https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/creditlife/Сreditlife
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Сreditlife – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 91%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Сreditlife»:

Сума першого кредиту
1000-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.7% в день
Сума повторного кредиту
100-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.5-1.7%
Термін
1-85 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
10-30 хвилин
Спосіб отримання
на карту банку
Пролонгація (термін і умови)
при оплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
банківська карта, мобільний телефон, еmail, фотографії документів
Взяти Кредит

Мікрофінансових компанія CreditLife пропонує оформити онлайн-кредит на всій території України з 2018 року. За межами України офісів у кредитора немає. Залишити заявку на кредит можна через офіційний сайт в будь-який час. Рішення приймається в робочі години кредитора – з 09:00 до 18:00.

Міста, в яких є відділення

Мікрофінансових компанія пропонує взяти кредит через інтернет. Офісів, в яких здійснюється прийом клієнтів, на території України немає. Центральний офіс компанії CreditLife розташований за адресою: Україна, 04071, Київ, вул. Верхній вал, 4А.

На вказану адресу можна направити звернення (лист), з метою вирішення спірного питання. В якості альтернативного варіанту позичальник може направити звернення на адресу електронної пошти: [email protected]

Хто може отримати позику: вимоги до позичальників і пакету документів

Отримати кредит онлайн зможе клієнт, який відповідає вимогам МФО. Вони настільки формальні, що взяти онлайн-кредит може практично кожен.

Вимоги:

 • наявність повної дієздатності;
 • громадянство України (допустимо бути резидентом);
 • наявність банківського рахунку на ім’я позичальника в українському банку;
 • постійне джерело доходу.

Позичальник повинен діяти від свого імені і отримувати кредит в CreditLife для власних потреб. Якщо зазначені вимоги виконані, потрібно підготувати паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. На відміну від банківського кредиту, фінансова компанія CreditLife не вимагає залучати поручителя і підтверджувати платоспроможність довідкою про доходи.

Увага! Взяти гроші в борг через сервіс можуть студенти, пенсіонери, вагітні жінки або мами в декреті. Головне – виконати всі вимоги CreditLife.

Покрокове оформлення онлайн-заявки

Подавати заявку на реальний мікрокредит в CreditLife можна на офіційному порталі. Щоб процедура кредитування зайняла не більше 15 хвилин, слід дотримуватися інструкції.

Покрокова інструкція:

 1. Перейти на офіційний сайт CreditLife. На головній сторінці кредитної організації вибрати суму кредиту на карту з доступного діапазону. Фінансовий калькулятор моментально розрахує суму з відсотками для повернення і дату, коли потрібно погашати. Якщо умови влаштовують, клікнути «Отримати кредит на карту».
Покрокова інструкція
 1. У вікні, потрібно коректно вказати дані. Запрошуються особисті та паспортні дані позичальника, адреса за місцем реєстрації та проживання, відомості про зайнятість. Додатково буде потрібно вказати координати для зворотного зв’язку: номер телефону та адресу електронної пошти.
Особисті та паспортні дані позичальника
 1. Обов’язкова умова МФО CreditLife – надання фотографії паспорта. Якісний фотознімок треба завантажити в спеціальному розділі при заповненні анкети на вигідний онлайн-кредит. Без фото взяти гроші не вийде і навіть подавати запит немає сенсу, оскільки буде відмова.
 2. На завершення слід зазначити дані банківської картки. Для проходження процедури перевірки CreditLife запитує згоду на списання випадкової суми (не більше гривні) з рахунку картки. Буде потрібно поставити галочку у відповідному розділі і підтвердити видаткову операцію. Після перевірки CreditLife поверне гроші на рахунок.
 3. Після заповнення всіх полів заявку можна відправляти на перевірку. На практиці рішення приймається протягом 15 хвилин.
 4. Отримавши схвалення, буде потрібно перевірити пошту, адреса якої була вказана в анкеті на отримання кредиту. CreditLife направить лист з гіперпосиланням, по якій потрібно пройти. Так позичальник перейде в особистий кабінет CreditLife, де буде сформовано кредитний договір.
 5. Чи залишиться вивчити розділи договору і підписати його шляхом введення отриманого цифрового коду.

Протягом декількох хвилин після підписання договору гроші будуть зараховані на карту без урахування комісії. Подати заявку можна з будь-якого пристрою з виходом в інтернет.

Чому можуть відмовити

Згідно п. 4.16 правил мікрофінансових компанія CreditLife має право відмовити клієнту.

Випадки, коли кредит не видається:

 • вік позичальника на дату оформлення заявки – менше 18 років;
 • негативний кредитний рейтинг (потрібно оплачувати кредити в строк);
 • в анкеті допущені помилки або вказані неправдиві відомості (програма робить порівняння даних);
 • є активний займ (потрібно оплачувати і подавати запит на новий кредит).
 • звертатися до фахівців CreditLife для роз’яснень причини відмови не варто.

Як погасити кредит

Позичальник, отримавши гроші в організації CreditLife, зобов’язується оплачувати кредит в термін, з урахуванням відсотків. Чи не заборонено погашати мікропозик достроково. В цьому випадку CreditLife стягує відсотки тільки за дні дії договору.

Мікрофінансова компанія пропонує погасити борг в онлайн-режимі, через офіційний портал CreditLife. Перевага такого способу оплати полягає в тому, що гроші зараховуються моментально і комісія за переказ не береться.

Щоб погасити борг, слід:

 1. Перейти на офіційний портал CreditLife.
 2. Вибрати «Оплатити».
 3. Вказати номер договору і клікнути «Продовжити».
 4. У вікні ввести дані карти, вказати суму для списання та підтвердити оплату.
 5. Отримати підтвердження.

Якщо немає можливості оплачувати заборгованість по карті, то в розділі “Сплатити” можна роздрукувати реквізити CreditLife для погашення прострочення.

Щоб оплачувати за реквізитами, можна звернутися в офіс будь-якого банку, пред’явивши паспорт громадянина України. Важливо брати до уваги, що, крім суми боргу, банк може стягувати комісію за проведення платежу. Терміни зарахування оплати за реквізитами можуть досягати 3 робочих днів.

Як отримати повторний кредит

Щоб взяти новий кредит, потрібно авторизуватися в особистому кабінеті. Для входу треба перейти на сайт CreditLife і вибрати «Увійти». У вікні вказати номер телефону і пароль, придуманий при оформленні заявки на перший займ.

Якщо пароль загублений, відновити його можна через вкладку «Забули пароль». Для цього потрібно ввести номер телефону і клікнути «Відновити». Після ввести новий пароль та увійти в особистий кабінет клієнта CreditLife.

Для оформлення договору через ЛК потрібно вибрати ліміт і термін. Заповнювати анкету при повторному зверненні не потрібно. Після вибору умов слід:

 1. Подавати заявку на перевірку.
 2. Отримати рішення.
 3. У разі винесення позитивного рішення підписати угоду через особистий кабінет і отримати схвалений ліміт по кредиту на карту.

Подавати заявку на кредит можна 24/7.

Пролонгація та реструктуризація позики

Якщо боржник зазнає фінансових труднощів, то компанія пропонує провести пролонгацію або реструктуризацію заборгованості. При пролонгації збільшується термін. При реструктуризації можлива зміна процентної ставки, часткове погашення боргу або збільшення терміну дії договору. Важливо враховувати, що реструктуризація не вважається новим кредитом.

Для зміни умов боржникові потрібно увійти в особистий кабінет CreditLife і вибрати «Продовжити» або «Реструктуризація» і ознайомитися з персональними умовами, в яких прописано, як погасити кредит. При їх відсутності написати запит на адресу електронної пошти [email protected]

Що робити в разі прострочення

Якщо нема чим платити, то слід звернутися до фахівця мікрофінансової компанії CreditLife і узгодити реструктуризацію або продовження. Якщо цього не зробити, настане прострочення і компанія CreditLife буде щодня нараховувати пені за порушення термінів оплати.

Після тривалої несплати кредитор передасть документи боржника до суду для примусового стягнення. Отримати новий кредит боржникові в подальшому буде вкрай складно.

Важливо! За прострочення боржник зобов’язаний погасити штраф в розмірі 0,5% від суми кредиту за кожен день несплати. Загальний розмір штраф не може перевищувати 50% від суми кредиту.

Акції

Мікрофінансових компанія CreditLife регулярно проводить акції і відправляє клієнтам промокодом, купони через смс-повідомлення або email.

Отриманий купон або промокод дає право на отримання кредиту зі зниженою ставкою (в рамках акції). Промокодом і купони в рамках акції додатково відображаються в ЛК клієнта або на спеціальних форумах.

Програма лояльності

Постійні клієнти, крім купонів і промокодом, які направляються в рамках акції, можуть отримати кредит за програмою лояльності. Пропозиція актуальна для позичальників, які оформили кредит в CreditLife і погасили його без порушень. Такий категорії клієнтів CreditLife пропонує кредит за зниженою ставкою і можливість отримання більшої суми.

Важливо! Якщо була прострочення по раніше оформленим договором, скористатися програмою або промокодом (купон) не вийде.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Залишити відгук про роботу CreditLife ви можете прямо зараз. Поділіться з іншими клієнтами власним досвідом кредитування. Станьте і розкажіть в ньому, наскільки зручною є процедура кредитування, отримали гроші за купоном або промокодом.

Будемо вдячні, якщо у відгуку ви поділитеся власними нюансами кредитування або дасте іншим клієнтам кілька корисних порад.

Додатково пропонуємо вивчити відгуки клієнтів на нашому порталі, які скористалися кредитуванням в CreditLife.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле