https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/centrokredit/Центрокредит
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Центрокредит – умови кредиту, відгуки, контакти

4
відсоток погодження: 94%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Центрокредит»:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
1-14 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard, готівкою
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «Центрокредит» працює на території України з 1999 року. МФО видає мікропозики на будь-які потреби. За час діяльності організація перейшла від стаціонарних офісів до кредитування в режимі онлайн. Клієнти «Центрокредит» можуть взяти гроші в борг у Інтернеті або відвідати один з філій компанії. Переваги фінансової організації укладені в гнучкості процентних ставок, прийнятних умовах кредитування, наявності акцій і промокодів.

МФО «Центрокредит» видає кредити на особисті потреби. Клієнтами організації можуть стати громадяни України, резидентів інших країн компанія не обслуговує. Подаючи заявку на позику, користувач повинен надати дані всього двох документів. Від нього не потрібні застави, поручителі і довідка з місця роботи. Завдяки простоті подання запиту взяти кредит можуть навіть ті клієнти, яким відмовить банк. До них відносяться:

  • фрілансери;
  • студенти;
  • особи без офіційного працевлаштування;
  • індивідуальні підприємці;
  • жінки в декреті.

Розширюючи коло позичальників, компанія «Центрокредит» завойовує високі рейтинги і отримує позитивні відгуки. У МФО схвалюється 84% кредитів, що набагато вище в порівнянні зі статистикою банків.

Міста з фізичними відділеннями «Центрокредит»

Більше 300 відділень компанії розташовані в 81 місті України. Клієнти можуть завітати до філіалів в Києві, Вінниці, Добропіллі, Одесі, Павлограді, Чернігові. Повний перелік міст, в яких відкриті офіси МФО «Центрокредит», представлений на офіційному сайті. Тут же можна переглянути адреси відділень.

Створення особистого кабінету і подача заявки на кредит

Подавати заявку на кредит можна в Інтернеті або при відвідуванні філії компанії «Центрокредит». Оформлення запиту онлайн займає в рази менше часу. Ви можете подати заявку, не виходячи з дому. Для цього використовується смартфон або комп’ютер.

Щоб взяти швидкий кредит онлайн, переходьте на офіційний сайт МФО. Тут запропонована форма для вибору параметрів позики. Вкажіть умови кредитування (для нових або постійних клієнтів), суму і термін погашення. Розрахуйте свої можливості, щоб своєчасно сплатити борг. У кредитному калькуляторі відображається відсоток, а також загальна сума до повернення. Якщо влаштовують умови, то тисніть на кнопку «Отримати гроші».

Обрати умови кредитования

Наступна дія – реєстрація в особистому кабінеті. Для цього необхідно ввести номер мобільного і отримати СМС-повідомлення з кодом підтвердження. Укажіть комбінацію в спеціальному блоці і верифікуйте дані.

Регистрация в личном кабинете

Створивши особистий кабінет, заповніть анкету клієнта. Вкажіть інформацію про себе, введіть паспортні дані та номер карти. Відомості повинні бути точними і актуальними, в іншому випадку компанія «Центрокредит» не схвалить запит. Банківську картку теж потрібно верифікувати. На балансі повинно бути не менше 1 гривні. МФО випадковим чином заблокує суму (наприклад, 0,68 грн), і ви повинні ввести значення в клітинку. Таким чином перевіряється приналежність карти конкретному клієнтові.

Виконавши всі дії, відправляйте заявку на розгляд. Компанія «Центрокредит» проводить перевірку даних, після чого прийде відповідь (на електронну пошту або мобільний телефон). Якщо рішення виявиться позитивним, протягом 5 хвилин вам переводиться кредит на карту. Затримки перерахувань пов’язані виключно з умовами роботи банку.

Якщо вам зручніше відвідати філію, то менеджери допоможуть заповнити анкету, відправлять її на розгляд. Дочекайтеся рішення, і при схваленні заявки заберіть гроші в касі відділення.

Нюанси при оформленні кредиту в «Центрокредит»

Подаючи заявку, врахуйте основні положення. Наприклад, МФО «Центрокредит» не видає дві позики одночасно. Щоб отримати гроші в борг, потрібно погасити попередню суму. Тільки після виконання зобов’язань можна подавати повторний запит.

При першому зверненні організація встановлює мінімальні ліміти. Ви отримаєте суму із запропонованого діапазону. Якщо потрібно більше коштів, вони будуть доступні тільки при повторних запитах і за умови відсутності прострочень.

Повторна подача заявки на кредит в «Центрокредит»

Якщо вас влаштували умови співпраці з організацією, подавайте заявку ще раз. Послуга доступна після повного погашення попередньої позики. Ви витратите набагато менше часу. Це пов’язано з тим, що особистий кабінет вже створений, дані збережені в профілі. Не потрібно знову заповнювати анкету і верифікувати інформацію.

Подавати запит потрібно після авторизації в профілі. Перейдіть до блоку з кредитами і вкажіть бажані параметри. При відсутності прострочень ваші ліміти збільшуються. Ви можете взяти більше коштів у порівнянні з першим зверненням. При схваленні гроші переводяться на карту або видаються готівкою у відділенні.

Відмова у видачі кредиту

Компанія «Центрокредит» не завжди схвалює позики. Клієнту можуть відмовити у видачі кредиту, не вказуючи причин. У більшості випадків відхилення заявки обумовлено помилками при заповненні анкети. Потрібно звіряти всі букви і цифри, використовувати скорочення при їх наявності.

Інші причини відмови укладені в відсутності громадянства України, невідповідність віковим критеріям, малому балансі на карті (для верифікації). Також кредит не буде виданий, якщо клієнт – боржник в «Центрокредит».

Як оплачувати кредит в МФО «Центрокредит»?

Оплачувати кредит можна одним із способів, запропонованих в МФО. Ви можете погасити борг за допомогою карти (через особистий кабінет) або готівкою. Якщо немає доступу до Інтернету, то скористайтеся терміналами або відвідайте філію компанії «Центрокредит». Також можна оплачувати позику в відділенні будь-якого банку.

При внесенні готівки візьміть до уваги, що вони переводяться до трьох днів. Погасіть суму заздалегідь, інакше потрапите в категорію боржників. Не забудьте зберегти чек, щоб у вас був доказ оплати.

Дострокове погашення позики

МФО «Центрокредит» не забороняє оплачувати кредит достроково. Якщо у вас з’являться гроші раніше зазначеної в договорі дати, внесіть їх на рахунок МФО. За це не нараховуються відсотки, не накладаються штрафи. Більш того, поточна комісія перераховується. Ви витратите менше коштів, ніж було розраховано спочатку.

Все про прострочення платежів

Взявши швидкий кредит онлайн, своєчасно вносьте оплату. В іншому випадку оформляється прострочення. Вона являє собою порушення умов договору. Якщо ви не зможете погасити позику, компанія «Центрокредит» анулює пільгові умови, акції та промокоди. Комісія зростає, за кожен день прострочення нараховується пеня.

При ухиленні від виплат ваші дані будуть внесені до реєстру боржників. МФО має право подати позов до суду або передати борг третім особам. При таких умовах буде проблематично взяти ще один кредит. Це стосується співпраці з будь-фінансовою організацією.

Продовження кредиту в «Центрокредит»

МФО йде назустріч боржникам і пропонує послугу пролонгації. Продовження кредиту оформляється в тому випадку, коли немає чим його оплачувати. Щоб збільшити термін дії договору, потрібно оплатити тільки нараховані відсотки. При цьому у боржника зберігається позитивна кредитна історія, компанія «Центрокредит» не нараховує штрафи.

Способи пролонгації

Щоб продовжити кредит у фінансовій організації, боржнику потрібно авторизуватися в особистому кабінеті (онлайн). Тут вказані нараховані відсотки, а погашення здійснюється за допомогою карти.

Ще один варіант – використання терміналів EasyPay, «ПриватБанк» та City24. Для оформлення пролонгації потрібно знати номер договору і суму нарахованих відсотків. Та ж інформація буде потрібно при оплаті послуги через відділення банку.

Акції та промокоди в «Центрокредит»

В мікрофінансовій організації діють акції і промокоди. Вони спрямовані на збільшення інтересу користувача до продуктів компанії. Завдяки чинним акціям клієнти можуть взяти позику на пільгових умовах. Але вигідні пропозиції не поширюються на боржників.

Користуються популярністю промокоди. Їх надають на тематичних форумах або в e-mail-розсилку. Промокоди знижують комісію, що дозволяє заощадити бюджет.

Відгуки клієнтів про «Центрокредит»

Залиште свій відгук, якщо співпрацювали з «Центрокредит». Розкажіть про особливості роботи організації, про участь в акціях. Чи легко вам було подавати запит? Як простіше оплачувати кредит, наскільки швидко надходять гроші на рахунок? Поділіться важливою інформацією з новачками, щоб вони зробили висновки.

Якщо ви ще не брали кредит в МФО, то ознайомтеся з представленими на сайті відгуками. Ви зрозумієте, чи підходять умови кредитування в організації. Користувачі діляться своєю думкою, щоб вказати на всі нюанси «Центрокредит». Кожен відгук може позначити плюси і мінуси компанії.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле