https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/cashme/CashMe
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CashMe – умови кредиту, відгуки, контакти

3.93
відсоток погодження: 84%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CashMe»:

Сума першого кредиту
500 до 2 000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.70% на день
Сума повторного кредиту
500 до 10 000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.50% на день
Строк кредиту
7-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія CashMe веде фінансову діяльність у всіх регіонах України з 2008 року. Будь-який громадянин, який досяг повноліття, може оформити запит онлайн. Досить зареєструватися в офісі фірми CashMe і взяти кредит, не виходячи з дому. Невисокий відсоток, лояльна програма повернення боргу – завдяки привабливим умовам організація завоювала високий рейтинг і позитивні відгуки. Громадянам запропоновані нові можливості фінансування, які у багато разів зручніше стандартних банківських рішень.

Фінансова компанія CashMe надає послуги кредитування населенню. При цьому не важливо, для чого знадобилися гроші. Можливість взяти швидкий кредит онлайн зручна, коли немає альтернативних способів. Несподівані придбання, нестача коштів до зарплати – підстави звернутися в CashMe. Привабливі умови кредитування, позитивні відгуки клієнтів свідчать про користь вибору компанії.

Подавати заявку в CashMe можна цілодобово, включаючи вихідні та свята. На сайті працює служба підтримки. Режим онлайн позбавляє від необхідності відвідування офісу для отримання коштів. Вони надходять миттєво після схвалення на зазначену карту.

Отримуючи гроші в борг, можна взяти участь в акції або скористатися промокодом. Діючі програми створені для заохочення клієнтів і мінімізації ризику прострочення. Подавати заявку може будь-який повнолітній громадянин країни. Кредити надаються працюючим позичальникам, студентам, пенсіонерам, особам без офіційного працевлаштування. Головна умова – вірний розрахунок, щоб в подальшому уникнути прострочень.

Міста з фізичними відділеннями CashMe

Основний офіс CashMe розташовується в місті Київ. Всі позичальники можуть претендувати на вигідний кредит незалежно від місця проживання та реєстрації. Подавати заявку потрібно дистанційно, що полегшує процес, не вимагає присутності в відділенні. Послуга доступна в будь-якій точці України, де є підключення до Інтернету.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подати заявку в компанії CashMe може кожен бажаючий, відповідний заявленим критеріям. Для цього необхідно вибрати параметри кредиту і створити особистий кабінет. Прорахуйте свої можливості для своєчасного повернення грошей без прострочення. Борг потрібно сплачувати не пізніше зазначеної в договорі дати.

Калькулятор кредита

Після введення суми і терміну потрібно натиснути на кнопку «Отримати гроші». При переході до форми реєстрації та заповнення анкети вкажіть персональні дані, надайте скан паспорта, введіть номер банківської картки. Якщо є промокод, його можна ввести у відповідне поле.

Щоб отримати схвалення по кредиту в CashMe, рекомендується вказувати тільки достовірну інформацію (місце проживання, реєстрації). Вся інформація ретельно перевіряється в автоматичному режимі. При позитивній відповіді переводиться кредит на карту. Шанс взяти гроші в борг великий, що обумовлено простотою подачі заявки.

Нюанси при оформленні кредиту

У компанії CashMe можна подавати тільки одну заявку. Якщо не погасити попередній борг, то МФО відхилить запит. Клієнти отримують схвалення в 80 – 90% випадків. Співробітники організації лояльно ставляться до пенсіонерів і людей, які не мають високого доходу. Відсутність необхідності в заставах, поручителях і довідці з місця роботи відіграють позитивну роль.

При першому і наступному зверненні для клієнтів CashMe діють ліміти. Спочатку вони мінімальні, але після успішної виплати кредиту збільшуються. Графік підвищення доступної суми представлений нижче.

Кредитна лояльність

Вже після 5 кредиту можна розраховувати на максимальні ліміти. Але тільки при відсутності прострочень. Дотримуйтесь умови договору, сплачуйте вчасно, і CashMe піде вам назустріч.

Повторна подача заявки на кредит в CashMe

Якщо перша заявка на кредит в CashMe вимагає заповнення анкети та верифікації даних, то при повторному зверненні все набагато простіше. Позичальникові не потрібно знову створювати особистий кабінет, дані збережені в профілі. Вхід до акаунту здійснюється за логіном і паролем.

Ставши постійним клієнтом, можна розраховувати на збільшення позики. Для цього потрібно подати нову заявку на кредит. У розділі з позиками вкажіть розмір і період. Запит відправляється на розгляд, і при позитивному рішенні гроші надходять на карту.

Відмова у видачі кредиту

Незважаючи на лояльні умови, компанія CashMe змушена відмовляти у видачі кредиту з деяких причин. Вони не розголошуються, а тому ознайомтеся з основними моментами. На відхилення заявки впливає наступне:

  • прострочення по позикам;
  • погана кредитна історія з фактами неповернення коштів банкам;
  • клієнт подає заявку, вказуючи завідомо неправдиві дані (вся інформація про позичальників проходить перевірку);
  • користувач – боржник в CashMe;
  • потенційний клієнт не надав необхідні документи або неправильно оформив заявку онлайн;
  • звертаючись в CashMe, користувач вказав прострочену карту для виплати коштів або на ній немає необхідної суми (мінімум 1 гривня) для верифікації даних.

При відмові в кредитуванні можна самостійно перевірити інформацію в профілі. При виявленні помилки, її потрібно виправити. Не виключено, що саме помилка стала причиною відхилення відправленого запиту.

Як оплачувати кредит в CashMe?

Користуватися сервісом CashMe дуже просто. Для цього не потрібно виходити з дому, йти в офіс і стояти в черзі. Все відбувається в режимі онлайн, що швидко і зручно. Сайт компанії має безліч функціональних опцій, зрозумілий і простий для сприйняття. Разом з тим особистий кабінет боржника повністю захищений від несанкціонованих дій і витоку інформації.

Позичальник може оплачувати кредит наступними способами:

  • за допомогою карти на порталі МФО CashMe;
  • через термінали самообслуговування;
  • переказом в касі будь-якого банку.

Сума до погашення вказана в особистому кабінеті. Також можна звернутися до консультантів для уточнення інформації. Для цього на сайті наведені номери телефонів.

Дострокове погашення позики

В організації CashMe передбачені зручні умови для користування кредитом. По можливості боржник може погасити позику достроково. При цьому сума процентної ставки зменшується. Компанія не нараховує штрафи, якщо оплачувати раніше зазначеної в договорі дати.

Все про прострочення платежів

Незважаючи на лояльне ставлення до клієнтів, МФО CashMe не вітає порушення зобов’язань. Прострочення може негативно вплинути на кредитну історію. Також скасовується дія акцій і промокодів. Компанія терпляча до боржників, але вони зобов’язані самостійно заявити про фінансові проблеми. В такому випадку буде знайдено рішення проблеми.

Не рекомендується ігнорувати прострочення. Це може стати причиною відмови у всіх фінансових організаціях. Дані про непогашення боргу подаються в загальний список кредитних історій. Інформація про боржників доступна абсолютно всім банкам і МФО. Крім внесення змін до кредитної історії, компанія CashMe має право подати позов до суду.

Продовження кредиту в CashMe

Отриманий в CashMe кредит онлайн потрібно погасити своєчасно. Якщо у боржника не виходить повернути всю суму в обумовлений термін, то для нього запропонована пролонгація. Послуга позбавляє від непосильного фінансового навантаження і дає відстрочку по виплаті кредиту. Позитивні відгуки постійних клієнтів CashMe свідчать про лояльне ставлення компанії до позичальників. Завжди є вихід з найскладніших ситуацій. Єдина умова – не ігнорувати прострочення по кредиту.

Способи пролонгації

Клієнт CashMe може уникнути нарахування додаткових відсотків і пені за прострочення. Для цього потрібно вчасно оформити продовження. Способи пролонгації кредиту представлені нижче.

Спосіб пролонгації кредита

Щоб не допустити прострочення, потрібно увійти в особистий кабінет CashMe і оформити продовження. Для цього потрібно погасити нараховані відсотки за допомогою картки. Якщо використовуються термінал або каса банку, то потрібно знати суму оплати і номер договору.

Акції та промокодом в CashMe

Спеціальні програми, продумані і створені в CashMe, спрямовані на заохочення клієнтів. Компанія підготувала акції і промокоди, які зменшують відсотки по кредиту. Щоб брати участь в розіграшах, потрібно зареєструватися в МФО і взяти позику. Промокоди надаються в розсилці на електронну пошту, а також на спеціалізованих форумах.

Відгуки клієнтів про CashMe

Компанія CashMe популярна в Україні. Вона надає вигідні пропозиції, тому регулярно отримує позитивні відгуки. Організація постійно вдосконалює свої програми і покращує умови для позичальників. Це відзначають користувачі в своїх коментарях. Ознайомитися з відгуками можна на нашому сайті.

Якщо ви співпрацювали з МФО, то поділіться своєю думкою про роботу. Розкажіть, чи просто взяти гроші під відсотки, яким чином краще погасити борг. Якщо брали участь в акціях, то, що в них було особливого? Розкажіть про організацію новачкам, щоб вони визначилися з вибором.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “CashMe”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Робота служби підтримки:

Пн-Пт: з 8:00 до 20:00, Вихідні: з 11:00 до 16:00
Телефон:
+38(044)200 21 17
Сайт:
cashme.ua