https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/dinero/Dinero
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Dinero – умови кредиту, відгуки, контакти

Рекомендуємо
4.5
відсоток погодження: 93%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Dinero»:

Сума першого кредиту
300-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0% на день
Сума повторного кредиту
300-15000 гривень
Строк кредиту
7, 14 або 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
7, 14 або 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Dinero

15.03.20 12:36

Залишилася задоволеною роботою компанії. Потрапила в скрутну ситуацію і не могла виплатити увесь борг, а відсотків вже достатньо набігло. Розуміла, що шансів мало, але вирішила просити реструктуризацію. У результаті оператор погодилася списати частину боргу, в основному, відсотки, а решту я вже виплатила.

City: Львів

Компанія Dinero працює з 2017 року. Організація надає фінансові послуги на ринку України. У МФО можуть взяти кредит клієнти різного соціального статусу. Мінімум документів, вигідні пропозиції, щедрі акції і промокоди збільшують кількість позичальників. У компанії діють пільгові умови, можливе продовження кредиту.

Щоб взяти швидкий кредит онлайн, клієнт компанії Dinero повинен подати заявку. Послуга доступна повнолітнім громадянам України. У МФО немає обмежень на те, як позичальник буде розпоряджатися грошима. Взяти кредит можна на будь-які потреби:

  • оплату лікування або навчання;
  • покупку подарунків;
  • ремонт автомобіля;
  • подорожі.

Перевага кредитування в Dinero укладено в швидкому розгляді заявки. При цьому не потрібні застави і поручителі, немає необхідності підтверджувати місце роботи, стаж і рівень доходу. Подаючи запит, потрібно надати дані тільки двох документів. Платоспроможність перевіряється не довідками від клієнта, а запитом до «Бюро кредитних історій». При оформленні кредиту можна взяти участь в акціях або скористатися промокодом.

Міста з фізичними відділеннями Dinero

Офіс компанії Dinero розташований в Києві. Не передбачено філій в інших містах, адже кожен бажаючий може подати заявку онлайн. При виникненні питань допоможе служба підтримки. Консультанти швидко вирішать виниклі проблеми, щоб користувач міг отримати гроші в борг.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

В компанії Dinero максимально спрощена процедура подачі запиту. Щоб взяти кредит, клієнт повинен зайти на сайт і скласти заявку онлайн. Для цього в спеціальній формі потрібно вибрати суму і термін позики. При першому зверненні встановлюються низькі ліміти. Якщо позичальник виконає умови і своєчасно погасить борг, доступна сума збільшується.

Подати заявку на кредит від Dinero

Після введення параметрів кредиту відображаються відсотки, дата погашення. Також можна переглянути, скільки всього нараховано до оплати. Якщо влаштовують умови, потрібно натиснути на кнопку «Подати заявку».

Форма заявки на отримання кредита

Процедура отримання кредиту розбита на три кроки. На першому етапі потрібно ввести персональні дані (ПІБ, дату народження, номер і серію паспорта, ІПН), а також номер телефону та адресу електронної пошти. Для підтвердження інформації пройдіть верифікацію. На ваш мобільний телефон прийде СМС-повідомлення з кодом для введення в перевірочне поле.

Другий крок – прив’язка карти, на яку переводяться гроші. На ній має бути позитивний баланс (не менше 1 гривні). Приймається тільки особиста картка, чужими кредитками користуватися не можна. Після введення номера, компанія Dinero тимчасово знімає 1 грн. Через 3 – 5 хвилин гроші перераховуються назад. Таким чином підтверджується приналежність банківської карти конкретному клієнтові.

Останній етап – додавання документів. Необхідно зробити якісний скан паспорта. Відкрийте його на сторінці з вашим фото і зробіть знімок. Не повинно бути відблисків і сторонніх предметів.

Виконавши всі умови, відправляйте заявку на розгляд. Відповідь приходить на електронну пошту або мобільний телефон незалежно від рішення. Якщо запит схвалений, то перераховується кредит на карту.

Нюанси при оформленні кредиту

Якщо ви вирішили взяти швидкий кредит в компанії Dinero, необхідно враховувати нюанси. Указуйте в анкеті реальні дані, в іншому випадку заявка буде відхилена. Подавати запит на отримання кредиту можна тільки один раз. Відправляти другу заяву не має сенсу, якщо у вас є борг в компанії Dinero. Спочатку погасіть всю суму, і тільки після виконання зобов’язань подавайте чергову заявку.

Повторна подача заявки на кредит в Dinero

Компанія Dinero надає можливість подавати заявку повторно. Візьміть швидкий кредит, якщо попередній борг успішно закритий. Запит подається через особистий кабінет (онлайн). Перевага в тому, що ви витратите менше часу. Не потрібно заповнювати дані знову, інформація збережена в профілі.

При повторній заявці збільшені ліміти. Але тепер не діють пільгові умови кредитування. Зате ви можете скористатися промокодом, щоб знизити відсоток за обслуговування позики.

Відмова у видачі кредиту

Компанія Dinero залишає за собою право відмовити у видачі кредиту. Причини не розкриваються, але вони завжди обґрунтовані. МФО відхиляє запит, якщо ви несвоєчасно оплачували попередню позику. Наявність прострочення негативно впливає на рішення. Також ви можете отримати відмову при помилках в анкеті. Перевірте заповнення в особистому кабінеті, виправте недоліки. Ще одна причина – прив’язка чужої карти або недостатній баланс для її верифікації. Також ви не зможете взяти гроші при наявності діючого кредиту.

Як оплачувати кредит в Dinero?

Компанія Dinero пропонує кілька варіантів, за допомогою яких можна сплачувати борг по кредиту. Вибирайте внесення коштів онлайн або готівкою. Зайдіть в особистий кабінет і погасіть борг банківською картою. У профілі відображається сума.

Боржники можуть оплачувати кредит через термінали самообслуговування. Для цього потрібно знати ІПН і номер договору. Та ж інформація знадобиться, щоб погасити суму через касу будь-якого банку.

Дострокове погашення позики

При появі засобів раніше зазначеної в договорі дати, можна сплачувати позику достроково. Компанія Dinero не висуває штрафи, не нараховує пеню. МФО перераховує відсотки за користування кредитом. Вони стягуються тільки за фактичну кількість днів. Підсумкова сума знижується, що викликає позитивні відгуки клієнтів.

Все про прострочення платежів

При порушенні договірних умов діє прострочення. Якщо нічим сплачувати кредит, то Dinero нараховує додаткові відсотки за використання грошових коштів. Анулюються пільгові умови, акції та промокоди. У боржника псується кредитна історія, що зменшує шанси на схвалення запиту в подальшому. І не тільки в Dinero, але також в інших фінансових організаціях.

При злісному порушенні умов компанія має право подати позов до суду. Також можлива передача даних по боргу третім особам (колекторам). Якщо виникнуть фінансові труднощі, то краще відразу звернутися до консультантів МФО для вирішення проблеми.

Продовження кредиту в Dinero

У разі необхідності можна оформити продовження кредиту. Якщо нічим сплачувати борг, то пролонгація стане ідеальним виходом із ситуації. Вона являє собою збільшення терміну дії договору. Для оформлення продовження потрібно погасити тільки нараховані відсотки, при цьому термін ви обираєте самостійно в межах зазначеного компанією Dinero діапазону.

Плюси пролонгації – це збереження позитивної кредитної історії і відсутність пені. Але якщо ви взяли позику на пільгових умовах, то вони анулюються і розрахунок ведеться за базовою ставкою.

Способи пролонгації

Найоптимальніший і зручний спосіб продовження кредиту в Dinero – оплата відсотків через особистий кабінет. Після входу в профіль боржник побачить суму і відразу зможе перевести кошти з банківської карти.

Також погасити відсотки можна через термінали City24, 24NonStop, IBox, EasyPay. Але для цього потрібно знати точну суму до оплати. Для отримання інформації боржник може звернутися до консультантів Dinero.

Акції та промокоди в Dinero

В МФО проводяться акції, роздають промокоди. Вони залучають нових клієнтів і заохочують активність постійних позичальників. Промокоди можна отримати в розсилці на електронну пошту. Вони надають знижку на комісію при подачі заявки на кредит онлайн. Але акційні пропозиції не активні при простроченнях.

В організації діє безстрокова акція «Приведи друга». За кожного нового користувача, який візьме кредит, нараховується по 300 гривень. Можна запрошувати будь-яку кількість друзів. Чим їх більше, тим солідніше дохід. Для збільшення числа клієнтів можна розміщувати код на тематичних форумах, відправляти знайомим в соціальних мережах. Отримані гроші доступні для переказу на карту.

Відгуки клієнтів про Dinero

Кожен позитивний відгук – це впевненість нових клієнтів в тому, що вони не припускаються помилки при виборі МФО. Якщо ви вже співпрацювали з Dinero, то залиште свій коментар. Опишіть, на що звернути увагу, як швидко переводиться кредит на карту. Можливо, ви були боржником. В такому випадку підкажіть, як уникнути прострочень.

Якщо ви перебуваєте на стадії вибору фінансового сервісу, то перегляньте наявні на порталі відгуки клієнтів. Вони допоможуть зрозуміти, наскільки вигідні умови в МФО. Користувачі діляться своєю думкою і розкривають всі нюанси співпраці з Dinero. Як подавати запити, чи легко створити особистий кабінет – в коротких коментарях викладено максимум інформації. За допомогою відгуків ви зробите власні висновки і приймете правильне рішення.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле