https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/credit365/Сredit365
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Сredit365 – умови кредиту, відгуки, контакти

4.67
відсоток погодження: 90%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Сredit365»:

Сума першого кредита
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредита
0.7% в день
Сума повторного кредита
200-20000 гривень
Процентна ставка для повторного кредита
0.7-1.4% в день з накопичувальною знижкою до 30%
Срок
7-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
до 15 хвилин
Спосіб отримання
на карту Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
7, 15 або 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Мікрофінансова організація Credit365 заснована в Україні в 2013 році. Компанія видає онлайн кредити. Взяти позику можна в будь-якому місті, для цього не потрібна особиста присутність. Заявка подається дистанційно (виключно через Інтернет), а гроші переводяться на картку будь-якого банку.

Клієнти Credit365 можуть оформити кредит онлайн, не залишаючи дому. Для цього потрібно стабільне підключення до Інтернету, відповідність віковим та іншим вимогам. Компанія видає гроші в борг громадянам України, при цьому не потрібні довідки і поручителі. Приймаючи рішення, організація враховує наявність прострочень в інших банках і МФО. Погана кредитна історія буде причиною відмови.

Компанія працює цілодобово. Подати заявку і отримати кредит можна в будь-який час. Після обробки запиту приходить СМС-повідомлення або лист на e-mail. При позитивному рішенні гроші перераховуються на карту банку.

Міста з фізичними відділеннями Credit365

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Щоб взяти кредит, не потрібна особиста присутність. Клієнту не потрібно відвідувати офіс, оформити запит можна з будь-якого міста.

Як створити особистий кабінет і відправити заявку на кредит в Credit365

Перший крок – вибір суми і терміну кредитування на головній сторінці Credit365. Також діє знижка на комісію в розмірі 30%. Після вибору параметрів потрібно натиснути на кнопку «Оформити кредит». Нижче ви можете активувати поле для введення промокода. При використанні бонусу надаються додаткові заохочення, які дозволяють заощадити кошти.

Онлайн кредит на карту

Наступний етап – заповнення анкети користувача. Для створення профілю в Credit365 потрібно вказати адресу електронної пошти і номер телефону, придумати безпечний пароль для авторизації в особистому кабінеті. Контактні дані необхідно підтвердити. На e-mail і телефон прийдуть повідомлення з кодом. Його потрібно ввести у відповідні поля в реєстраційній формі. Якщо не зробити цього, то запит не розглядатиметься.

Черговий крок – введення особистої інформації. Клієнт повинен вказати ПІБ, номер і серію паспорта. Потрібно стежити за точністю і актуальністю даних. Після перевірки відомостей можлива відмова через помилки.

Якщо все заповнено вірно, то компанія видає кредит на карту. Гроші перераховуються миттєво. У деяких випадках можливі затримки від 15 хвилин до 3 робочих днів. Збільшення термінів пов’язане з особливостями роботи конкретних банків.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку в Credit365, потрібно дотримуватися певних правил. Наприклад, неможливо оформити кредит через телефон. Розглядається тільки онлайн-запит в особистому кабінеті. Якщо у користувача вже є позика в іншій фінансовій установі, дозволяється взяти кредит в Credit365, але тільки за умови відсутності прострочень. Коли гроші вже видані, то відмовитися від них не можна. Скасування можливо на етапі оформлення заявки.

Повторна подача заявки на кредит в Credit365

При повторній подачі заявки на кредит в Credit365 потрібно авторизуватися в профілі. Для цього використовуються логін і пароль. Після входу в обліковий запис потрібно вибрати вкладку з кредитами і оформити запит онлайн. Плюс в тому, що при другій і наступних заявках діє накопичувальна знижка на комісію за використання позики. Крім того, запит розглядається всього 5 хвилин.

Відмова у видачі кредиту

МФО Credit365 може відмовити у видачі кредиту, не вказуючи причин. Повідомлення прийде в СМС або в листі по електронній пошті. У більшості випадків не можна взяти позику через: відсутність українського громадянства, вікові особливості, введення помилкових даних. Якщо користувач перебуває в реєстрі боржників, то він вважається неблагонадійним. В такому випадку теж імовірна відмова.

Якщо компанія не схвалила видачу кредиту, то повторну заявку можна оформити не раніше, ніж через 30 днів. Подаючи запит в Credit365, потрібно перевірити актуальність особистих даних. Якщо причина відмови була в помилці при введенні інформації, то взяти позику при черговому зверненні не важко.

Як оплачувати кредит?

Оплачувати кредит потрібно за графіком, не пізніше встановленої дати. Щоб погасити борг, користувачам запропоновані наступні методи:

Підтвердження отримання кредита
  • особистий кабінет на порталі Credit365;
  • інтернет банкінг;
  • каса банку або термінал.

Для оплати в особистому кабінеті потрібно авторизуватися і вибрати категорію «Мої кредити». Тут вказано термін кредитування, дату повернення боргу і суму. Натиснувши на кнопку «Погасити кредит», необхідно вказати дані банківської картки. Інформація передається по зашифрованих каналах, що виключає втручання третіх осіб. Після введення потрібно клікнути на «Оплатити». Для підтвердження платежу клієнт повинен ввести код з СМС-повідомлення.

При виборі інтернет-банкінгу можна погасити борг через будь-який банк. Коли платіж надійде на рахунок Credit365, прийде СМС-повідомлення або лист на електронну пошту.

При наявній оплаті можна скористатися терміналами «ПриватБанку», IBox, EasyPay. Також передбачено погашення через касу банку. Оформлення квитанції проводиться безпосередньо в особистому кабінеті. Тут вказані реквізити компанії для переказу коштів. Після роздруківки квитанція надається касиру.

Дострокове погашення

Погасити кредит в Credit365 можна достроково. За це не стягуються додаткові відсотки. Комісія нараховується тільки на термін використання грошей. Підсумкова сума вказана в особистому кабінеті.

Прострочення платежів: наслідки для боржника

Прострочення платежів тягне штрафні санкції від Credit365. У боржника псується кредитна історія, що негативно позначається в випадку повторних запитів на позику. Також перераховуються відсотки – накопичувальна знижка по акціях і промокодах анулюється, виставляється 1,4% за кожен день прострочення.

Продовження кредиту в Credit365

Продовження наявного кредиту в компанії Credit365 – це можливість уникнути штрафів, якщо немає грошей на щомісячний внесок. В такому випадку збільшується термін використання позики. Перевага полягає в так званому «заморожування» відсотків, що нараховуються на обраний період. Клієнту не будуть дзвонити і нагадувати про борг, кредитна історія не зіпсується.

Послуга продовження платна. Оформити її можна в будь-який час, не обов’язково чекати останнього дня погашення боргу. Пролонгація доступна на певний період. В особистому кабінеті можна подавати запит на 7, 15 або 30 днів. Тут же зазначена вартість послуги. При продовженні прийде повідомлення (СМС), а також документ (додаткова угода) на e-mail.

Способи пролонгації

Оплачувати продовження можна через особистий кабінет, за допомогою терміналів або через інтернет-банкінг. Боржник вибирає прийнятний варіант і вносить кошти. В особистому кабінеті потрібно перейти у вкладку «Мої кредити» – «Продовжити». Подальші дії здійснюються за наведеною на порталі інструкції.

У терміналах EasyPay, IBox потрібно перейти до категорії «Банки і страхування», вибрати Credit365, вказати бажаний термін пролонгації. Далі клієнт повинен дотримуватися інструкції, щоб завершити процес.

Переказ через інтернет-банкінг (онлайн) здійснюється в звичному режимі. Необхідно оформити транзакцію, вказавши реквізити компанії. Боржник може переглянути їх в кредитному договорі або на сайті Credit365.

Бонуси, акції та промокодом в Credit365

Credit365 надає бонуси постійним клієнтам. Вони використовуються для пролонгації кредиту або часткового погашення боргу. Щоб отримати заохочення, потрібно своєчасно оплачувати позику, запрошувати друзів і залишати відгуки в співтоваристві компанії в соціальних мережах.

При своєчасному погашенні боргу бонусний баланс поповнюється балами. Їх кількість безпосередньо залежить від суми і терміну кредитування. За кожного залученого друга надається 500 бонусів. Для цього новий користувач повинен взяти кредит на сервісі. Чим більше запрошених, тим солідніше бонусний баланс. Відгуки про Credit365 можна залишати в Facebook, Google+ і YouTube. Для отримання презентів необхідно відправити посилання на коментар в службу підтримки. Після перевірки нараховується 50 балів.

Також в Credit365 періодично діють акції, про що публікується інформація в новинному блоці. На форумах і по e-mail-розсилку можна отримати промокод зі знижками на комісію. Його потрібно ввести, подаючи запит на кредит.

Відгуки клієнтів про діяльність компанії, акції, відсотках

Відгуки клієнтів важливі для ознайомлення з діяльністю Credit365. Після перегляду коментарів нові користувачі вирішать для себе, наскільки вигідні пропозиції і чи варто подавати запит. Кредит онлайн – важливе рішення, і при першому зверненні клієнти прагнуть отримати максимум інформації. Як сплачувати борг, чи можна погасити позику достроково, які акції і промокоди діють в Credit365 – відповіді на питання надаються в відгуках.

Якщо скористаєтеся послугами компанії, поділіться думкою про її роботі. Розкажіть, наскільки легко було сплачувати борг, чи були звернення в службу підтримки. Важлива кожна деталь, щоб нові користувачі зібрали інформацію від реальних клієнтів Credit365.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле