https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/ccloan/Сcloan
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Сcloan – умови кредиту, відгуки, контакти

4.36
відсоток погодження: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Сcloan»:

Сума першого кредиту
400-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
400-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5% на день
Строк кредиту
5-29 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 29 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Сcloan

28.02.20 8:53

Терміново треба було оплатити курси з англійської, а на картці не вистачало грошей. Вирішила звернутися за онлайн-кредитом. Гроші отримала за півгодини. Щоб не переплачувати, повернула борг за кілька днів. Сподобалося те, що сплатила відсотки тільки за ті дні, в які користувалася грошима, а не за весь період.

City: Бровари

Мікрофінансова організація «CC Лоун» заснована в Україні в 2016 році. Також компанія працює в Грузії, Іспанії та Казахстані. Напрямок діяльності «CC Лоун» – швидкі кредити. Позики видаються без поручителів і довідок з місця роботи клієнта. Користувачі отримують гроші, коли вони терміново необхідні.

Компанія «CC Лоун» працює цілодобово. Клієнти можуть подати заявку у зручний час, включаючи вихідні та святкові дні. Після розгляду запиту на електронну пошту або мобільний телефон приходить відповідь.

Компанія схвалює позику громадянам України. При цьому не має значення місце роботи клієнта. Отримати кредит можуть навіть студенти, пенсіонери і жінки в декреті. Щоб рішення було позитивним, необхідно правильно заповнити дані в особистому кабінеті. Всього одна помилка може стати причиною відмови.

При необхідності клієнти можуть звернутися в службу технічної підтримки. Для цього запропонована електронна пошта і чат на сайті (онлайн). Також можна зателефонувати за вказаним телефоном, консультанти оперативно вирішать проблему.

Міста з фізичними відділеннями «CC Лоун»

Головний офіс компанії «CC Лоун» розташований в Києві. В інших містах філій немає. Але взяти кредит може будь-який клієнт, котрий відповідає вимогам по віку, громадянству і т.д. Головне – наявність Інтернет-з’єднання. Особиста присутність в офісі не потрібна.

Як подавати заявку на швидкий кредит в «CC Лоун»?

Подавати заявку на кредит онлайн потрібно тільки в особистому кабінеті. Для цього переходьте на сайт і вибирайте бажану суму. Потім натисніть кнопку «Взяти кредит» для перенаправлення до реєстраційної форми. Заповніть анкету, вказавши дані (ПІБ, дату народження, мобільний телефон, номер паспорта). Також придумайте пароль і нікому його не повідомляйте.

Оформлення заявки

Для підтвердження інформації пройдіть верифікацію в компанії «CC Лоун». На вказаний номер телефону прийде СМС-повідомлення з кодом для введення у відповідне поле. Також ви повинні зробити фото з паспортом. Скористайтеся веб-камерою або смартфоном, а потім прикріпіть знімок до анкети. Паспорт повинен бути відкритий на сторінці з вашої актуальною фотографією, як зазначено нижче.

Як оформити заявку на кредит

Додатково необхідне підтвердження карти в «CC Лоун». Вона повинна бути іменною. Перевірка здійснюється наступним чином: після введення даних на вашій карті блокується випадкова сума до 1 гривні. Вкажіть її в спеціальному полі і верифікація буде пройдена.

Верифікація даних

Наступний етап – розгляд заявки в «CC Лоун». Відповідь надається по електронній пошті або в СМС-повідомленні. При позитивному результаті перераховується кредит на карту. Переказ займає 5 хвилин, але в залежності від умов роботи банку може затягнутися до 3 днів. Погашати борг потрібно своєчасно, щоб уникнути прострочення і штрафних санкцій.

Нюанси при оформленні кредиту в «CC Лоун»

Подавати заявку на кредит в «CC Лоун» можна при наявності позики в інших організаціях. Якщо у вас невелике боргове навантаження, то компанія схвалить запит. Але потрібно враховувати, що МФО не видає більше двох кредитів одному клієнту. Спочатку погашається поточний борг, і тільки потім доступні нові позики.

Повторна заявка на кредит в «CC Лоун»

Повторний запит на кредит в компанії «CC Лоун» також подається онлайн. Для цього увійдіть в особистий кабінет. Логін – це адреса електронної пошти, а пароль ви вказали при реєстрації. Після авторизації в акаунті переходьте до вкладки з кредитами і оформляйте запит. Збільшені ліміти не передбачені. Ви можете взяти від 400 до 10 000 гривень і при першому, і при повторних зверненнях. Різниця тільки в тому, що пільгова комісія діє виключно для новачків. Надалі вона збільшується.

Якщо у вас є промокод, то скористайтеся ним при подачі повторної заявки. Введіть комбінацію в потрібне поле, після чого компанія надасть знижку на комісію по кредиту. Завдяки чинному промокоду, вам буде нараховано менше відсотків за використання позики.

Причини відмови у видачі кредиту

Відмова у видачі кредиту неприємна, але компанія «CC Лоун” не відхиляє запити без видимих причин. В основному негативне рішення пов’язане з:

  • неправильним заповненням анкети;
  • прив’язкою чужої картки до особистого кабінету;
  • невідповідністю основним вимогам (не підходите за віком, немає українського громадянства).

Подавати заявку потрібно уважно. Якщо допустите помилку при заповненні, то отримаєте відмову. Необхідне порівняння всіх введених даних з тими, що вказані в паспорті. Коли є скорочення, їх потрібно враховувати. В іншому випадку вводьте повне найменування.

Якщо компанія відмовила у видачі кредиту, перевірте інформацію в особистому кабінеті. Знайшли помилку – виправте її. Після активації послуги в профілі можете подавати запит повторно.

Як погасити кредит в «CC Лоун»?

Ви можете погасити кредит онлайн або скористатися готівковим розрахунком. Оплачувати в Інтернеті потрібно через особистий кабінет. Для цього використовується банківська карта. З неї стягується необхідна сума, потрібно лише дотримуватися інструкції на сайті.

Щоб оплачувати готівкою, використовуйте термінали «Система», IBox, TYME або переводьте кошти на рахунок компанії в касі будь-якого банку. Не відкладайте погашення боргу на останній день. Через збої в роботі банку або терміналу може виникнути затримка з переказом коштів. В такому випадку у вас буде прострочення. Майте на увазі, що боржник позбавляється привілеїв.

Ви можете погасити кредит частинами. В такому випадку він оплачується в наступному порядку:

  • пеня (при її наявності);
  • нараховані відсотки;
  • тіло кредиту.

Головне, щоб загальна сума надійшла на рахунок «CC Лоун» не пізніше зазначеного в договорі терміну. При цьому не має значення, яким способом сплачувати борг.

Дострокове погашення позики

МФО надає клієнтам можливість погасити позику достроково. Сума до оплати вказана в особистому кабінеті. Відсотки нараховуються тільки на час фактичного використання грошей. Сплачувати борг достроково можна в будь-який момент, використовуючи карту, термінали або банківські перекази.

Прострочення платежів: що чекає боржників?

При простроченні платежів боржник позбавляється промокодів і бонусів за поточними акціями. Якщо ви взяли кредит під 0,01%, то комісія перераховується і додатково нараховується пеня. Фінансова організація «CC Лоун» не рекомендує порушувати договірні умови. В іншому випадку нараховується 3% за кожен день прострочення.

Якщо немає можливості сплачувати кредит або ви навмисно ухиляєтеся від погашення боргу, компанія має право подати позов до суду. Також надається інформація в «Бюро кредитних історій». Надалі у боржника знижуються шанси оформити кредит.

Продовження кредиту в «CC Лоун»

Щоб не отримати статус боржника в «CC Лоун», ви можете оформити пролонгацію кредиту, тобто збільшити термін його використання з «заморожуванням» відсотків. Продовжувати кредит потрібно до дати його погашення. Тоді не нараховується пеня і не вносяться зміни в кредитну історію. Пролонгація доступна максимум на 29 днів.

Вартість продовження кредиту наведена в особистому кабінеті. Також можна зателефонувати в службу підтримки, де вам скажуть точну суму на поточний момент. Вибирайте дату наступного внеску, оплатіть відсотки і позбавте себе від проблем через прострочення кредиту.

Методи пролонгації

Продовження позики в «CC Лоун» здійснюється онлайн (в профілі) або через термінали фінансових сервісів «Система», IBox, TYME. Вибирайте прийнятний варіант і оформляйте послугу, щоб не порушити умови договору і не збільшити борг через нарахування пені.

Акції та промокоди в «CC Лоун»

У компанії «CC Лоун» діють вигідні акції і роздаються промокоди. Найперша пропозиція поширюється на нових клієнтів. Для них видається кредит під 0,01%, що дозволяє взяти гроші в борг практично без переплати.

Постійним позичальникам запропоновані не менш приємні акції. Здебільшого вони приурочені до якихось свят. Суть полягає в роздачі промокодів. Вони представлені певною комбінацією символів, при введенні якої покладена знижка на комісію. Подаючи запит на повторний кредит, можна вказати промокод і зменшити суму нарахованих відсотків.

Відгуки клієнтів про МФО «CC Лоун»

Залишайте свої відгуки після звернення в «CC Лоун» і розкажіть, наскільки легко подавати запит і взяти позику, чи виникали проблеми і як швидко відреагувала служба підтримки компанії. Відгуки допоможуть оточуючим визначитися з вибором МФО.

Якщо ви хочете взяти гроші в «CC Лоун», але сумніваєтеся, то переходьте до коментарів інших користувачів. Ознайомтеся з їх відгуками про компанії і з’ясуйте основні моменти, пов’язані з роботою МФО. Клієнти завжди розповідають про те, якими методами простіше погасити кредит, як діяти в разі прострочення, наскільки вигідні акції і промокоди. Після вивчення відгуків буде легше прийняти рішення.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле