https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/cashup/CashUP
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CashUP – умови кредиту, відгуки, контакти

4.64
відсоток погодження: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CashUP»:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.7% на день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.7% на день з можливістю зниження до 0.4%
Строк кредиту
1-30 днів (для постійних клієнтів до 3 місяців)
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
на будь-який строк при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
20-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО CashUP

01.03.20 8:59

Кілька разів звертався сюди за кредитом. Завжди вчасно повертав всі гроші. Останній раз була потрібна більша сума, тому звернувся в МФО з заявкою на 10 000 гривень, проте мені не захотіли стільки видавати. Щоб отримати кредит, був вимушений вказати меншу суму.

City: Дніпро

Компанія CashUp видає швидкі кредити населенню. Організація працює на території України. Її переваги – гнучка система процентних ставок, великі терміни видачі позик для постійних клієнтів, вигідні умови кредитування. Кожен бажаючий може отримати кредит онлайн, не відвідуючи офісу.

Фінансова організація CashUp працює за ліцензією від «Нацкомфінпослуг». Діяльність регулюється наглядовими органами, що забезпечує чистоту і прозорість угод. Взяти кредит може кожен громадянин України. Завдяки широкому віковому діапазону, кредит доступний і працюючим клієнтам, і студентам зі стипендією, і жінкам в декреті.

Щоб взяти гроші в борг, не потрібно нікуди їхати. Заявка подається онлайн, для чого буде потрібно тільки комп’ютер або смартфон. При стабільному підключенні до Інтернету, клієнти швидко подадуть запит, і отримають відповідь. Для зручності є додаток CashUp для смартфонів. Його можна завантажити з Google Play.

Міста з фізичними відділеннями CashUp

Компанія зареєстрована в Києві, де і знаходиться головний офіс. В інших містах відділень немає. Але це не грає ролі, якщо ви хочете подати заявку на швидкий кредит. Запит оформлюється дистанційно з будь-якого міста. Якщо виникнуть проблеми, звертайтеся в службу підтримки за вказаними на сайті телефонами. Консультанти працюють щодня з 9:00 до 21:00.

Інструкція по створенню особистого кабінету і оформлення заявки на кредит

Створення особистого кабінету займає мінімум часу. Якщо слідувати інструкції, ви швидко станете повноправним клієнтом CashUp. Профіль необхідний для ідентифікації особи. Вводьте актуальну інформацію, щоб після перевірки не було помилок. Інакше вам буде відмовлено у видачі кредиту.

Для створення профілю перейдіть на офіційний сайт компанії CashUp. Тут вкажіть суму кредиту і бажаний термін. При першому зверненні встановлюються невеликі ліміти, які збільшуються після успішного погашення боргу. У кредитному калькуляторі розраховується підсумкова сума і дата оплати позики.

Заявка на сумму кредита

Якщо у вас є промокод, можете ввести його у відповідне поле. В такому випадку буде знижена комісія, яка нараховується за використання грошей. Виконавши дії, тисніть на кнопку «Отримати кредит». Потім ви перейдете до вибору методу реєстрації.

Форма ускоренной регистрации

Прискорена реєстрація в компанії CashUp здійснюється за допомогою сервісу BankID. При її виборі вкажіть банк, клієнтом якого ви є ( «ПриватБанк», «ПУМБ», «Південний», «А-Банк», «Конкорд»). У фінансовій організації є всі необхідні відомості, які будуть передані в CashUp. Введіть номер телефону і пароль для входу в захищену онлайн зону банку. На цьому процес завершено.

Якщо з якихось причин ви не можете використовувати BankID, то переходьте до простої реєстрації. Тут потрібно вказати особисту інформацію, ввести паспортні дані, надати відомості про місце роботи. Звіряйте кожну цифру і літеру з документами, щоб не допустити помилок.

При заповненні анкети потрібно вказати номер банківської картки, період її дії та код. Інформацію необхідно підтвердити, для чого проводиться верифікація. Компанія CashUp тимчасово блокує випадкову суму до 1 гривні. Гроші не знімаються і після перевірки знову будуть доступні. Після введення даних на ваш мобільний номер прийде СМС з кодом для підтвердження. Вкажіть його в спеціальному полі. По завершенні дій, заявка на кредит відправляється на розгляд.

Подаючи запит, ви отримаєте відповідь в короткі терміни. При схваленні гроші переводяться на карту. Час транзакції залежить від умов роботи банку. Ви можете отримати кредит на карту миттєво, а в деяких випадках доведеться почекати до трьох робочих днів.

Особливості оформлення кредиту в компанії CashUp

Подаючи заявку на кредит в CashUp, ви не можете оформити більше однієї позики. При цьому вірно розраховуйте свої фінанси, щоб своєчасно погасити борг. Як тільки повернете гроші, зможете взяти кредит повторно.

Відмовитися від позики не можна, якщо кошти вже переведені на карту. Але ви можете відхилити заявку на етапі її створення. Будьте уважні, тому що після отримання грошей необхідно погасити борг до зазначеної в договорі дати.

Як подавати запит на кредит в CashUp повторно?

Увійдіть в особистий кабінет, щоб повторно подати запит на видачу кредиту. Використовуйте логін і пароль, отримані при реєстрації. Після авторизації в профілі переходьте до розділу з позиками. Вкажіть суму і термін кредитування. Плюс в тому, що при повторному запиті збільшуються ліміти. Якщо ви оплачували попередню позику без прострочень, то зможете взяти в 2,5 рази більше в порівнянні з раніше допустимою сумою. Якщо не впевнені, що повернете гроші за 30 днів, то скористайтеся іншою пропозицією. Для постійних клієнтів компанії CashUp термін кредитування збільшується до трьох місяців.

Відмова у видачі кредиту

Подаючи запит на кредит онлайн, підійдіть до оформлення відповідально. Якщо в анкеті будуть помилки або ви спробуєте прив’язати до аккаунту чужу карту, то можлива відмова. Також компанія CashUp відхиляє запити, якщо клієнт не відповідає віковим діапазонам.

Як оплачувати кредит?

Оплачувати кредит можна декількома способами (онлайн і готівкою). Незалежно від вибору гроші надійдуть на рахунок компанії CashUp. Головне – не порушувати терміни погашення. В іншому випадку ви перейдете в статус боржника.

Щоб погасити позику, авторизуйтесь в особистому кабінеті. Перейдіть у вкладку «Стан кредиту». Тут вказано його статус, сума і дата оплати. Натисніть на кнопку «Погасити кредит» і вибирайте один з варіантів: переклад з основної або з іншої картки.

Оплачувати кредит можна без авторизації в особистому кабінеті. Для цього у відповідній клітинці введіть номер мобільного телефону. Вам прийде шестизначний код для підтвердження дій. Вкажіть його в спеціальному полі, після чого дотримуйтесь інструкції по оплаті.

Оплата кредитов в пару кликов

Щоб оплачувати готівкою, використовуйте термінали самообслуговування. Із запропонованих МФО вибирайте CashUp, внесіть гроші і роздрукуйте чек. Ще один варіант – банківський переказ.

Дострокове погашення

Ви можете погасити позику достроково. Компанія CashUp не забороняє вносити гроші частково або повністю до дати оплати кредиту. На вас не накладаються штрафні санкції, не відміняється дія акцій і промокодів. Більш того, МФО перераховує відсотки з урахуванням терміну використання кредиту. Чим раніше ви погасіть борг, тим менше буде підсумкова сума до оплати.

Чим загрожує прострочення платежів для боржника?

Прострочення платежів – це порушення договірних умов. Компанія CashUp накладає штрафи на боржників. Якщо ви взяли кредит на пільгових умовах або використовували промокод, то всі знижки анулюються. За кожен день прострочення нараховується підвищена комісія (1,7%). Також вносяться зміни в кредитну історію. Не виключено, що при повторній подачі запиту на кредит ви отримаєте відмову. Причина – внесення в список боржників.

Продовження кредиту в CashUp

МФО CashUp надає можливість пролонгації кредиту, якщо немає коштів оплатити його на поточний момент. Для продовження необхідно погасити відсотки, які вже нараховані компанією. Щоб переглянути суму, авторизуйтесь в особистому кабінеті. Також її можна уточнити у менеджерів, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Пролонгація оформляється на обраний вами період. Вкажіть бажану дату погашення, але це потрібно зробити заздалегідь. Не тягніть до останнього дня, щоб статус кредиту не перейшов в «прострочений».

Способи пролонгації

Пролонгація доступна в особистому кабінеті. Увійдіть в профіль і натисніть на відповідну кнопку, щоб сплатити нараховані відсотки картою. Майте на увазі, що ви втрачаєте пільгові умови використання кредиту. Відсоткова ставка зростає до базової (1,7% в день).

Акції, промокоди і бонуси в МФО CashUp

В CashUp діють акції і роздаються промокоди. Детальна інформація завжди вказана в новинному блоці. Одна з безстрокових акцій – «Запрошення». За кожного нового клієнта, який зареєструвався і взяв кредит по вашій рекомендації, рахунок поповнюється балами. Ви отримаєте:

  • 100 балів за перший кредит нових клієнтів і по 20 балів за наступні;
  • 10 балів за кожну позику тих людей, яких запросив ваш друг;
  • 10 балів за кредити клієнтів, яких привів друг вашого друга.

Також в CashUp діє зниження процентної ставки. Її розмір залежить від того, наскільки довго ви користуєтеся кредитами. Терміни підсумовуються, після чого зменшується комісія.

Шкала процентов по кредиту

Якщо ви боржник, то акції і промокодом перестають діяти. Не допускайте прострочень, щоб користуватися всіма привілеями в CashUp.

Відгуки клієнтів про CashUp

Перегляньте відгуки клієнтів на форумі, щоб ознайомитися з принципами роботи МФО. Основні положення вказані на офіційному сайті, але отримана з «перших рук» інформація найбільш важлива. Кожен відгук – це можливість зрозуміти, чи дотримуються умови в організації, як подавати запит або погасити борг.

Якщо ви вже брали кредит в CashUp, то не пошкодуйте часу і поділіться своєю думкою. Опишіть в коментарі враження після співпраці з компанією. Можливо, саме ваш відгук допоможе новачкам визначитися з вибором. Чим більше відомостей надано, тим вище рівень довіри до МФО. Відгуки допоможуть розвіяти сумніви, які долають потенційних позичальників.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле