https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/crediton/CreditOn
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Crediton – умови кредиту, відгуки, контакти

4.13
відсоток погодження: 92%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CreditOn»:

Сума першого кредиту
500-3600 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% на день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
1-10 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 10 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія CreditОn надає послуги швидкого кредитування для громадян України. Фінансова організація заснована в 2016 році. Вона завоювала популярність серед позичальників, завдяки вигідним умовам, можливості отримати кредит онлайн, оперативній допомозі служби підтримки. Клієнти оцінили якість роботи компанії, що обумовлено високим рейтингом і позитивними відгуками.

Компанія CreditOn надає кредити тільки клієнтам з України. Резиденти інших країн не зможуть взяти позику в організації. Щоб подати заявку, не потрібно витрачати багато часу. Запит оформлюється в режимі онлайн через офіційний сайт CreditOn. Для цього потрібно відповідати заявленим віковим вимогам, мати регулярний дохід (не обов’язково офіційний). Також у клієнта повинна бути особиста банківська карта, на яку перераховуються гроші при схваленні кредиту.

Переваги онлайн-заявок укладені в простоті реєстрації та оформлення, високої швидкості відповіді з боку фінансової організації, швидкому переказу коштів. Клієнти можуть дистанційно подавати запити, а також оплачувати кредит через Інтернет.

Міста з фізичними відділеннями CreditOn

Центральний офіс CreditOn розташований в Києві. В інших містах немає відділень компанії. Але це не завадить вам взяти кредит. Справа в тому, що заявки оформляються виключно онлайн.

Як створити особистий кабінет і подати запит на кредит

Для створення особистого кабінету зайдіть на офіційний сайт. Тут представлена форма, де потрібно вказати номер телефону і бажану суму кредиту. Після введення даних натисніть на кнопку «Отримати гроші». Якщо у вас є промокод на знижку, вкажіть його в спеціальному полі.

Кредит на карту от CreditOn

Наступна дія – реєстрація на сайті CreditOn. Для цього заповніть анкету та вкажіть:

  • контактну інформацію;
  • особисті дані;
  • відомості про зайнятість і доходи;
  • інформацію про сім’ю і прописку.

Заповнюючи анкету, будьте уважні. Перевіряйте всі букви і цифри, які вводите на сайті. Вони повинні відповідати даним з офіційних документів (паспорта). Якщо допустите помилку, то компанія CreditOn може відмовити у видачі кредиту.

Реєстрація для отримання кредита

Ви можете заощадити час і зареєструватися за допомогою сервісу BankID. В такому випадку клікніть на відповідну кнопку і пройдіть верифікацію. Всі дані про вас будуть відправлені в CreditOn автоматично. Ви витратите не більше хвилини, після чого станете повноправним клієнтом МФО.

Також потрібно верифікувати карту банку. Процедура необхідна для того, щоб визначити кінцевого власника. Не можна користуватися чужими картками, в такому випадку CreditOn відхилить запит. Для верифікації потрібно ввести номер карти, період її дії та код. Потім здійснюється переказ 1 гривні на рахунок компанії. Коли гроші надійдуть, вони відправляються назад на вашу картку.

Як тільки виконаєте умови, заявка на кредит буде відправлена на розгляд. Після прийняття рішення надається відповідь на електронну пошту або мобільний телефон. Якщо компанія CreditOn схвалила запит на позику, то гроші переводяться на карту.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи запит на кредит, врахуйте особливості роботи компанії. Наприклад, ви можете взяти не більше однієї позики одноразово. Якщо залишився борг за попереднім кредитом, його гасять перед повторною заявкою.

Подавати запит на кредит можна на будь-які цілі. У спеціальній графі вкажіть, для чого знадобилися гроші:

  • до зарплати;
  • на ремонт;
  • на медичні послуги;
  • на освіту.

Незалежно від цілей, компанія CreditOn надасть кредит за умови вірного заповнення анкети та відповідності вимогам.

Повторна подача заявки на кредит

Подавати повторний запит можна тільки після погашення попередньої позики. В такому випадку не потрібна реєстрація. Просто заходьте в профіль, використовуючи логін і пароль. У вкладці з кредитами вкажіть суму і бажаний період. Потім запит відправляється на розгляд і максимум через 15 хвилин ви отримаєте відповідь.

Відмова у видачі позики

За статистикою компанія CreditOn схвалює понад 80% запитів на кредит. Але можливі відмови, які обумовлені неправильним заповненням даних у анкеті, поганою кредитною історією або спробою верифікувати чужу карту. МФО не вказує причину відмови. Самостійно перевірте відомості, які ввели при реєстрації. Можливо, присутня помилка, яка вплинула на рішення. Виправте її та подавайте запит ще раз.

Як оплачувати кредит: кілька варіантів

Оплачувати кредит потрібно не пізніше терміну, зазначеного в договорі. Ви можете вибрати один з варіантів погашення позики: картою через особистий кабінет, за допомогою терміналів або в відділенні будь-якого банку.

Оплачувати онлайн швидко і просто. Після авторизації в особистому кабінеті ви можете переглянути суму боргу і переказати кошти з картки. Якщо немає доступу до Інтернету, то погасіть кредит в терміналах самообслуговування: TYME, City24, 2click. Вибирайте із запропонованого списку CreditOn і виконуйте дії по інструкції. Обов’язково збережіть чек. При виникненні непередбачених ситуацій він буде гарантією погашення боргу. Також ви можете оплачувати в касі банку, для чого потрібно знати реквізити компанії і номер договору.

Дострокове погашення позики

Якщо є можливість, погасіть кредит достроково. Компанія CreditOn не нараховує додаткові відсотки, не накладає інші штрафи. Оплачувати раніше зазначеної в договорі дати можна частково або в повному обсязі. У будь-якому випадку буде перерахована комісія за користування кредитом. Чим швидше ви погасите борг, тим менше потрібно платити.

Все про прострочення платежів

Порушуючи порядок внесення платежів, ви стаєте боржником. При простроченнях перестають діяти акції, бонуси і промокоди. Також нараховуються додаткові відсотки в якості штрафу за невиконання зобов’язань. Вам доведеться повертати компанії CreditOn набагато більшу суму в порівнянні з вказаною в договорі.

За кожен день прострочення нараховується пеня. Боржник зобов’язаний погасити її разом з тілом кредиту і наявною комісією. В іншому випадку МФО CreditOn має право подати позов до суду.

Продовження кредиту

МФО CreditOn надає послугу продовження кредиту. Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно внести гроші, то оформіть пролонгацію. В такому випадку не йдеться про прострочення. Період використання кредиту продовжується на вказаний в правилах період. Ви не станете боржником і не зіпсуєте кредитну історію.

Для продовження позики авторизуйтесь в особистому кабінеті. Щоб оформити пролонгацію, оплатіть вже нараховані відсотки. При цьому вкажіть бажаний період. Ви можете продовжувати кредит багато разів, поки в цьому є необхідність.

Способи пролонгації

Пролонгація в МФО CreditOn оформляється тільки через особистий кабінет. Виконавши вхід в профіль, переходьте до категорії з кредитами. Тут вказана повна інформація, включаючи нараховані відсотки. Їх потрібно оплатити, щоб продовжити термін використання позики. Але майте на увазі, що оформити пролонгацію потрібно заздалегідь, поки не закінчилася дата погашення за договором. В іншому випадку нараховується пеня за прострочення, а вас внесуть до списку боржників.

Акції та промокодом в CreditOn

Компанія CreditOn регулярно проводить акції і роздає промокоди. Якщо ви затримаєтеся на сайті, то через деякий час з’явиться рекламний блок. Його приклад вказано нижче. МФО вправі самостійно змінювати умови, збільшувати бонусну суму або пропонувати інший промокод. Скопіюйте комбінацію і вставте її в спеціальне поле, подаючи запит на кредит онлайн.

Отримати промокод в CreditOn

Не менш значуща акція «Приведи друга». За залучення клієнтів ви отримаєте 100 балів (за кожного). Новачкові ж дістанеться 50 балів. Їх можна використовувати для погашення кредиту. Але бонуси приходять тільки в тому випадку, якщо новий користувач взяв гроші в борг.

Також МФО CreditOn регулярно розігрує призи між тими клієнтами, які взяли кредит на карту. Головне, щоб вони не були боржниками і вчасно вносили кошти. Як правило, такі акції проводяться перед календарними святами.

Відгуки клієнтів про CreditOn

Ознайомтеся з умовами роботи CreditOn за допомогою відгуків, залишених клієнтами на форумі. Користувачі висловлюють свою думку і розповідають, наскільки легко взяти гроші в борг, як користуватися промокодами. Ви дізнаєтеся всі нюанси щодо співпраці з МФО. Кожен відгук заснований на особистому досвіді клієнтів, що важливо при оцінці діяльності CreditOn.

Якщо ви вже скористалися послугами компанії, то поділіться своєю думкою. Напишіть коментар і розкажіть, як подавали запит і скільки часу чекали відповідь. Ваш відгук допоможе новим клієнтам визначитися з вибором. Які залишилися враження, чи зверталися в службу підтримки, як оплачували борг? Висловлюйте свою думку в відгуках, щоб надати максимальну інформацію про CreditOn.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “CreditOn”:
Графік роботи:
Прийом заявок здійснюється цілодобово та без вихідних
Час роботи контакт-центра:
Щодня з 9:00 до 20:00
Телефон:
0-800-21-31-23
Сайт:
crediton.org.ua