https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/creditup/CreditUP
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CreditUP – умови кредиту, відгуки, контакти

4.53
відсоток погодження: 90%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CreditUP»:

Сума першого кредиту
1000-8000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% на день зі знижкою 50%
Сума повторного кредиту
1000-8000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
3-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія CreditUp видає кредити жителям України. Організація працює з 2015 року, надаючи клієнтам позики на невідкладні потреби, туризм, покупку побутової техніки, оплату медичних послуг. У 2017 році компанія зайняла друге місце в конкурсі стартапів серед IT- та фінансових організацій. Це обумовлено вигідними умовами, наявністю численних акцій і промокодів, позитивними відгуками позичальників.

Компанія CreditUp видає швидкі позики онлайн. Клієнтами організації можуть стати тільки жителі України. Гроші в борг отримують повнолітні позичальники. При цьому не потрібно збирати великий пакет документів. Щоб подати заявку, потрібно надати особисті дані, а також мати мобільний номер і активну банківську картку. Розгляд запиту займає мінімум часу. Відповідь надсилається на електронну пошту або за допомогою СМС.

За статистикою 75% клієнтів отримують кредит онлайн, подаючи заявку в CreditUp. Запити розглядаються цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні. Для цього потрібен лише комп’ютер або смартфон, а також стабільне Інтернет-з’єднання.

Міста з фізичними відділеннями CreditUp

Головний офіс компанії CreditUp знаходиться в Києві. Він працює з понеділка по суботу. Вихідний – неділя. Ви можете взяти кредит дистанційно, перебуваючи в будь-якому місті України.

Покрокова інструкція при оформленні заявки на кредит в CreditUp

Подаючи заявку на кредит, вкажіть бажану суму і термін погашення. Для цього запропонована відповідна форма на головній сторінці сайту.

Кредит на карту в CreditUp

Якщо у вас є промокод, то вкажіть його і отримаєте знижку на комісію. У кредитному калькуляторі відразу відображається дата, до якої потрібно погасити борг. Також наводиться загальна сума повернення. Якщо влаштовують умови, натисніть на кнопку «Отримати гроші». Ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації. Тут потрібно ввести телефон та адресу електронної пошти, а також придумати пароль.

Форма реєстрації аккаунта

Наступна дія – підтвердження номера телефону. Вам прийде СМС з кодом, який потрібно ввести в спеціальне поле. Після верифікації мобільного номера відкривається анкета. Укажіть особисті дані, які є актуальними на поточний момент. Уважно вводьте відомості, зберігаючи всі скорочення або зовсім їх не використовуючи. Вам потрібно вказати інформацію так само, як вона приведена в офіційному документі.

Після перевірки даних компанія приймає рішення. Буде відмова або схвалення – відповідь прийде на мобільний телефон або електронну пошту. Якщо результат позитивний, то кредит переводиться на карту.

Повторна подача заявки на кредит

Подавати заявку на кредит повторно набагато простіше. Це пов’язано з тим, що тепер не потрібно проходити реєстрацію в CreditUp. Скористайтеся логіном і паролем для входу в особистий кабінет і переходьте в розділ з позиками. Тут вкажіть розмір кредиту і термін. Потім чекайте схвалення запиту. Як і в перший раз, при позитивному рішенні гроші переводяться на карту.

Причини відмови у видачі кредиту

Компанія CreditUp може відмовити у видачі грошей. Це пов’язано з кількома факторами, які впливають на рішення. Серед них:

  • клієнт заповнив анкету з помилками;
  • у позичальника погана кредитна історія;
  • в особистому кабінеті прикріплена чужа карта.

Конкретна причина не оголошується. Ви можете самостійно перевірити дані в профілі. Якщо знайдете помилку, то виправте її. Після внесення змін, подавайте запит повторно. Якщо проблема була тільки в неправильному заповненні, то ви отримаєте кредит на карту.

Якими способами оплачувати кредит?

Оплачувати кредит можна будь-яким зручним способом, зазначеним на сайті CreditUp. Вибирайте найприйнятніший варіант, щоб своєчасно погасити борг. Вам запропонована оплата онлайн в особистому кабінеті. Увійдіть в профілі в категорію «Поточний кредит» і переведіть суму за допомогою карти. Також можлива швидка оплата без авторизації. В такому випадку вам не потрібно заходити в особистий кабінет. Всього кілька кліків, і борг буде погашений.

Також ви можете оплачувати через термінали City24 або EasyPay. Для цього потрібно знати суму поточного погашення кредиту і номер телефону, вказаний в договорі з компанією CreditUp. Вибирайте в терміналі розділ «Банківські операції». Серед запропонованих сервісів вкажіть CreditUp і виконуйте дії по інструкції.

Ще один варіант – каса будь-якого банку. Вкажіть реквізити організації для переказу грошей. У призначенні платежу введіть ПІБ, ІПН і номер мобільного. Сплачуйте заздалегідь, щоб через збої в системі не стати боржником.

Дострокове погашення кредиту в CreditUp

У компанії CreditUp можна погасити кредиту достроково. Якщо у вас є можливість оплатити борг раніше зазначеної в договорі дати, то менеджери фінансової організації перерахують підсумкову суму. З вас не стягуються кошти за дострокове погашення. Навпаки, зменшуються відсотки за користування кредитом. При достроковій оплаті перегляньте розмір позики в особистому кабінеті. Також ви можете уточнити суми, зателефонувавши в службу підтримки.

Мінуси прострочення платежів

Прострочення платежів тягне за собою штрафи. Намагайтеся не порушувати договірні умови, щоб не перейти в розряд боржника. В іншому випадку компанія CreditUp нараховує підвищені відсотки (по 3,8% за кожен день прострочення). Якщо вам нічим сплачувати позику, то будьте готові до погіршення кредитної історії. Крім того, МФО має право подати позов до суду за невиконання зобов’язань.

Якщо у вас діяли бонуси або промокодои, то вони анулюються. Надалі можлива відмова у видачі коштів з-за недотримання умов договору. В прострочених платежах немає жодного плюса, а тому вносьте гроші вчасно.

Продовження кредиту в CreditUp

При виникненні складних життєвих ситуацій ви можете оформити пролонгацію кредиту. Якщо нічим сплачувати позику, то його продовження – кращий вихід для боржника. В такому випадку не нараховуються підвищені відсотки, а кредитна історія не псується. Це дозволить вам зберегти хорошу репутацію і надалі без проблем подавати заявки на кредит.

Продовжувати позику потрібно заздалегідь. Щоб не порушити строки, оформіть пролонгацію до настання дати оплати. Розрахуйте період і вкажіть його в заявці. Продовження доступно багато разів. Але для цього необхідно сплатити вже нараховані відсотки. Вони вказані в особистому кабінеті. Також можна уточнити їх розмір у менеджерів, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.

Основні методи пролонгації

Щоб уникнути прострочень, продовжуйте позику в CreditUp одним із зазначених способів. Ви можете увійти в особистий кабінет і оформити пролонгацію онлайн. Також є продовження через термінали City24 або EasyPay. Але для цього ви повинні знати, яку суму сплачувати за нарахованими відсотками.

Акції, бонуси, промокодом для клієнтів CreditUp

Оформляючи кредит онлайн, не забувайте про діючі акції та наявність промокодів. Вони надаються за активність на сайті. У компанії передбачена безстрокова програма лояльності. У ній беруть участь всі клієнти, які зареєструвалися або взяли кредит в CreditUp.

Суть в тому, що за ваші дії нараховуються бонуси. Вони використовуються в ході співпраці з CreditUp як звичайні грошові кошти. За правилами 1 бонус – це 1 гривня. Зарахування на балансі можуть бути плановими і фактичними. Перші відображаються, коли ви тільки хочете взяти позику або вже отримали гроші (але ще не погасили кредит). Плановий бонус можна обміняти. Як тільки ви погасите кредит без прострочень, презенти стають фактичними. Вони доступні для обміну. Переглянути кількість бонусів можна в профілі.

Презенти по акціях надаються:

  • за використання кредиту в CreditUp і його оплату без прострочень;
  • за реєстрацію на офіційному сайті МФО;
  • в якості подарунка до дня народження.

Найперший бонус ви отримаєте за реєстрацію. Але майте на увазі, що створити акаунт в CreditUp можна тільки один раз. Надалі користуйтеся логіном і паролем, які вказані при заповненні анкети.

Реєстрація

Взявши гроші у фінансовій організації, ви отримаєте 3 – 12% на бонусний баланс. Підсумковий розмір залежить від розміру кредиту і нарахованих відсотків.

Отримання бонусів на баланс

Додаткові бонуси надаються до дня народження клієнта. Компанія CreditUp роздає подарунки в пам’ятну дату, зазначену при реєстрації. Паспортні дані перевіряються, а тому помилки в дні народження бути не може.

Додаткові бонуси до дня народження

Бонуси обмінюються на послуги компанії. Наприклад, для погашення відсотків по кредиту. Для їх використання потрібно дати згоду на списання певної суми в момент оплати. Але тільки за умови, що ви – не боржник.

Відгуки клієнтів про CreditUp

Відгуки клієнтів про МФО CreditUp дозволяють отримати повні відповіді про роботу організації. Ви дізнаєтеся всю інформацію від реальних клієнтів і зрозумієте, як взяти гроші в борг. У коментарях описано, чим хороші акції та промокоди, що чекає боржників і як взаємодіяти зі службою підтримки. Кожен відгук унікальний. Ознайомтеся з думкою позичальників і подумайте, чи влаштовують вас умови.

Якщо CreditUp відповідає очікуванням, то оформляйте кредит і поділіться своїми відгуками. Допоможіть новачкам визначитися з вибором організації, адже залишити коментар не складно. Витратьте пару хвилин і напишіть все, що думаєте про CreditUp.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле