https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/creditplus/CreditPlus
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CreditPlus – умови кредиту, відгуки, контакти

Рекомендуємо
4.4
відсоток погодження: 88%
5 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CreditPlus»:

Сума першого кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.8% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО CreditPlus

04.12.20 15:01

Звертався в МФО за кредитом. Підкупила цілодобова робота компанії. Оформлення кредиту зайняло зовсім трохи часу: заповнив анкету вночі, а вже через півгодини без дзвінка оператора прийшли гроші на картку. Щоб не пропустити день виплати, присилають нагадування про сплату боргу. Все швидко та прозоро.

City: Київ

27.11.20 10:02

Непогана МФО, якщо терміново потрібні гроші в борг. Відзначу і те, що працюють навіть вночі і все відбувається онлайн, без дзвінків і поїздок в офіс. Проблем з поверненням коштів не було, але і я все повертала вчасно. В них інколи діють акції і розсилають промокоди на отримання менших нарахувань.

City: Житомир

15.09.20 11:59

Користувалася всього кілька разів. Спочатку, як і в більшості МФО, заманюють безвідсотковими кредитами, а потім вже діють стандартні умови. Розсилають промокоди, але згодом виявляється, що вони не спрацьовують при оформленні кредиту. Із плюсів – швидкість роботи.

City: Одесса

25.04.20 19:24

Не хотілося розповідати родичам, навіщо мені потрібні гроші, а потім вислуховувати від них нотації, тому звернувся сюди. Хоча обіцяють швидко видати кредит, насправді в мене це зайняло майже годину. Потрібен час на заповнення анкети, вивчення умов договору.

City: Кременчук

08.04.20 10:23

Брала кредит лише один раз. Оскільки зверталася вперше, то отримувала на пільгових умовах. Щодня нараховувалося менше гривні. Усе повернула вчасно, ніяких проблем не виникло. Якби під такі відсотки і наступні кредити давали, то зверталася б тільки сюди.

City: Краматорськ

Компанія CreditPlus надає послуги кредитування на території всієї України. Заявки на отримання позики компанія приймає цілодобово (включаючи вихідні та святкові дні). Організація відкрита в 2017 році і за час діяльності завоювала високий рейтинг. Це обумовлено прийнятною процентною ставкою, швидким розглядом заявок і наявністю вигідних пропозицій (акцій, промокодів).

МФО CreditPlus надає кредити широкій категорії населення. Клієнти можуть отримати позику, подаючи заявку в режимі онлайн. Гроші в борг видаються офіційно працевлаштованим особам, індивідуальним підприємцям, самозайнятим громадянам, жінкам в декреті. Також отримати кредит можуть студенти і пенсіонери. Головне – стабільний дохід.

Кошти видаються на будь-які потреби. Подаючи запит в CreditPlus, потрібно вказати мету:

 • покупка закордонного туру;
 • ремонт нерухомого об’єкта;
 • придбання машини;
 • лікування;
 • навчання;
 • розвиток бізнесу.
Умови кредитування

Для розгляду заявки не потрібно великий пакет документів. Клієнтам немає потреби шукати поручителів і показувати довідки з місця роботи. Інформація про платоспроможність перевіряється в «Бюро кредитних історій», а також за даними ІПН.

Міста з фізичними відділеннями CreditPlus

Головний офіс компанії розташований в Києві. У МФО CreditPlus немає відділень в інших містах. Але взяти кредит можуть всі громадяни України, тому що запит подається дистанційно.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подати заявку на кредит в МФО CreditPlus не складно. Для цього потрібно відвідати офіційний сайт і слідувати інструкції:

 • в спеціальній формі вкажіть необхідну суму і термін. У кредитному калькуляторі розраховується розмір виплат і дата погашення. При первинному зверненні діють невисокі ліміти. Якщо погасите борг своєчасно, то при наступному запиті доступна сума збільшиться;
 • при наявності промокоду, введіть його у відповідне поле;
 • заповніть реєстраційну анкету. Введіть особисті дані та інформацію про банківську карту;
 • підтвердіть введені відомості і відправляйте заявку на розгляд.

Незалежно від рішення компанія CreditPlus повідомляє вас про відмову або схвалення. При позитивному результаті перекладається кредит на карту. Гроші надходять протягом 5 хвилин, але можливі затримки до трьох днів.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит в МФО CreditPlus, необхідно оцінити свою платоспроможність. Так ви позбавитеся від проблем з простроченням і не будете думати про те, як погасити борг. Запит приймається в будь-який час доби. Але одночасно можна подавати не більше однієї заяви на кредит. Якщо у вас вже є діюча позика, то її потрібно оплатити перед повторним зверненням.

При заповненні анкети онлайн потрібно верифікувати дані. Для цього на вказаний мобільний номер прийде СМС з кодом для підтвердження. Його потрібно ввести в спеціальне поле. Якщо повідомлення не прийшло, перевірте правильність заповнення номера. Через 60 секунд ви можете повторно відправити код. При відсутності результату перезавантажте смартфон. Якщо ніякі дії не допомогли, то зверніться в службу підтримки CreditPlus.

Також знадобиться верифікувати банківську карту. Для цього на рахунку повинно бути не менше 1 гривні. Компанія випадковим чином заблокує певну суму. Її потрібно вказати у відповідному блоці. Без підтвердження даних, заявку не буде схвалено.

Повторна подача заявки на кредит в CreditPlus

Повторна подача заявки можлива тільки після закриття клієнтом попередніх боргових зобов’язань. Процес займе мінімум часу, тому що особистий кабінет вже створений. Клієнту не потрібно знову заповнювати анкету і верифікувати дані. Вхід в профіль здійснюється за логіном і паролем. Тримайте в секреті цю інформацію і не передавайте третім особам. Якщо ви забудете пароль, відновіть його за інструкцією на сайті.

Подаючи заявку повторно, можете розраховувати на збільшені ліміти. Але тільки при відсутності прострочень за попередньою позикою. Чим вище ваш кредитний рейтинг, тим більшу суму надасть CreditPlus.

Відмова у видачі кредиту

МФО CreditPlus може відмовити в кредитуванні без пояснення причин. Але в більшості випадків на відхилення заявки впливають такі чинники: погана кредитна історія, недостовірні відомості, невідповідність заявленим критеріям і наявність непогашеного кредиту в CreditPlus.

Якщо кредитна історія зіпсована раніше в інших фінансових організаціях, то даний параметр не вплине на відмову. Але коли зміни в рейтинг внесені після співпраці з CreditPlus, можете не розраховувати на позику. У боржників дуже низькі шанси на отримання коштів.

Що стосується відомостей – навіть одна помилка може стати причиною відмови. Вводьте точну та актуальну інформацію, звіряйте її з даними в офіційних документах. В іншому випадку не вийде взяти гроші в борг.

Якщо ви не підходите за віком або іншими критеріями (відсутня банківська картка, паспорт, громадянство України), то компанія CreditPlus відхилить заявку. Те ж саме рішення приймається при наявності діючого кредиту в МФО.

Як оплачувати кредит в CreditPlus?

Оплачувати кредит можна декількома способами. Погасіть борг онлайн або переведіть готівкою на рахунок компанії CreditPlus. Ви можете використовувати:

 • банківську карту. З її допомогою потрібно оплачувати через особистий кабінет. Спосіб зручний і дозволяє швидко погасити борг;
 • термінали «ПриватБанку». Сплачуючи готівкою, вибирайте іконку компанії CreditPlus, вкажіть ІПН і номер договору;
 • банківські перекази. Ви можете погасити кредит в касі будь-якого банку України. Для цього пред’явіть ІПН, номер договору і вкажіть призначення платежу.

Враховуйте, що при використанні терміналів і кас, гроші надійдуть на рахунок протягом трьох днів. Сплачуйте заздалегідь, щоб не потрапити в категорію боржників.

Дострокове погашення позики

Компанія CreditPlus дозволяє взяти позику і погасити її достроково. Відсотки в таких випадках нараховуються тільки на дні використання кредиту. Інформація по фактичній заборгованості відображена в особистому кабінеті.

Все про прострочення платежів

Якщо виникає прострочення, на боржника організації CreditPlus накладаються штрафні санкції. Порушення умов договору не проходить безслідно. Збільшується комісія за кожен день прострочення, анулюється дія акцій і промокодів. Компанія має право подати на боржника позов до суду або передати інформацію про прострочений кредит третім особам.

Продовження кредиту в CreditPlus

Завжди можна продовжити термін використання кредиту, сплативши тільки нараховані відсотки. Пролонгація позбавляє від штрафних санкцій. У боржника не псується кредитна історія, йому не нараховується пеня.

Оформити продовження потрібно до кінцевої дати дії договору. В іншому випадку утворюється прострочення. При продовженні кредиту перестають діяти акції і промокоди. Якщо ви взяли кредит на пільгових умовах, то комісія зростає до базового значення (але без нарахування штрафів).

Способи пролонгації

Компанія CreditPlus пропонує продовжити позику трьома способами: за допомогою карти (онлайн), терміналу або в будь-якому відділенні банку. Якщо є доступ до особистого кабінету, то можна авторизуватися в профілі і перейти в розділ з кредитами. Тут вказана сума нарахованих відсотків, які потрібно сплатити для активації послуги. Пролонгувати позику можна необмежену кількість разів. Але тільки за умови, що залишок по тілу кредиту перевищує 400 грн.

Акції та промокоди в CreditPlus

Щоб клієнт зміг заощадити на обслуговуванні кредиту, компанія CreditPlus пропонує акції і промокоди. Вони спрямовані на заохочення нових і постійних позичальників. Акції регулярно змінюються, а новини про старт вигідних пропозицій наведені на сайті і на сторінці в Facebook. Наприклад, новачки можуть взяти кредит на карту на пільгових умовах, боржникам є безкоштовне продовження кредиту.

Розіграші и акції

Також клієнти можуть використовувати промокод. Його потрібно ввести при подачі запиту на кредит. В такому випадку знижуються відсотки на комісію. Промокоди можна отримати в розсилці на електронну пошту або відшукати на спеціалізованих форумах.

Відгуки клієнтів про CreditPlus

Позитивні відгуки клієнтів про CreditPlus вказують на якість роботи компанії. МФО дотримується принципів чесності і приватності, зберігаючи інформацію конфіденційною. Кожен клієнт може взяти швидкий кредит онлайн і залишити свій відгук про МФО. Коментарі реальних користувачів допомагають новачкам визначитися з кредитним сервісом.

Якщо ви брали позику в CreditPlus, то опишіть всі нюанси співпраці з організацією. Чи легко заповнювати анкету, як швидко дані пройшли перевірку, чи відповідає МФО високому рейтингу? Будь-який відгук важливий для нових клієнтів.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле