

Сума першого кредиту
1000 -50000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.6-1.86% на день
Сума повторного кредиту
1000-50000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.6-1.86% на день
Строк кредиту
63-182 дня
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
30 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard, готівкою
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Експрес Фінанс

23.05.20 8:44

Звернувся в Експрес Фінанс, тому що сподобалися умови видачі кредитів. По-перше, видають гроші на довгий термін, і тому щотижня або щомісяця платиш невелику суму. По-друге, можна брати до 50 000 гривень, але сам поки що брав набагато менше. По-третє, відсотки нижчі, ніж у тих ,що видають гроші до зарплати.

City: Березне

Компанія «Експрес Фінанс» працює на території України з 2014 року. Організація надає швидкі кредити з фіксованою сумою виплат. Переваги МФО укладені в тому, що клієнти можуть взяти гроші в борг через Інтернет або в найближчому відділенні компанії. Для залучення уваги діють акції, роздають промокоди. Для зручності населення філії організації розташовані в 42 українських містах.

МФО «Експрес Фінанс» вирішує фінансові проблеми населення, надаючи кредит онлайн або при зверненні клієнта до відділення. Позики видаються тільки громадянам України. Компанія співпрацює з клієнтами різних категорій. Взяти кредит можуть навіть ті особи, яким зі стовідсотковою ймовірністю відмовить банк. До них відносяться: студенти і пенсіонери, фрілансери і індивідуальні підприємці, мами в декреті і офіційно не працевлаштовані громадяни.

Компанія «Експрес Фінанс» не вимагає довідок про дохід, також не потрібні застави і поручителі. Але це не означає, що платоспроможність не перевіряється. МФО використовує дані з «Бюро кредитних історій», а також інформацію ІПН.

Великий плюс у тому, що організація не ставить питань щодо мети кредитування. Користувачі можуть взяти позику на будь-які потреби. Отримані гроші витрачаються на оплату лікування або комунальних послуг, збори дитини в школу, ремонт або подорожі.

Міста з фізичними відділеннями «Експрес Фінанс»

Головний офіс компанії «Експрес Фінанс» розташований в Києві. Для зручності користувачів решта філій розподілено по 42 містам, включаючи:

  • Дніпро;
  • Запоріжжя;
  • Житомир;
  • Павлоград;
  • Херсон;
  • Чернігів.

Повний список міст і адрес відділень представлений на офіційному сайті. Тут же вказано режим роботи філій. Але подати заявку можна не тільки під час особистої присутності в офісі. Також доступні запити в режимі онлайн.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подаючи заявку на кредит онлайн, необхідно створити особистий кабінет. Для цього перейдіть на головну сторінку сайту «Експрес Фінанс». Тут доступна форма для вибору параметрів. Вкажіть суму і період кредитування. Автоматично будуть видані підсумкові значення. Ви дізнаєтеся, коли погашати борг і скільки в підсумку потрібно оплачувати. Якщо вам підходять умови, натисніть на кнопку «Оформити кредит».

Визначити суму кредита

Ви перейдете до реєстраційної форми. Введіть номер телефону та верифікуйте дані. Для цього на ваш мобільний прийде СМС-повідомлення з кодом. Укажіть комбінацію в спеціальному блоці, це підтвердить ваш номер.

Отримання рішення онлайн

Щоб отримати рішення, заповніть анкету. Введіть персональні дані. Вкажіть ПІБ, номер і серію паспорта, інформацію про банківську картку. Слідкуйте за правильністю заповнення полів. Карту потрібно верифікувати. Процес здійснюється наступним чином: МФО «Експрес Фінанс» блокує невелику суму, після чого ви вводите значення в спеціальне поле. Через 10 – 15 хвилин гроші знову будуть доступні. Для підтвердження карти знадобиться не більше 1 гривні.

Якщо не хочете заповнювати анкету вручну, скористайтеся сервісом BankID. У такому випадку компанія «Експрес Фінанс» отримує інформацію з бази даних вашого банку. Відомості передаються в один клік, потрібно тільки підтвердження.

Виконавши вказані дії, відправляйте заяву на розгляд. Як тільки рішення буде прийнято, ви отримаєте відповідь на електронну пошту або мобільний номер. При схваленні запиту буде переведений кредит на карту.

Якщо хочете подати заяву в «Експрес Фінанс» і отримати гроші готівкою, вам позвонить менеджер і уточнить всю інформацію. Консультант надасть відомості про найближче відділення, яке потрібно відвідати. Тут ви уточните всі моменти і отримаєте кредит в касі.

Нюанси при оформленні кредиту

Подавати заявку на кредит можна тільки після заповнення анкети в «Експрес Фінанс». Уважно перевіряйте введені дані. Якщо запит подається повторно, то кредит буде виданий після погашення боргу.

Компанія лояльна до клієнтів, вона стрімко розвивається. Завдяки цьому кожен бажаючий може оформити заяву зручним способом. При наявності Інтернету клієнти заощадять час і відправлять запит онлайн. Якщо немає доступу до мережі, то завжди можна відвідати філію. Тут допоможуть кредитні менеджери. Вони пояснять, як заповнювати анкету, які процентні ставки діють в організації, як оплачувати кредит.

Повторна подача заявки на кредит в «Експрес Фінанс»

Ви можете подавати заявку на кредит повторно. Але тільки в тому випадку, якщо погасили попередній борг. При відсутності прострочень компанія «Експрес Фінанс» швидко схвалить вашу заяву.

Перевага повторної заявки укладено в тому, що не потрібно знову заповнювати анкету і створювати особистий кабінет. Заходьте в профіль, вказавши логін і пароль. Цю інформацію ви отримали при першому введенні даних. Якщо пароль загублений, скористайтеся інструкцією по його відновленню. Вона наведена на офіційному сайті організації. При виникненні питань зверніться до менеджерів.

Якщо ви – боржник в МФО «Експрес Фінанс», то можливе відхилення заявки. Намагайтеся дотримуватися договірних умов, щоб позбутися від прострочень і не накликати на себе штрафні санкції. Чим частіше ви берете кредит онлайн або готівкою, тим вище ваш рейтинг і довіра компанії «Експрес Фінанс».

Відмова у видачі кредиту

У 90% випадків компанія «Експрес Фінанс» схвалює видачу позик. Але виникають ситуації, коли організація змушена відхилити запит. Відмова завжди викликана певною причиною, яка не розголошується. В основному на негативну відповідь впливає невірне заповнення анкети. Помилка в одній цифрі чи букві потягне за собою відмову. Перевірте актуальність і правдивість інформації, виправте помилки і подавайте заяву ще раз. Також запит може бути відхилений через відсутність громадянства України, невідповідність віковим критеріям, наявність боргу або прострочень за попередніми кредитами.

Як оплачувати кредит в «Експрес Фінанс»?

Оплачуйте кредит в «Експрес Фінанс» одним із зазначених способів. Ви можете погасити борг після авторизації в особистому кабінеті. Для цього увійдіть в розділ з кредитами, перегляньте суму і перекажіть кошти з банківської карти.

Також можна оплачувати через термінали самообслуговування EasyPay і «ПриватБанк». При їх виборі потрібно знати номер договору і свій ІПН. Враховуйте, що гроші переводяться протягом дня. Тому не залишайте оплату на останній момент. В іншому випадку утворюється прострочення, а вас вносять до списку боржників.

Зручно оплачувати через касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії «Експрес Фінанс», номер договору та ІПН. Гроші надходять на рахунок протягом 3 днів.

Дострокове погашення позики

В будь-який момент можна погасити кредит достроково. Не має значення, внесете ви суму повністю або частково. Компанія «Експрес Фінанс» не нараховує додаткові відсотки, немає ніяких штрафних санкцій. Чим раніше ви оплачуєте кредит, тим менше підсумкова сума. Це обумовлено перерахунком відсотків за фактичні дні використання грошей.

Все про прострочення платежів

При простроченні платежів виставляються штрафні санкції. Але компанія «Експрес Фінанс» лояльно ставиться до боржників. Вона додатково надає 5 днів, протягом яких можна погасити борг за початковими умовами. Якщо за цей період кредит не сплачено, то нараховується пеня за кожний день прострочення. Відсотки збільшуються, що зазначено в договорі.

Дані про боржника вносяться в «Бюро кредитних історій». Також організація має повне право подавати в суд на клієнта, що не дотримує умови договору. В такому випадку буде важко взяти кредит в наступний раз. І не тільки в «Експрес Фінанс», а й в будь-якій організації.

Продовження кредиту в «Експрес Фінанс»

Продовження кредиту необхідно при виникненні фінансових труднощів. Якщо ви не можете внести гроші, скористайтеся послугою пролонгації. Для цього необхідно погасити нараховані відсотки. Подавати заявку на пролонгацію не потрібно. Просто оплатіть суму, зазначену в профілі. Якщо немає доступу до Інтернету, уточніть відсотки у менеджерів. Під час пролонгації в «Експрес Фінанс» не діють пільгові умови, акції та промокоди. Зате ви збережете хорошу кредитну історію.

Способи пролонгації

Продовження кредиту оформляється в особистому кабінеті, через термінали або в офісі МФО. Пролонгація можлива тільки до закінчення дії договору. В іншому випадку утворюється прострочення. Продовжуючи кредит, ви збільшуєте період використання грошей.

Акції та промокоди в «Експрес Фінанс»

В МФО регулярно проводяться акції, спрямовані на заохочення клієнтів. Також роздають промокоди, що надають знижку на відсотки. В акціях можуть брати участь всі позичальники, які не значаться в списках боржників. У компанії «Експрес Фінанс» часто стартують розіграші цінних призів. Кожен клієнт може отримати приємний подарунок просто за те, що взяв гроші в борг.

Промокод – це певний набір чисел і букв. Вони генеруються у випадковому порядку. Подаючи заявку, можна ввести бонусну комбінацію. В такому випадку знижується процентна ставка за використання грошей. Знайти промоки можна на спеціалізованих форумах.

Відгуки клієнтів про «Експрес Фінанс»

Відгуки клієнтів нададуть максимум інформації, якщо ви не можете визначитися з вибором. Перегляньте коментарі, щоб зрозуміти нюанси роботи МФО. Кожен відгук залишений реальним користувачем. Ви дізнаєтеся, як організація ставиться до боржників, що робити при простроченнях, як швидше взяти кредит. Після укладення договору та погашення позики залиште свій відгук про «Експрес Фінанс». Не виключено, що він допоможе новачкам, яким терміново потрібні гроші.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Експрес Фінанс”:
Графік роботы:
Пн-Пт: з 8:00 до 20:00, Сб-Нд: з 9:00 до 18:00
Телефон:
0-800-211-112
Сайт:
expressfinance.com.ua