https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/credit7/Credit7
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Credit7 – умови кредиту, відгуки, контакти

Перевірений вибір
4.6
відсоток погодження: 92%
5 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Credit7»:

Сума першого кредиту
300-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.95% на день
Сума повторного кредиту
300-4000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
3-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку банку
Пролонгація (термін і умови)
на термін договору, при сплаті нарахованих відсотків
Возраст заемщика
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Credit7

06.12.20 12:26

Отримала позику в Кредит7, коли терміново знадобилися гроші. Нажаль не змогла вчасно її повернути, і через прострочення набігли солідні відсотки. Звернення до оператора МФО нічим не допомогло: у реструктуризації боргу відмовили. У результаті дуже сильно переплатила. Так що швидко, зручно, але дорого, особливо якщо невчасно повертати.

City: Маріуполь

19.10.20 10:01

Звертався всього кілька разів в періоди, коли був безробітним і мав нестабільний підробіток. Що мені сподобалося, так це можливість дострокового погашення боргу. Оформлював позику на кілька тижнів, а коли підверталася робота, то швидко сплачував та економив на відсотках.

City: Полтава

04.09.20 15:54

Перед зверненням в Кредит7 оббігала кілька відділень різних банків, змарнувала купу часу, а необхідну суму так і не отримала. Варіантів, де взяти гроші, вже не було, тому і ризикнула звернутися в МФО. Яке ж було моє здивування, що так швидко і легко отримати позику через інтернет. Дякую за таку приємну можливість. Дійсно виручили в скрутну годину.

City: Рівне

14.06.20 16:25

Перший кредит видали швидко і майже без відсотків, заплатив лише кілька гривень. Коли звертався вдруге, сподівався на аналогічні умови, а виявилося що вже діє стандартна відсоткова ставка. Був трохи розчарований розміром переплат.

City: Немовичі

13.03.20 18:23

В ситуаціях, коли швидко потрібні гроші, звертаюся в Кредит7. Вибрав цей сервіс за його оперативність. Після підтвердження мікропозики гроші зараховують на картку майже миттєво. При першому звернені видали майже 0 % кредит, що дуже приємно.

City: Херсон

Компанія Credit7 видає швидкі кредити громадянам України. Робота фінансової організації ліцензована Нацкомфінпослуг на надання фінансових кредитів, компанія діє виключно в законодавчому полі України. У роботі з персональними, в тому числі фінансовими даними клієнтів, сервіс Credit7 дотримується жорстких стандартів безпеки та конфіденційності. Так, використання SSL-сертифіката дозволяє забезпечити безпеку даних і платежів, запобігає можливості несанкціонованого доступу сторонніх до системи. Конфіденційність означає, що до фінансових даних і кредитної історії не мають доступу навіть співробітники сервісу Credit7.

Автоматизована система скорингу дозволяє видавати кредити дуже швидко й практично без відмов. Взяти кредит онлайн може кожен громадянин, який відповідає мінімальним вимогам.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Credit7

У фінансовій організації Credit7 існують чіткі параметри, відповідність яким підвищує шанси на схвалення кредиту – під них підпадає більшість громадян України. Не вийде взяти гроші в борг у неповнолітніх; у тих, хто визнаний судом недієздатним. Також, щоб подавати заявку, необхідно:

 • обзавестися мобільним телефоном та електронною поштою;
 • отримати в банку іменну картку;
 • мати джерело доходу.

Останній пункт не є строго обов’язковим, але підвищує шанси на успіх. Подавати заявку на кредит в невеликому розмірі можуть навіть безробітні і ті, які знаходяться в декретній відпустці. Компанія Credit7 видає кредити в тому числі і позичальникам з поганою кредитною історією – це спосіб для боржника підвищити власний рейтинг. Єдині вимоги, які обов’язково повинні бути витримані, викладені в таблиці.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в Credit7

Довідки про доходи або майно, договір поручительства для отримання кредиту в Credit7 не потрібні. Достатньо паспортних даних та ідентифікаційного податкового номера (ІПН). При цьому, на відміну від багатьох інших фінансових організацій, Credit7 не вимагає подавати фотокопію паспорта або фотографуватися з ним самому.

Як взяти гроші, коли ваша заявка схвалена

Компанія Credit7 пропонує простий спосіб отримання грошей – кредит на карту. Вона повинна відповідати певним критеріям:

 • гроші можна отримати виключно на іменну картку;
 • ім’я власника, вказане на ній, має збігатися з ім’ям особи, що оформляє заявку. Подати заявку на користь третьої особи не можна;
 • карта повинна бути не віртуальною та активною, на рахунку повинна бути невелика сума для верифікації;
 • емітована українським банком.

З неї ж ви можете оплачувати кредит як і будь-які товари або послуги. Знімати готівку можна в банкоматах. До речі, погасити кредит тією ж картою, на яку він отриманий, можна без комісії через особистий кабінет.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Credit7

Перший споживчий кредит може бути виданий з обмеженням суми – компанія Credit7 повинна спочатку придивитися до позичальника, оцінити його благонадійність і платоспроможність. З другого звернення ліміт може бути збільшений, але тільки в тому випадку, якщо перший кредит покупець оплатив без прострочення боргу. Боржникам можуть або урізати можливу суму до виправлення рейтингу, або і зовсім відмовити в кредиті – це розраховується індивідуально.

Вигідні пропозиції та акції для клієнтів Credit7

Акції для клієнтів Credit7

В Credit7 відбувається постійна акція, за умовами якої клієнту пропонується перший кредит зі знижкою 50% зі звичайною процентною ставкою. Ця знижка відразу відображається в кредитному калькуляторі поряд зі стандартною ставкою. Крім цього, проводяться акції, що дозволяють позичальникам отримувати вигідніші умови кредитування або вигравати цінні призи. За умовами акцій можна стежити на сторінках компанії в соціальних мережах або отримуючи індивідуальні пропозиції в особистому онлайн кабінеті позичальника.

Додатково сервіс Credit7 пропонує клієнтам скористатися промокодами – це одноразові коди, які позичальники отримують при певних умовах і можуть використовувати при оформленні заявки на кредит. Вводити промокод необхідно в спеціальній формі, яка відкривається при натисканні на посилання в кредитному калькуляторі. Скріншот форми введення промокода ви бачите нижче:

Міста, в яких є відділення компанії Credit7

Головний офіс, розташований в Києві, не здійснює прийом клієнтів. Всі контакти з позичальниками здійснюються дистанційно – через особистий кабінет, електронну пошту або по телефону.

Як правильно подавати онлайн заявку в особистому кабінеті на сайті компанії Credit7 – кілька простих кроків

Оформлення заявки на кредит починається з визначення суми і терміну. Для цього на головній сторінці передбачений онлайн-калькулятор. Ви можете встановити суму і термін за допомогою повзунків і відразу побачити, яку суму необхідно буде оплачувати після закінчення терміну. Окремо буде відображена сума, нарахована за користування кредитом. Також зверніть увагу на посилання для введення промокода – натисніть на неї, якщо у вас він є, і введіть промокод у вікні.

Подати онлайн заявку

Коли все готово, просто натисніть кнопку «Отримати кредит» і переходьте на наступний етап реєстрації. На цьому етапі необхідно ввести своє ім’я і номер мобільного телефону, а також підтвердити, що ви ознайомлені з правилами надання кредитів в Credit7 і згодні на те, що сервіс буде обробляти ваші персональні дані. Це включає в себе також передачу даних в бюро кредитних історій.

Далі необхідно заповнити наступні поля:

 • паспортні дані;
 • місце проживання;
 • розмір і джерело доходу;
 • поточні боргові зобов’язання;
 • реквізити платіжної картки, на яку Ви хочете отримати кредит.

За результатами розгляду анкети скорингова система або підтвердить видачу, або відмовить. Якщо прийнято рішення схвалити кредит, клієнту буде направлений договір з індивідуальними умовами. Його необхідно підписати за допомогою коду з СМС – такий аналог власноручного підпису за юридичними наслідками від нього не відрізняється. Гроші надходять на карту практично миттєво після підписання.

Чому сервіс Credit7 може відмовити в кредиті

Головна причина відмови – помилка або навмисне надання неправдивої інформації в анкеті. Для автоматизованого сервісу різниці немає, тому будьте уважні при заповненні полів. Якщо у вас виникають питання, найкраще поставити їх по телефону – номера представлені у нижній частині сторінки сайту. Ще одна причина для відмови – борги перед іншими кредитними організаціями. Боржники або отримають відмову, або зможуть взяти дуже невелику суму для виправлення кредитної історії. Прострочення кредиту в компанії Credit7 також є причиною для відмови. Сервіс не повідомляє причини відмови клієнтам. Найчастіше спрацьовує не одна, а сума причин, наприклад, погана кредитна історія сама по собі не стане причиною для відмови, але разом з відсутністю легального постійного доходу призведе до неї.

Як погасити кредит в компанії Credit7

Для зручності клієнтів передбачено чотири способи, якими можна оплачувати кредит в компанії Credit7:

 • через особистий кабінет карткою без комісії;
 • використовуючи сервіс Приватбанку “Приват24” – просто виберіть «створити платіж» і наберіть в пошуковому рядку назву компанії, комісія при такому способі також відсутня;
 • готівкою через платіжні термінали iBox і Приватбанк – обов’язково зберігайте квитанцію;
 • за реквізитами на сайті в відділенні банку.

Внесені кошти зараховуються відповідно до такої черговості: в першу чергу відбувається погашення штрафу або пені боржника; якщо заборгованості немає, в другу чергу гроші йдуть на оплату відсотків по кредиту; і в третю, на повернення основної частини боргу.

Що відбувається при виникненні прострочення

Прострочення наступає через з дні після завершення терміну дії кредитного договору. Це правило дозволяє уникнути боргу тим, хто планує погасити кредит через відділення банку. Адже термін зарахування через банк може досягати якраз трьох днів. Після закінчення цього терміну на залишок боргу нараховується пеня за кожний прострочений день, але не більше 50% від загального обсягу заборгованості. Якщо у клієнта є підстави для відстрочки, наприклад, втрата доходу або захворювання, і він може підтвердити це документально, сервіс Credit7 пропонує реструктуризацію боргу. Це означає, що частина боргу буде прощена, а інша – зафіксована і розбита на частини до погашення за графіком.

Інші наслідки прострочення можуть включати в себе:

 • подачу в суд, який може накласти арешт на майно або заборона на виїзд за кордон, а також присудити виплату частини доходу;
 • передачу кредиту боржника колекторам;
 • падінню кредитного рейтингу.

Пролонгація кредиту

Якщо ви очікуєте надходження грошей, але поки не можете оплатити борг, скористайтеся пролонгацією. Це більш вигідно, ніж просто не сплатити в термін. Продовжити дію договору можна в особистому кабінеті, сплативши замість боргу відсотки, нараховані на нього. Пролонгація можлива на той самий строк, на який отримали кредит.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Відгуки позичальників про роботу сервісу допоможуть тим, хто вагається, з вибором. Відгуки, опубліковані позичальниками на незалежному просторі, викликають максимум довіри. Це потужний інструмент впливу на політику фінансової компанії. Якщо є що розповісти, поділіться враженнями про Credit7 на нашому сайті.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле