https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/e-groshi/Е-гроші
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Е-гроші – умови кредиту, відгуки клієнтів

4.8
процент погодження: 82%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Е-гроші»:

Сума першого кредиту
100-30000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.08-2.2% в день
Сума повторного кредиту
100-30000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.08-2.2% в день
Термін
1-60 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
при оплаті нарахованих відсотків і 20% початкового боргу
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
карта українського банку, мобільний телефон
Взяти Кредит

Сервіс Е-Гроші створений в 2019 році для надання фінансової підтримки громадянам України. Він пропонує взяти гроші в борг через інтернет без поручителів і застави. Клієнтам є 3 кредитні програми на вибір. Перший кредит видають за 15 хвилин, а при повторних зверненнях кошти надходять на карту протягом 2 хвилин.

В яких містах доступні кредити від Е-Гроші?

Головний офіс компанії Е-Гроші розташований в місті Дніпро. Підрозділів по роботі з клієнтами компанія не має, але дозволяє взяти кредит жителям будь-яких регіонів України. Всі взаємодія між позичальником і МФО здійснюється онлайн. Навіть перебуваючи в іншій країні українські громадяни можуть взяти через сервіс кредит онлайн.

Компанія пропонує подати заявку через офіційний сайт. Якщо кредит буде схвалений, гроші прийдуть на карту. При оформленні першої позики клієнту створюють особистий кабінет на сайті МФО. У ньому користувач може переглядати інформацію по боргу і майбутнього платежу, а також здійснювати наступні операції:

 • оплачувати борг з банківської картки;
 • подавати заявки на повторний моментальний кредит на карту;
 • продовжувати термін договору, підключаючи послугу «Пролонгація»;
 • зв’язуватися з представниками компанії Е-Гроші при виникненні питань і направляти відгуки.

Хто може взяти кредит в Е-Гроші

МФО Е-Гроші пропонує оформити кредит онлайн будь-якому жителю України у віці від 18 років. Фінансова компанія не вимагає, щоб у потенційного позичальника була ідеальна кредитна історія або офіційне працевлаштування. Завдяки цьому позики в ній доступні навіть тим, хто працює без офіційного оформлення, а також фрілансерам і пенсіонерам.

Людям, що бажають взяти гроші в борг на відкриття або розвиток власного бізнесу, компанія Е-Гроші надає спеціальні умови кредитування. Вона збільшує для них максимальну суму позики до 30 000 грн вже при першому зверненні.

Як оформити кредит онлайн в Е-Гроші?

Сервіс Е-Гроші дозволяє взяти кредит за 15 хвилин новим клієнтам і за 2 хвилини – постійним позичальникам. Вся процедура оформлення включає 5 кроків:

 1. Вибрати кредитний продукт, термін і суму кредиту в онлайн-калькуляторі Е-Гроші. Якщо є промокод, його також треба вказати на цьому етапі. Після вибору параметрів позики слід натиснути на кнопку «Отримати кредит».
Вибрати кредитний продукт
 1. Зареєструвати особистий кабінет. Клієнт може вказати П.І.Б., телефон і пароль самостійно або скористатися обліковим записом BankID.
Зареєструвати особистий кабінет
 1. Підтвердити реєстрацію особистого кабінету. Буде потрібно ввести код з СМС від Е-Гроші.
Підтвердити реєстрацію особистого кабінету
 1. Заповнити анкету і подати заявку. Потрібно вказати паспортні дані, адреса реєстрації та проживання, відомості про зайнятість, доходи, контактні особи та прив’язати до особистого кабінету карту українського банку.
Заповнити анкету і подати заявку
 1. Дочекатися схвалення заявки і підписати договір. Для підтвердження згоди з умовами кредиту досить вказати код з СМС від Е-Гроші в особистому кабінеті. Оформляти паперові документи не потрібно.

Чи можлива відмова в Е-Гроші і чому?

МФО Е-Гроші видає в борг власні кошти. Законодавство дозволяє компанії самостійно визначати, кому надавати кредит, а кому ні. Е-Гроші ставиться лояльно до клієнтів, але все ж може відмовити у видачі позики з наступних причин:

 • клієнт раніше брав кредит в Е-Гроші і допустив тривалу прострочення;
 • доходи позичальника явно не дозволяють своєчасно виплатити заборгованість без прострочень;
 • в анкеті вказані недостовірні дані або є підстави вважати, що заявку подали шахраї;
 • клієнт не відповідає на телефонні дзвінки;
 • потенційний позичальник є боржником по аліментах, податків, штрафів, комуналці, і сума боргу значна;
 • клієнт виступає боржником перед іншими фінансовими установами та не виплачує борги вже тривалий час.

Кожен випадок розглядається індивідуально. Точні причини відмови можуть не озвучуватися клієнту.

Як підвищити шанси на схвалення кредиту?

Незважаючи на лояльне ставлення до клієнтів, МФО Е-Гроші перевіряє кожного позичальника перед видачею мікропозик. Кілька простих порад допоможуть істотно знизити ймовірність негативного рішення по заявці:

 • в анкеті слід вказувати тільки достовірну інформацію без перебільшень;
 • всі контактні телефони повинні бути активними і по ним повинні відповідати;
 • перед відправкою заявки на розгляд слід перевірити її на наявність помилок і виправити їх.

Як погасити кредит в Е-Гроші?

Дата платежу і сума до погашення відомі заздалегідь. Вони вказуються в договорі і доступні цілодобово в особистому кабінеті. Боржник повинен погасити заборгованість до вказаної дати. Інакше його кредитна історія почне псуватися і можуть виникнути штрафні санкції.

Погасити кредит можна 3 способами:

 • через термінали самообслуговування банків готівкою;
 • в касах відділень або переказом через онлайн-банк;
 • картою будь-якого банку в особистому кабінеті.

Чи припустимо дострокове погашення кредиту?

При бажанні боржник може погасити кредит в Е-Гроші достроково. Але компанія при цьому не перераховує відсотки, і доведеться сплатити всю суму, встановлену договором. Рекомендується ще до подачі заявки оцінювати потреби в грошових коштах і термін, на який вони потрібні. Інакше є ймовірність, що доведеться переплачувати за зайві дні дії договору.

Як взяти повторний кредит в Е-Гроші?

При повторних зверненнях в Е-Гроші можна подавати заявку, ввійшовши в особистий кабінет. Створювати новий профіль, заповнювати анкетні дані вже не буде потрібно. Якщо у клієнта змінилася карта, паспортні або інші дані, досить в профілі змінити тільки їх. Додатково перед відправкою заявки можна вказати промокод.

Рішення по повторної заявці буде прийнято протягом 2 хвилин автоматичними скоринговими системами. При відсутності проблем компанія відразу надішле СМС-повідомлення, і залишиться тільки підписати договір в особистому кабінеті. Після цього МФО переведе кредит на карту протягом декількох секунд.

Компанія Е-Гроші дозволяє подавати нові заявки тільки після погашення попередніх позик. Якщо клієнт в минулому допускав прострочення в Е-Гроші, йому можуть не схвалити кредит або зменшити його суму, навіть якщо в минулому компанія без проблем схвалювала йому мікрокредити.

Пролонгація позики в Е-Гроші

Якщо погасити борг в Е-Гроші немає можливості, боржник може продовжити термін договору за допомогою послуги «Пролонгація позики». Вона підключається через особистий кабінет. Для активації опції потрібно погасити всі нараховані відсотки, штрафи за прострочення (якщо є), а також 1/5 від суми боргу.

При продовженні договору прострочення не виникає. Ніякої негативної інформації в бюро кредитних історій компанія Е-Гроші в цьому разі не передає і штрафів не нараховує.

Правила пролонгації договору в Е-Гроші дозволяють боржникові максимум за 5 продовжень повністю погасити заборгованість. Після цього він зможе подавати заявки на нові мікрокредити і отримувати гроші в борг на умовах для постійних клієнтів.

Що робити в разі прострочення?

Якщо уникнути прострочення не вдалося, компанія Е-Гроші продовжує нараховувати відсотки щодня, тому рекомендується максимально швидко оформити продовження договору або погасити заборгованість. При простроченні тривалістю від 61 дня боржник повинен буде сплатити додатковий штраф для покриття збитків МФО.

При неможливості погасити прострочення можна спробувати вирішити цю проблему шляхом переговорів з представниками Е-Гроші. Якщо причина порушення боржником умов договору поважна, МФО може іноді запропонувати реструктуризацію боргу. Ще одним варіантом вирішення проблеми може стати рефінансування заборгованості в іншої фінансової установи.

Акції та промокодом Е-Гроші

Компанія Е-Гроші регулярно проводить маркетингові акції і поширює промокодом. Вони дозволяють знизити відсотки по кредиту і отримати цінні подарунки від МФО. Промокодом організація поширює в соціальних мережах і через партнерів.

Акції компанія проводить регулярно. Одна з найпопулярніших з них – «Hot-credit». По ній нові клієнти можуть отримати кредит на спеціальних умовах – зі зниженою ставкою. Для всіх категорій позичальників також часто проходять акції.

Відгуки клієнтів про Е-Гроші

Перед оформленням кредиту настійно рекомендується вивчити відгуки клієнтів, які вже користувалися послугами компанії Е-Гроші. З них можна дізнатися інформацію про всі нюанси пропозиції, якість обслуговування та інші корисні відомості. Знайти відгуки клієнтів можна на нашому сайті.

Якщо ви вже користувалися послугами компанії Е-Гроші, поділіться своїм досвідом у відгуках. Він допоможе іншим клієнтам прийняти правильне рішення при виборі фінансової компанії для оформлення позики і заздалегідь дізнатися про всі тонкощі співпраці.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле