https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/creditkasa/CreditKasa
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CreditKasa – умови кредиту, відгуки, контакти

4.56
відсоток погодження: 88%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CreditKasa»:

Сума першого кредиту
400-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
400-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2.0% на день
Строк кредиту
1-27 дней
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «КредітКасса» працює з 2017 року. Фінансова організація займається кредитуванням населення на території України. Діяльність ведеться за ліцензією, виданою наглядовими органами. Особливість компанії «КредітКасса» укладена в швидкій видачі кредитів, вигідних умовах, регулярному проведенні акцій і дії промокодів. Клієнти отримують гроші на будь-які потреби, а оформлення заявки здійснюється в режимі онлайн.

У компанії «КредітКасса» можуть взяти швидкий кредит онлайн клієнти різної вікової категорії та соціального статусу. Для цього не потрібно збирати великий пакет документів. Платоспроможність позичальників перевіряється в «Бюро кредитних історій». Також проглядаються дані ІПН. Завдяки такому підходу взяти кредит можуть і студенти, і пенсіонери, і жінки в декретній відпустці. Головне – стабільний дохід.

Що стосується мети кредитування – взяти гроші в борг можна на будь-які потреби:

  • до зарплати або до пенсії;
  • на відпочинок або на лікування;
  • на навчання або на ремонт.

Мета позики вказується при оформленні заявки. Кожен клієнт бере на себе відповідальність за своєчасну виплату позики. В іншому випадку компанія «КредітКасса» виставляє штрафні санкції та вносить позичальника в список боржників. Недотримання договірних умов може негативно позначитися на подальших рішеннях про видачу кредиту.

Міста з фізичними відділеннями «КредітКасса»

Офіс компанії «КредітКасса» розташований в Києві. Інших філій не передбачено. Відсутність додаткових відділень ніяк не впливає на можливість взяти кредит. Клієнти подають запит дистанційно. Для цього потрібен лише Інтернет і відповідний девайс.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Щоб подати заявку на швидкий кредит онлайн, необхідно створити особистий кабінет. Для цього переходьте на головну сторінку сайту. Тут запропоновано поле для вказівки параметрів кредиту. Відзначте бажану суму і період використання позики. Для зручності на сайті запропонований кредитний калькулятор. Він показує, коли потрібно погасити кредит і яка загальна сума.

Як отримати кредит

Після заповнення параметрів натисніть на кнопку «Оформити кредит». Відкриється поле для реєстрації. Введіть особисті дані, вкажіть номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Контактну інформацію потрібно підтвердити. Для цього на вказаний номер телефону прийде повідомлення з кодом. Введіть комбінацію до відповідного блоку, щоб пройти верифікацію.

Реєстрація в КредитКасса

Також необхідно надати номер банківської картки. Вона повинна бути іменна, чужі документи не допускаються до використання в «КредітКасса». Щоб збільшити шанси на схвалення заявки в компанії, зробіть скан свого паспорта. Зображення повинно бути чітким і без відблисків. Прикладіть його до анкети, після чого запит відправляється на розгляд.

Незалежно від рішення, вам прийде відповідь. Вона надсилається на електронну пошту або на мобільний телефон. При позитивному рішенні ви отримаєте кредит на карту. Гроші переводяться протягом 5 хвилин, можливе збільшення терміну до трьох днів. Все залежить від умов роботи конкретного банку.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит в компанії «КредітКасса», ознайомтеся з основними правилами. Наприклад, відправити запит можна тільки на один кредит. Якщо ви вже взяли гроші, то повторна заявка буде оброблена після погашення боргу.

При наявності кредиту в іншій фінансовій організації, компанія «КредітКасса» може схвалити ваш запит. Для цього розраховується загальне боргове навантаження. Якщо воно в межах норми, то ви отримаєте гроші на карту.

Повторна подача заявки на кредит в «КредітКасса»

Подавати повторну заявку на кредит набагато простіше. Це обумовлено тим, що не потрібно створювати особистий кабінет. Ви в будь-який момент можете авторизуватися в профілі, використовуючи логін і пароль. Зберігайте ці дані і нікому не передавайте. Якщо ви забудете пароль, відновіть його за інструкцією на сайті. При виникненні проблем скористайтеся допомогою служби підтримки.

Подаючи повторний запит, не розраховуйте на пільгові умови. Вони діють тільки при першому кредиту. В інших ситуаціях процентна ставка збільшується до базового значення. Зменшити її можна в тому випадку, якщо ви берете участь в акціях або використовуєте промокод.

Для оформлення заявки в «КредітКасса» потрібно увійти в профіль і перейти в розділ з кредитами. Вкажіть необхідну суму, а також період. Потім відправляйте запит на розгляд. При позитивному результаті ви отримаєте гроші на карту в короткі терміни.

Відмова у видачі кредиту

Не завжди компанія «КредітКасса» схвалює видачу кредиту. Відмови обгрунтовані, але їх причина не розголошується. МФО може відхилити запит через відсутність українського громадянства. Компанія не співпрацює з резидентами інших країн, що зазначено в умовах. Ще одна причина відмови – молодість клієнта або, навпаки, перевищення вікових лімітів.

Також компанія «КредітКасса» не схвалює видачу кредиту, якщо користувач намагається прикріпити чужу банківську карту. Не меншу роль відіграють помилки, допущені при заповненні анкети. Позичальники можуть самі перевірити дані, увійшовши в особистий кабінет. При виявленні недоліків необхідно їх виправити і зберегти результат. Тепер можна подавати заявку повторно. Не виключено, що на цей раз вона буде схвалена.

Як оплачувати кредит в «КредітКасса»?

Клієнти МФО «КредітКасса» можуть сплачувати кредит одним із запропонованих способів. Щоб погасити борг, можна користуватися карткою. Для цього необхідно авторизуватися в особистому кабінеті і перейти у вкладку з оплатою кредиту. Тут буде вказана сума до погашення. Після введення номеру карти гроші переводяться на рахунок фінансової організації.

Також можна оплачувати через платіжні термінали: «ПриватБанк», EasyPay, City24. Для цього із запропонованих категорій потрібно вибрати «КредітКасса», ввести номер договору і суму для погашення. Ще один варіант – каса будь-якого банку. Для оплати необхідно надати реквізити МФО і номер договору.

Дострокове погашення позики

МФО «КредітКасса» не забороняє клієнтам оплачувати борг достроково. Погасити кредит можна частинами або однією сумою. Позичальнику не нараховуються додаткові комісії. Плюс в тому, що перераховуються наявні відсотки. Чим раніше вносяться кошти на рахунок «КредітКасса», тим менше виявиться підсумковий платіж.

Все про прострочення платежів

При порушенні умов договору і затримки оплати, кредит переходить в статус простроченого. В такому випадку ви втрачаєте пільги, перестають діяти акції і промокоди. При простроченні вносяться зміни в кредитну історію. Ви потрапляєте в список боржників, що негативно позначається на можливості взяти позику в подальшому.

МФО «КредітКасса» накладає штрафи. Вам доведеться оплачувати не тільки кредит і відсотки, але також нараховану пеню. За недотримання фінансових зобов’язань компанія може подати позов до суду або передати борг третім особам. Намагайтеся уникати прострочень, щоб не зіпсувати свій рейтинг в «Бюро кредитних історій» і не потрапити під штрафні санкції.

Продовження кредиту в «КредітКасса»

Кожен клієнт «КредітКасса» може скористатися послугою пролонгації. Вона являє собою збільшення терміну використання позики. Продовження кредиту буде ідеальним варіантом при виникненні форс-мажорних ситуацій. Якщо немає можливості погасити борг, то доступна відстрочка. Для цього необхідно сплатити нараховані відсотки. Оформляти пролонгацію можна стільки раз, скільки буде потрібно.

Способи пролонгації

Для продовження кредиту скористайтеся банківською картою і внесіть кошти після авторизації в особистому кабінеті. Сплатіть нараховані відсотки, розмір яких вказано в профілі. Також погасити наявну комісію можна через термінали. Але для цього ви повинні знати точну суму. Якщо немає доступу в Інтернет, то зателефонуйте в службу підтримки і консультанти підкажуть, скільки потрібно сплатити. Головне, що в підсумку ви не станете боржником.

Акції та промокоди в «КредітКасса»

В МФО «КредітКасса» діють акції і промокоди. Вони залучають нових клієнтів і служать заохоченням для постійних позичальників. Інформація про діючі презенти вказана на сайті. Промокодом надаються по e-mail-розсилку. Також їх можна отримати на тематичних форумах. Але акції в «КредітКасса» не діють на боржників. При наявності прострочення вони анулюються.

Відгуки клієнтів про «КредітКасса»

Перегляньте відгуки клієнтів, якщо до цього часу не визначилися з вибором МФО. Позичальники, які брали позику онлайн в «КредітКасса», залишають свої коментарі. Вони розповідають про нюанси роботи з фінансовим сервісом, про наявність вигідних пропозицій. Також ви можете дізнатися про те, як правильно заповнювати анкету і подавати запит онлайн. Всі відгуки залишені реальними користувачами. Вони діляться своїм досвідом, щоб розповісти іншим про МФО.

Якщо ви вже брали гроші в «КредітКасса», то залиште свій відгук. Витратьте кілька хвилин, щоб висловити думку про роботу організації. Чи легко подавати заявку, як діяти в разі прострочення? Саме ваш відгук може зіграти роль для тих, хто потребує грошей і боїться стати боржником.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “CreditKasa”:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 8:00 до 21:00, Вихідні дні та свята: з 10:00 до 20:00, без перерви
Телефон:
+38(044)333 52 22
+38(067)373 37 57
+38(099)373 37 57
+38(063)373 37 57
Сайт:
creditkasa.com.ua