https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/cashpoint/Cashpoint
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Cashpoint – умови кредиту, відгуки, контакти

4.42
відсоток погодження: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Cashpoint»:

Сума першого кредиту
200-2000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
2.5% на день
Сума повторного кредиту
200-7000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2.5% на день
Строк кредиту
7 або 15 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
готівкою
Пролонгація (термін і умови)
3, 7 або 15 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-69 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Cashpoint

11.04.20 15:16

Кілька тижнів тому назад взяв кредит в Кешпоінт. Коли прийшов день виплати, не було грошей. Вирішив продовжити термін ще на кілька днів. В особистому кабінеті не було такої можливості, тому прийшлось йти у відділення. Хоч це і зайняло в мене час, зате за подовження нічого не взяли.

City: Кривий Ріг

Мікрофінансова компанія Cashpoint працює на території України. Організація займається видачею кредитів користувачам. Вона є лідером миттєвого кредитування онлайн, має 370 представництв в країні. Основні переваги Cashpoint – швидкість розгляду заявок і видачі кредиту. Організація регулярно проводить вигідні для клієнтів акції, тому заслужила масу позитивних відгуків про свою роботу.

Умови кредитування в Cashpoint

Компанія Cashpoint видає кредити практично всім категоріям громадян. Навіть тим, кому відмовляють банківські організації. Клієнтами можуть стати:

  • пенсіонери;
  • жінки в декретній відпустці;
  • особи без офіційного місця роботи.

При оформленні кредиту позичальникові не потрібно документально підтверджувати дохід, поручителі теж не потрібні. Клієнт може оформити кредит онлайн або звернутися в фізичне відділення компанії Cashpoint.

Міста із фізичними відділеннями Cashpoint

У компанії Cashpoint 370 представництв в різних містах України. Кожен бажаючий може відвідати філію та подати заявку на кредит. У великих містах (Львів, Житомир, Харків, Хмельницький, Запоріжжя, Черкаси, Миколаїв, Одеса) розміщено кілька відділень. У Києві передбачена мережа з 61 філії Cashpoint. У невеликих містах (Волноваха, Миргород, Немирів) розташовано 1 – 2 представництва.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Щоб взяти гроші в борг, необхідно відправити заявку онлайн або відвідати фізичне відділення Cashpoint. Для отримання кредиту в філії потрібно прийти за вказаною на сайті адресою, прихопивши документи. Менеджер компанії Cashpoint допоможе заповнити бланк заявки і перевірить інформацію, надану клієнтом. У разі схвалення запиту позичальник отримує кредит готівкою.

Калькулятор кредитів

Для зручності передбачена можливість подавати заявки на кредит онлайн, не виходячи з дому. Щоб взяти гроші через Інтернет, необхідно слідувати наступній інструкції:

  • зайти на офіційний сайт компанії Cashpoint;
  • створити особистий кабінет (для цього ввести адресу електронної пошти, пароль персональні дані);
  • заповнити заяву на отримання грошей в борг. Для цього відзначте в кредитному калькуляторі необхідну суму і термін, за який буде зручно оплачувати кредит. У бланку заяви вкажіть актуальну інформацію. При введенні паспортних даних потрібно бути особливо уважним, від їх правдивості залежить схвалення кредиту.

Також необхідно вибрати найближче представництво Cashpoint. Адреси філій вказані на самому сайті для зручності клієнтів. Після введення всієї інформації потрібно перевірити правильність заповнення, потім відправити заяву.

Реєстрація на сайті

Після отримання заявки менеджери Cashpoint проводять перевірку даних. Якщо вони актуальні і відповідають вимогам, запит буде схвалений. Клієнт може забрати гроші у відділенні Cashpoint або отримати кредит на карту. Кожен має право сам вибирати спосіб видачі коштів. Якщо немає банківської карти, то завжди можна забрати готівку у філії.

Нюанси при оформленні кредиту

При оформленні кредиту в Cashpoint є свої нюанси. Позичальник може подавати тільки одну заявку на отримання грошей. Всі дані потрібно перевіряти уважно, намагаючись не допустити помилок.

Подаючи заявку через Інтернет, потрібно заповнити необхідні поля. При цьому відомості повинні відповідати тій інформації, що представлена в офіційних документах. Якщо є скорочення, їх потрібно використовувати. У разі помилки сервіс може розцінити її, як фальсифікацію даних. Тоді кредит не буде схвалений.

Відділення Cashpoint можна вибрати на карті (на етапі оформлення онлайн через особистий кабінет або під час розмови з менеджером). Консультант запропонує оптимальний варіант з урахуванням адреси проживання позичальника. Користувач може підійти до однієї з філій в робочий час.

Повторна подача заявки на кредит в Cashpoint

Подавати заяву на кредит повторно можна тільки після погашення попередньої позики. У разі повної оплати, компанія без проблем видає гроші знову. Якщо не було прострочень, то користувач не числиться в списку боржників. При повторному зверненні умови для клієнта Cashpoint змінюються і стають вигідніше – сума кредиту та термін оплати збільшуються.

Відмова у видачі кредиту

Cashpoint лояльно ставиться до охочих взяти кредит. Але бувають ситуації, коли МФО відмовляє у видачі позики. Такі заходи застосовуються щодо громадян, які навмисно подають неправдиву інформацію про себе, займаються фальсифікацією даних. У випадках виявлення обману кредит не видається.

Cashpoint схвалює заявку і з поганою кредитною історією. Але якщо клієнт регулярно порушував договірні умови МФО, це може стати причиною відмови. В такому випадку повторна подача запиту доступна через місяць.

Ще одна причина відхилення заяви – невідповідність вимогам МФО. Якщо у позичальника немає українського громадянства або він не проходить за віковими критеріями, то компанія відмовляє в кредитуванні. При цьому причини не розголошуються. В такому випадку можна тільки перевірити інформацію в профілі на наявність помилок. Якщо вони є, їх потрібно виправити і подати запит повторно.

Як оплачувати кредит в Cashpoint?

Існує кілька способів погасити кредит в Cashpoint. Можна сплачувати борг за допомогою банківської карти через сервіс Fondy. Для цього необхідно авторизуватися, ввести номер договору, суму, реквізити картки.

Також сплатити можна таким чином:

  • готівкою у відділенні Cashpoint;
  • через мобільні сервіси;
  • за допомогою терміналів самообслуговування.

При погашенні боргу через термінали, кошти переводяться до трьох днів. Щоб уникнути прострочень, потрібно оплачувати заздалегідь і зберегти чек. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з МФО, аж до внесення позичальника в список боржників.

Дострокове погашення позики

Організація Cashpoint надає можливість погасити борг достроково. Процедура доступна в особистому кабінеті або в одному з відділень компанії. Ви можете погасити кредит в повному обсязі або частково.

Все про прострочення платежів

Якщо клієнт не оплачує кредит вчасно, утворюється прострочення. МФО Cashpoint анулює дію акцій і промокодів, накладає на боржника штрафні санкції. Важливо, щоб клієнт сам звернувся в компанію і повідомив про фінансові труднощі. В такому випадку можна вжити відповідних заходів, щоб продовжити термін використання кредиту. Інакше організація має право подати позов до суду або передати відомості про боржника колекторам.

Продовження кредиту в Cashpoint

Якщо немає можливості погасити борг, скористайтеся пролонгацією. Для цього потрібно сплатити нараховані відсотки, укласти ще один договір. Нові правила діють протягом зазначеного вами терміну. Пролонгацію можна оформити кілька разів.

Способи пролонгації

Запропоновано тільки один варіант продовження кредиту в Cashpoint. Пролонгація оформляється в відділенні компанії. Продовжити позику через особистий кабінет не можна. Ви можете збільшити розмір кредиту при оформленні пролонгації або ж частково погасити його, щоб зменшити борг. Менеджер компанії розрахує підсумкову суму за новими зобов’язаннями.

Акції та промокодом в Cashpoint

Організація Cashpoint регулярно проводить акції і дарує промокоди на знижки своїм клієнтам. Інформацію про них можна переглянути в особистому кабінеті або на сайті компанії. При покупці товарів в ломбарді «Благо», Cashpoint надає можливість взяти кредит на пільгових умовах.

Акції – це додатковий бонус для нових і постійних клієнтів. Перед подачею заявки на кредит слід ознайомитися зі списком спеціальних пропозицій. Але вони не діють на боржників і анулюються при першому порушенні умов договору.

Відгуки клієнтів про Cashpoint

За МФО Cashpoint закріплена позитивна репутація. Клієнти компанії відгукуються про неї, як про справжнього фінансовому помічника. Організація надає можливість подавати запити на кредити як у відділеннях, так і після авторизації в особистому кабінеті. Це зручно для всіх потенційних користувачів. Кожен клієнт може залишити свій відгук на сайті, і розповісти про нюанси роботи з МФО. Як зручніше взяти гроші, що робити в разі прострочення? Які етапи створення особистого кабінету, в чому перевага оплати карткою? Відповіді на всі питання ви можете знайти у відгуках.

Залиште свій коментар після співпраці з МФО. Розкажіть, що сподобалося в організації. Можливо, є нюанси, які потребують доопрацювання. Пишіть в коментарях все, що вважаєте за потрібне.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле