https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/credit-lite/Credit Lite
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Credit Lite– умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 83%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Credit Lite»:

Сума першого кредиту
1000-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.7% в день
Сума повторного кредиту
1000-10000 гривень
Термін
10-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
за умови сплати нарахованих відсотків і 20% початкового боргу
Вік позичальника
від 21 року
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
карта українського банку, мобільний телефон
Взяти Кредит

Credit Lite – фінансова компанія, що надає послуги кредитування громадянам України. Вона працює з 2019 року і вже встигла обзавестися позитивними відгуками позичальників. До переваг МФО Credit Lite відносяться висока швидкість обробки запитів, прості правила, єдині для всіх, і зручний інтерфейс сайту. Тут можна отримати гроші в борг під фіксований відсоток, без прихованих платежів і комісій, а також оплачувати заборгованість онлайн.

В яких містах можна взяти кредит в Credit Lite

У компанії Credit Lite відсутні фізичні офіси в містах України. Центральне відділення МФО розташоване в Києві, за адресою вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), д. 129.

Для отримання позики не потрібно звертатися в фізичне представництво компанії, так як вся фінансова діяльність здійснюється дистанційно, онлайн. Скористатися пропозицією можна по всій території України, а також за кордоном. Для цього достатньо подати заявку на сайті і дочекатися її розгляду співробітниками МФО.

Хто може взяти гроші в борг у Credit Lite

Взяти кредит в Credit Lite можуть всі громадяни України. Компанія не висуває особливих вимог до виду і роду зайнятості, розміром доходів і іншими даними клієнта. У число вимог до клієнта входять:

 • вік – від 21 року;
 • наявність українського громадянства;
 • відсутність прострочень по кредитах;
 • наявність дійсної карти будь-якого банку України з позитивним балансом.

Оформити кредит в Credit Lite можуть як офіційно працюючі українці, так і пенсіонери, студенти, самозайняті, мами в декретній відпустці і інші категорії громадян. Головне при цьому – не бути злісним боржником, мають прострочені позики.

Як оформити кредит онлайн в Credit Lite: інструкція

Щоб взяти кредит в МФО Credit Lite, потрібно перейти на сайт компанії і подати заявку, виконавши пункти інструкції, наведеної нижче:

 1. На главной странице указать желаемую сумму и выбрать срок кредитования, используя ползунковые переключатели.
Credit Lite: инструкция
 1. При наявності промокодом, наданого партнерами МФО в рамках рекламних акцій, натиснути клавішу «Я маю промокод».
 2. У спливаючому вікні ввести номер промокодом і отримати умови, скориговані відповідно до умов акції.
Credit Lite: інструкція
 1. Заповнити анкету позичальника, вказавши в ній персональні дані.
Анкета позичальника
 1. Відправити СМС-повідомлення з кодом перевірки на телефон, вказаний при реєстрації.
Відправити СМС-повідомлення
 1. Ввести в поле внизу код, отриманий в повідомленні від МФО, погодитися з умовами, встановивши галочку, і натиснути кнопку реєстрації.
Код перевірки

Після того як всі дані відправлені, заявка буде розглянута системою в автоматичному режимі. Про підсумки її розгляду Credit Lite повідомить по СМС і в особистому кабінеті.

У процесі реєстрації необхідно прив’язати до облікового запису позичальника картку будь-якого банку України. Вона повинна бути дійсною і мати позитивний баланс. У процесі її верифікації МФО спише з рахунку символічну суму, щоб підтвердити наявність доступу до зазначеної карті. Якщо перевірка пройдена успішно, компанія перерахує кошти на картку клієнта в найкоротші терміни. На розгляд першого звернення за кредитом від нового клієнта йде до 10-15 хвилин.

Чому Credit Lite може відмовити у видачі грошей

Єдиних причин, за якими МФО відмовляє у видачі кредиту, на сайті Credit Lite і в тексті угоди немає. Заявки розглядаються в автоматичному режимі, а до факторів, що призводить до негативних рішень, відносяться:

 • відсутність у клієнта громадянства України;
 • помилково або свідомо неправдиво заповнена анкета позичальника;
 • невідповідність необхідного віку (менше 21 року);
 • невдала спроба прив’язати банківську карту в особистому кабінеті;
 • наявність незакритий кредиту в Credit Lite;
 • наявність непогашеної та простроченої заборгованості в інший МФО або банку.

Якщо причиною відмови стала проблема, яку можна виправити (помилки в анкеті, невдала прив’язка карти і т. Д.) – можна повторно заповнити персональну інформацію, ввівши коректні дані, і заявка на кредит буде розглянута повторно. Якщо в цей раз проблем не буде – клієнт зможе взяти гроші в борг на карту, зазначену при реєстрації.

Як погасити онлайн-кредит в Credit Lite

МФО пропонує клієнтам кілька способів погашення заборгованості по кредиту. Щоб оплачувати позику, можна використовувати будь-який з них, вибираючи найзручніший:

 1. Онлайн в особистому кабінеті. Щоб розрахуватися з боргом, не виходячи з дому, потрібно перейти в особистий кабінет Credit Lite і зробити платіж, використовуючи банківську карту. Перерахувати гроші можна з карти, використаної для отримання коштів в кредит, або будь-який інший, попередньо верифікувати її.
 2. Через онлайн-переклад. Для погашення заборгованості можна використовувати онлайн-банкінг будь-якого банку України (як Приват24), ввівши в параметри платежу фінансові реквізити з договору. Також зробити це можна через сайт платіжного сервісу на кшталт EasyPay, Portmone, MyPay та інших.
 3. У касі будь-якого банку. Погасити заборгованість по кредиту можна, перерахувавши кошти за реквізитами Credit Lite через касу в будь-якому українському банку. Але потрібно врахувати, що транзакція може йти до 3 днів, тому важливо платити в строк, щоб не опинитися в списку боржників.
 4. У терміналі самообслуговування. Самостійно оплачувати кредит готівкою можна і через термінали будь-якого банку, вводячи реквізити платежу вручну. У терміналах системи iBox цього робити не треба, достатньо номера телефону і дати народження.

Чи можна погасити заборгованість достроково

Credit Lite допускає дострокове погашення кредитів онлайн без нарахування додаткових платежів. Оплачувати займ можна в будь-який момент, для цього потрібно внести суму самого боргу і відсотки, нараховані за фактичний термін користування позикою. Якщо він оформлений на місяць, але гроші з’явилися раніше – вигідніше розрахуватися з кредитом відразу, щоб платити менше відсотків.

Як отримати новий кредит повторно

Для оформлення нового кредиту в МФО потрібно перейти на сайт і відкрити особистий кабінет, а потім використовувати меню оформлення нової позики. В такому випадку заявка розглядається автоматично, і кошти на рахунок надійдуть майже відразу. Обов’язковою умовою для видачі нової позики є відсутність заборгованостей перед компанією. Тому від боржника потрібно погасити попередній позику. З кожним успішно повернутим боргом кредитний ліміт збільшується, і можна брати більшу суму.

Як продовжити користування кредитом

Якщо оплачувати заборгованість в строк не виходить, Credit Lite дозволяє продовжити термін користування кредитом. Пролонгація доступна в особистому кабінеті, для її активації необхідно сплатити вже нараховані відсотки за термін користування грошима і заплатити за саму послугу, якщо це передбачено договором. Після цього можна подавати заявку. Максимальний термін продовження позики не може перевищувати строк, на який він був узятий. Якщо кредит онлайн був оформлений на 2 тижні, то і пролонгація доступна тільки до 14 днів.

Що буде, якщо не погасити кредит вчасно і допустити прострочення

До боржників, які не змогли своєчасно погасити борг і не скористалися послугою пролонгації, МФО застосовує санкції. Процентна ставка по кредиту за кожен день прострочення збільшується. Credit Lite залишає за собою право подати на злісного боржника до суду, якщо протягом двох тижнів він не вживає ніяких заходів для погашення заборгованості. У разі прострочення заборгованість клієнта перед Credit Lite може бути продана іншій компанії, наприклад колекторському агентству.

Акції та знижки в Credit Lite

Credit Lite регулярно проводить акції і співпрацює з рекламними партнерами. Це дозволяє клієнту отримати кредит на карту онлайн на пільгових умовах. Найпростіший спосіб отримати знижку – використовувати промокод, наданий партнером. Його введення змінює умови кредитування, наприклад дає безвідсотковий період або зменшує розмір добової ставки. З деталями кожної акції можна ознайомитися на сайті партнера, який надає промокод.

Відгуки клієнтів про Credit Lite

Тут ви можете ознайомитися з відгуками реальних клієнтів Credit Lite і зрозуміти, чи варто довіряти цій МФО. Варто вивчити їх, щоб переконатися в надійності компанії і відсутності підводних каменів. На основі призначених для користувача відгуків формується рейтинг кредитної організації, який дозволяє швидко визначити ступінь її надійності, порівняти з конкурентами і прийняти вибір на користь кращого кредитора.

Скориставшись пропозицією Credit Lite і взявши кредит в цій МФО, не забудьте поділитися своїми враженнями від співпраці. Відгуки клієнтів дозволяють нам робити сервіс краще, ознайомлюючись нових відвідувачів з найсвіжішою інформацією про компанії з перших вуст. Завдяки їм кожен зможе відразу дізнатися, де краще подати заявку на кредит.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле