https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/cashberry/CashBerry
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

CashBerry – умови кредиту, відгуки, контакти

4.43
процент одобрения: 89%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «CashBerry»:

Сума першого кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.5% на день
Сума повторного кредиту
500-8000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.0% на день
Строк кредиту
7-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa или MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія CashBerry відкрита в 2016 році. Сфера діяльності організації – видача швидких кредитів. МФО працює тільки на території України. Компанія надає клієнтам вигідні умови кредитування, регулярно проводить акції, роздає бонуси і промокоди.

Компанія CashBerry успішно працює з повнолітніми жителями України. Резиденти інших країн в МФО не обслуговуються. Для залучення нових клієнтів в організації передбачені акції і промокоди. Але і без них компанія надає прийнятні відсотки.

Взяти кредит в МФО CashBerry можуть позичальники різного соціального статусу і становища. Схвалюються заявки навіть від тих клієнтів, яким відмовляє банк. Серед них:

  • фрілансери;
  • студенти;
  • пенсіонери;
  • жінки в декреті;
  • особи без офіційного працевлаштування.

МФО CashBerry не вимагає документального підтвердження доходу. Але це не означає, що компанія не перевіряє платоспроможність. Благонадійність клієнта оцінюється за допомогою запитів в «Бюро кредитних історій», також грає роль інформація ІПН.

Взяти гроші в борг у компанії CashBerry можна на будь-які потреби. Не важливо, потрібен вам ремонт, необхідно дотягнути до зарплати або хочете купити путівку в екзотичні країни. МФО не ставить питань про цілі кредитування. Використовуйте гроші відповідно до своїх потреб, але не забувайте вчасно оплачувати борг.

Міста з фізичними відділеннями CashBerry

Офіс компанії CashBerry розташований в Києві. Через роботу в режимі онлайн у МФО немає відділень в інших містах. Вони не потрібні, тому що кожен бажаючий може подати заявку через Інтернет. Це значно економить час клієнтів і дозволяє отримати кредит в короткі терміни.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

умови кредитування

Для створення особистого кабінету необхідно перейти на офіційний сайт. Вкажіть бажану суму і термін кредитування. Для цього на головній сторінці запропонована спеціальна форма. При виборі параметрів виводяться значення в кредитному калькуляторі. Ви побачите, скільки потрібно повернути і якого числа. Якщо умови підходять, то тисніть на кнопку «Отримати кеш».

Наступна дія – створення аккаунта. Вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти. Придумайте пароль, і нікому його не повідомляйте. На ваш мобільний прийде СМС з кодом для підтвердження. Введіть його в спеціальному полі, щоб верифікувати свої дані.

Форма регистрації

Після створення профілю потрібно заповнити анкету. Укажіть особисті дані, номер і серію паспорта, відомості про банківську картку. Вводьте точну та актуальну інформацію, інакше компанія CashBerry відмовить у видачі кредиту. Від вас буде потрібно провести верифікацію карти. Для цього МФО блокує невелику суму (до 1 гривні). Її розмір потрібно вказати у відповідному віконці. Гроші не знімаються, вони будуть доступні через 10 – 15 хвилин.

Після виконання зазначених вище дій заявка відправляється на розгляд. Компанія приймає рішення в короткі терміни, після чого на ваш мобільний або електронну пошту прийде повідомлення з відповіддю. При схваленні перераховується кредит на карту. Фінансові транзакції займають 5 – 10 хвилин. Ви можете зняти гроші в будь-якому банкоматі або оплатити послугу/покупку онлайн.

Нюанси при оформленні кредиту в CashBerry

Подаючи заявку на кредит онлайн, візьміть до уваги діючі в CashBerry правила. Наприклад, ви не можете відправити кілька запитів. Спочатку потрібно погасити наявний борг.

При відсутності прострочень ви можете брати участь в акціях і користуватися промокодом в будь-який час. Компанія надає максимум вигідних пропозицій, щоб вам було легше оплачувати кредит.

Подавати заявки можна тільки в режимі онлайн. Запити через телефон або електронну пошту не розглядаються. Співпраця з CashBerry здійснюється дистанційно. При виникненні питань можна звернутися в службу підтримки.

Повторна подача заявки на кредит в CashBerry

Якщо вас влаштували умови співпраці з компанією CashBerry, можете взяти кредит ще раз. Але тільки після того, як погасите попередній борг. При повторній подачі запиту не потрібно знову реєструватися на сервісі. Заходьте в особистий кабінет, використовуючи логін і пароль.

Після авторизації в профілі вибирайте розділ з кредитами. Вкажіть суму позики і прийнятний термін. При повторному зверненні ліміти збільшуються. При необхідності ви можете взяти більше коштів, але тільки при відсутності прострочень.

Відмова у видачі кредиту

Компанія CashBerry схвалює більшість заявок від клієнтів. Але можливі відмови, які завжди обґрунтовані. Вони викликані неправильним заповненням анкети, невідповідністю заявленим критеріям. МФО не розголошує причини відмови. Щоб мінімізувати можливість відхилення заявки в наступний раз, перевірте внесену в анкету інформацію. Якщо є помилки – виправте їх і подавайте запит знову.

Як оплачувати кредит в CashBerry?

Ви можете оплачувати кредит онлайн. Для цього увійдіть в особистий кабінет, вкажіть суму і натисніть на кнопку «Погасити картою». Після підтвердження гроші моментально перераховуються на рахунок CashBerry. Ви можете використовувати будь-яку карту, щоб оплачувати кредит. Навіть ту, яка не прив’язана до особистого кабінету.

Ще один варіант – термінали iBox і EasyPay. Вибирайте пункт «Банківські операції» і натисніть на іконку CashBerry. Введіть номер кредитного договору, і гроші будуть перераховані на рахунок МФО протягом дня.

Також можна сплачувати борг в касі будь-якого банку. Для цього потрібно знати номер кредитного договору та реквізити компанії CashBerry. Гроші надходять протягом трьох днів, тому погасіть кредит заздалегідь. В іншому випадку може утворитися прострочення.

Дострокове погашення позики

Сплачувати борг можна достроково. При цьому МФО не накладає штрафи і не нараховує пеню. Відсотки за користування кредитом будуть перераховані, тому, що комісія стягується за фактичну кількість днів. Погасити кредит можна частково або повністю.

Прострочення платежів і її наслідки для боржника

Прострочення платежів загрожує штрафними санкціями. Якщо не сплачувати борг своєчасно, компанія CashBerry нараховує пеню. Але МФО лояльно ставиться до своїх клієнтів, надаючи грейс-період. Його особливість полягає в тому, що у позичальника є три пільгових дня. Якщо в цей час борг буде сплачений, то додаткові відсотки не стягуються. При недотриманні договірних умов по закінченні терміну виставляється штраф за кожен день прострочення.

Компанія CashBerry має право подавати на боржника позов до суду. Дані про несплату вносяться в кредитну історію. Це викликатиме проблеми, якщо клієнт захоче взяти позику повторно.

Продовження кредиту в CashBerry

Якщо нічим погасити кредит, боржник може оформити пролонгацію. При цьому не нараховується штраф, не псується рейтинг. Але якщо позика узята в рамках акції або по промокоду, то пільгові умови анулюються.

Продовжити кредит потрібно до закінчення дії договору. Якщо не встигнете, то перейдете в статус боржника. Для оформлення пролонгації потрібно вибрати термін із запропонованого діапазону, погасити нараховані відсотки.

При виникненні фінансових проблем з 31 дня пролонгації можна оформити реструктуризацію. У такому випадку загальна сума розбивається на кілька частин, і боржнику потрібно оплатити їх у встановлені терміни.

Способи пролонгації

Пролонгація оформляється після авторизації в особистому кабінеті. Для цього потрібно перейти в категорію з кредитами, переглянути нараховані відсотки і погасити їх за допомогою карти. Також можна оплачувати через термінали самообслуговування. Але в такому випадку боржникові потрібно знати точну суму відсотків. Відомості надаються менеджерами при дзвінку за вказаними на сайті телефонами. Також можна переглянути дані в особистому кабінеті.

Акції та промокодом в CashBerry

CashBerry підтримує своїх клієнтів, запускаючи акції і роздаючи промокоди. В організації діє багаторівнева програма лояльності. Її суть полягає в тому, що при своєчасній оплаті кредиту позичальники отримують бонуси. У міру накопичення балів збільшуються ліміти, і знижується процентна ставка.

Промокоди надаються в розсилці на електронну пошту. Також їх можна отримати на тематичних форумах, переглядаючи відгуки. Промокоди вводяться при оформленні заявки на кредит, після чого клієнт може взяти позику за зниженими відсотками.

Відгуки клієнтів про CashBerry

Відгуки клієнтів про CashBerry важливі для новачків. Позитивні коментарі допоможуть зрозуміти, що потенційний позичальник вибрав правильний напрям. У відгуках описані основні нюанси роботи з МФО, наведені поради користувачів. Як подавати запит онлайн, що робити в разі прострочення, як швидко переводяться гроші на карту – відповіді на всі питання можна отримати від реальних клієнтів.

Після співпраці з CashBerry залиште свій відгук на нашому сайті. Розкажіть, чим сподобалася організація, які плюси і мінуси. Поділіться думкою, щоб нові кристувачі визначились з вибором.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле