https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/e-cash/E-cash
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

E-cash – умови кредиту, відгуки, контакти

4
відсоток погодження: 93%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «E-cash»:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5% на день
Строк кредиту
5-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
2% при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
20-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Мікрофінансова компанія Е-cash представлена на ринку кредитування України. Вона займається наданням швидких позик. Заявки оформлюються онлайн в будь-який час. Компанія Е-cash популярна завдяки доступним кредитам, простим і зручним умовам їх отримання. Пропозиції організації залучають новачків, акції та промокоди надають додаткові привілеї позичальникам.

Кредити від компанії Е-cash розраховані на широке коло позичальників. Доступність фінансових продуктів є одним з ключових переваг організації. Позики онлайн видаються всім повнолітнім громадянам України:

  • кредит онлайн від Е-cash можуть оформити пенсіонери. Це важливо, оскільки багато банків розцінюють подібні позики, як високоризикові;
  • кредит від Е-cash онлайн доступний для студентів. Вони не можуть підтвердити свій дохід. Відповідно, позика на карту стає єдиною можливістю отримати грошові кошти на власні потреби;
  • компанія Е-cash пропонує кредит онлайн для всіх громадян, які офіційно не працевлаштовані. Клієнтам, які отримують зарплату в «конвертах», часто відмовляють при зверненні в банк. Однак Е-cash надає позики онлайн навіть користувачам з неофіційним доходом;
  • клієнтами компанії можуть стати індивідуальні підприємці. Вони нерідко потребують коштів для вирішення поточних завдань.

Позичальники отримують нецільові кредити. Отримані грошові кошти можуть бути витрачені на будь-які потреби. При цьому немає необхідності повідомляти, куди планується їх витрачання. Наприклад, гроші можна взяти на: подорожі, покупки, повернення боргів, оплату комунальних послуг.

Міста з фізичними відділеннями Е-cash

Головний офіс відкритий в Києві. Важливою перевагою пропозицій Е-cash є оформлення усіх позик онлайн. Тобто клієнтам не доводиться відвідувати офіси, витрачати час. Тому компанія не має фізичних відділень в інших містах України.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Доступність кредитних продуктів залежить від швидкості обробки заявки. Щоб взяти кредит в Е-cash, необхідно заповнити анкету. Вона включає в себе загальну інформацію про особу позичальника. Наприклад, потрібно подавати відомості про серію та номер паспорта, вік і наявність реєстрації на території України. Важливо вказати інформацію про цілі, розміри і періоді позики. Також необхідно подавати відомості про джерела заробітку.

Обрати суму кредиту

Послідовність дій при отриманні позики:

  • пройти процедуру реєстрації. Вона здійснюється на офіційному сайті. Вкажіть адресу електронної пошти, особисті дані і номер мобільного. На e-mail буде направлений код підтвердження. Після його введення в відповідне поле відкриється доступ в особистий кабінет. Тут боржник може погасити позику, продовжити дію кредиту і т. д .;
  • для збільшення шансів на видачу кредиту в Е-cash потрібно прикріпити фото з паспортом. Воно дозволяє ідентифікувати клієнта і підтвердити, що особистий кабінет належить реальній людині. На фото не повинно бути відблисків і сторонніх предметів;
  • заповнення заявки. В особистому кабінеті (в розділі з кредитами) вказується бажана сума, вибирається термін. Дуже важливо заповнювати всі поля і точно вказувати запитану інформацію. Помилки можуть призвести до відмови у видачі кредиту;
  • обробка заявки. За результатами розгляду запиту на вказаний клієнтом номер мобільного телефону буде відправлено СМС-повідомлення з відповіддю;
  • зарахування грошей на карту при позитивному рішенні. Кошти переказуються протягом 3 – 5 хвилин. При цьому не має значення, який саме банк випустив картку.

Виданий кредит відображається в особистому кабінеті клієнта. Тут же можна переглянути статус заявки, залишок по кредиту, дату погашення, та іншу важливу інформацію.

Нюанси при оформленні кредиту в Е-cash

Подавати заявку потрібно уважно. Важливо правильно і коректно заповнювати всі поля в анкеті. Клієнт має чітко вказувати серію, номер і дату видачі паспорта. Потрібно переконатися в тому, що дані по банківській карті для зарахування коштів також заповнені правильно.

Позичальник може подати тільки одну заявку на кредит. Одночасна відправка двох або більше запитів не допускається. Спочатку потрібно погасити попередній борг. Якщо своєчасно оплачувати кредит в Е-cash, то компанія без проблем схвалить таку заявку.

На карту може бути зарахована менша сума в порівнянні з запитаною. Зниження розміру кредиту пов’язано з рівнем заробітку клієнта, рейтингу в системі, наявністю у нього інших боргових зобов’язань. При першому запиті діють певні ліміти, які підвищуються при своєчасному виконанні договірних зобов’язань.

Як подавати повторну заявку на кредит в Е-cash?

Компанія Е-cash анулює пільгові умови при повторному запиті. З урахуванням вимог і своєчасного погашення боргу, ви без проблем отримаєте кредит на карту. Але позичальник не може взяти нову позику в період використання поточного.

Подавати чергову заявку потрібно в особистому кабінеті. Для входу необхідно використати логін і пароль. У розділі з кредитами вкажіть суму і період, після чого відправляйте запит на розгляд. Якщо ви – боржник, то організація може відмовити у видачі.

Відмова у видачі кредиту в Е-cash

У більшості випадків запити задовольняються. Але можлива відмова у видачі кредиту в Е-cash. Причини укладені в неправильному оформленні анкети, недотриманні вікових обмежень, відсутності громадянства України.

Нерідко в заяві відображаються невірні відомості про серію, номер і дату видачі паспорта. Система розпізнає їх як недостовірне надання інформації і автоматично відмовляє у схваленні кредиту. Щоб змінити ситуацію, необхідно повторно подати заявку, перевіривши заповнення всіх полів і актуальність даних.

Як оплачувати кредит в Е-cash?

Погасити борг в Е-cash можна декількома способами. При відсутності Інтернету оплачуйте кредит готівкою в будь-якому українському банку. Необхідно мати при собі ІПН і номер договору. Також ви можете сплачувати борг за допомогою терміналів самообслуговування. Найменування сервісів представлені нижче.

Способи отримання грошей

Для зручності запропоновано погасити борг за допомогою особистого кабінету на сайті компанії Е-cash. Це здійснюється шляхом перерахування грошей з банківської картки на рахунок МФО. Досить вказати суму боргу і підтвердити операцію.

Дострокове погашення кредиту в Е-cash

Кредит можна оплачувати достроково. При цьому дозволяється погасити будь-яку суму боргу (частково або повністю). При переказі грошових коштів автоматично перераховуються відсотки по кредиту. Інформація по новому залишку відображається в особистому кабінеті, також її можна уточнити у менеджерів. Сплачуючи кредит достроково, ви не потрапите під штрафні санкції.

Все про прострочення платежів

Прострочення є порушенням графіка платежів. Воно вважається злісним, якщо кредит не оплачується більше 3 днів. При цьому погашення відсутнє в повному обсязі або в частині платежу.

Наслідки прострочення виражаються в тому, що боржнику буде відмовлено при повторному зверненні в Е-cash. Крім того, дані вносяться в кредитну історію. В такому випадку буде проблематично взяти гроші в будь-якої фінансової організації. Компанія Е-cash має право подати на боржника позов до суду.

Продовження кредиту в Е-cash

Якщо нічим сплачувати кредит, скористайтеся послугою пролонгації. Вона позбавить від прострочення та внесення в список боржників. Для продовження потрібно погасити відсотки, а основна частина боргу залишається колишньою. При цьому графік і сума платежів перераховуються.

Способи пролонгації

Пролонгація здійснюється в особистому кабінеті. Якщо з якихось причин не вдається активувати послугу, боржнику слід зателефонувати на гарячу лінію і фахівець Е-cash допоможе оформити продовження кредиту.

Акції та промокодом в Е-cash

Акції проводяться регулярно. Компанія надає знижені ставки по відсотках, пропонує вигідні умови при повторному або при первинному зверненні. Стежити за акціями можна на сайті Е-cash.

В ході співпраці з МФО клієнти отримують промокоди. Вони являють собою комбінацію цифр і букв, яка надсилається СМС-повідомленням або по електронній пошті. Для активації промокоду, його потрібно ввести в спеціальне поле в особистому кабінеті. При цьому знижуються відсотки за користування кредитом в Е-cash. Промокоди надають можливість отримати гроші на більш вигідних умовах.

Відгуки клієнтів про Е-cash

Відгуки про роботу компанії дають об’єктивне уявлення про її переваги. Клієнти залишають свої коментарі і розповідають, як простіше взяти гроші, як уникнути прострочень. Вони діляться враженнями, на підставі яких ви зробите власні висновки. Кожен відгук унікальний, він допоможе виключити помилки при першому зверненні в МФО.

Після співпраці з компанією розкажіть про нюанси її роботи. Важливий будь-який відгук. Пишіть про акції, можливості взяти гроші в борг, відсотки. Надайте новачкам максимум інформації в своєму відгуку.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле