https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/bystrozajm/Бистрозайм
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

БИСТРОЗАЙМ – умови кредиту, відгуки, контакти

4.9
відсоток погодження: 89%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Бистрозайм»:

Сума першого кредиту
500-6000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2% на день
Строк кредиту
7-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
до 10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 20 днів, 1.5% в день
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Бистрозайм

11.03.20 9:41

Так вже склалося, що інколи беру кредити в МФО. Звертався в кілька компаній, останнього разу в Бистрозайм. Що мені тут сподобалося, що є кілька варіантів оплати. Бо в інших буває таке, що особистий кабінет заглючить чи ще щось, і немає як повернути гроші, а якщо не встигаєш вчасно, навіть не зі своєї вини, то вже нараховують відсотки.

City: Запоріжжя

17.02.20 13:42

Відсотки майже такі самі, як і в інших МФО. Щоб зекономити, звертаюся у відділення та прошу дівчат оформити кредит з промокодом, так виходить дешевше. Але все одно, як не крути, хочеш отримати гроші швидко, то переплачуй. А якщо вчасно не платити, то взагалі можеш удвічі більше повертати.

City: Харків

Компанія «Бистрозайм» працює з 2010 року. Організація видає гроші в борг різним категоріям населення. Оформити кредит можуть тільки громадяни України. Компанія надає позики на вигідних умовах. У МФО діють знижки на комісію, проводяться акції та роздаються промокодом. Грамотний підхід до кожного клієнта збільшив рейтинг організації, завдяки чому «Бистрозайм» займає лідируючі позиції в сфері кредитування.

У МФО «Бистрозайм» лояльні вимоги до клієнтів. У порівнянні з банком тут потрібен мінімальний пакет документів. Немає необхідності в поручителях, довідках про доходи, заставі. Компанія перевіряє платоспроможність клієнта, подаючи запит в «Бюро кредитних історій». Також проводиться перевірка даних ІПН.

Взяти кредит можуть позичальники різного соціального статусу. Компанія співпрацює не тільки з офіційно працевлаштованими громадянами, а й з клієнтами з зарплатою в «конвертах». Також отримати гроші в борг можуть студенти, пенсіонери, жінки в декреті.

Міста з фізичними відділеннями МФО «Бистрозайм»

Відділення МФО «Бистрозайм» розташовані в 9 областях і 28 містах України. При бажанні клієнти можуть відвідати філію та подати заявку. Розташування відділень по областям вказано на офіційному сайті:

 • Дніпропетровська;
 • Запорізька;
 • Харківська;
 • Київська;
 • Кіровоградська;
 • Полтавська;
 • Миколаївська;
 • Сумська;
 • Черкаська.

Кожен клієнт може вибрати найближчу філію, щоб вирішити фінансові питання. Якщо в місті проживання позичальника немає відділень МФО «Бистрозайм», то виходом стане кредит онлайн.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки

Подавати заявку на кредит не складно. Потрібно зайти на сайт компанії і вибрати параметри позики в спеціальному блоці. Вкажіть термін і суму кредиту. У калькуляторі з’явиться розрахунок відсотків.

Визначити кредит

Вказавши параметри, натисніть на кнопку «Оформити позику». Тепер потрібно заповнити реєстраційний блок для створення особистого кабінету. Ви можете ввести інформацію в анкету вручну. У такому випадку потрібно вказати ПІБ, дату народження, номер мобільного. На ваш телефон прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть комбінацію в спеціальне поле для верифікації даних.

Також потрібно вказати місце проживання, номер банківської картки, джерело доходу. Відзначте мету отримання кредиту (на лікування, ремонт, подарунки, подорожі). Як тільки виконаєте всі дії, заявка відправляється на розгляд.

Реєстрація на сайті

Доступний спрощений варіант реєстрації. Для цього використовуйте сервіс BankID. У компанію «Бистрозайм» дані передаються автоматично. МФО отримає інформацію, якою володіє ваш банк. Після закінчення процесу підтвердіть бажану суму і період, а потім відправляйте запит на розгляд.

Експрес реєстрація

Після прийняття рішення прийде СМС-повідомлення на мобільний або лист на електронну пошту. Так ви дізнаєтеся, схвалила компанія «Бистрозайм» кредит чи ні. При позитивному рішенні гроші переводяться на карту протягом 5 хвилин.

Нюанси при оформленні кредиту

«Бистрозайм» працює цілодобово, ви можете отримати кредит онлайн у вихідні та святкові дні. Якщо необхідна допомога або консультація, фахівці завжди раді допомогти по телефону або в чаті на сайті.

Майте на увазі, що можна взяти всього лише один кредит в МФО «Бистрозайм». Немає сенсу подавати заявку, якщо ви не погасили попередній борг. Перед відправкою запиту ознайомтеся з вимогами компанії. Перегляньте список акцій, відгуки реальних клієнтів. Так ви зрозумієте, як взяти гроші з максимальною вигодою.

Як подавати заявку на кредит в «Бистрозайм» повторно?

Подаючи перший запит, необхідно ретельно перевіряти введені дані, проходити верифікацію. Але ці дії одноразові. При повторному запиті вони не потрібні. Відповідно, ви витратите мінімум часу.

Клієнт, який оформив черговий кредит в МФО «Бистрозайм», має більше можливостей. Якщо борг погашений без прострочень, то збільшуються доступні ліміти. Контактна інформація збережена в особистому кабінеті, а дані про дотримання договірних умов внесені до реєстру. Подаючи повторну заявку, потрібно авторизуватися в профілі, перейти в розділ з кредитами, вказати період і суму позики.

Відмова у видачі кредиту

Компанія «Бистрозайм» лояльна до клієнтів, однак в роботі не обходиться без відмов. Причини відхилення запиту такі:

 • подача заявки на кредит при непогашеному боргу;
 • помилки при оформленні анкети;
 • прострочення в МФО «Бистрозайм»;
 • велике кредитне навантаження.

Чим обумовлена відмова, компанія не розголошує. Ви можете самостійно перевірити дані в особистому кабінеті. У них не повинно бути недостовірних фактів і друкарських помилок. Якщо виявлені недоліки, то їх потрібно виправити. Тільки після збереження змін можна подавати запит ще раз.

Як оплачувати кредит в МФО «Бистрозайм»?

Оплачувати кредит потрібно своєчасно. Кожен клієнт вибирає зручний метод. Можна погасити борг через сайт (онлайн), використовуючи карту банку. Для цього потрібно увійти в особистий кабінет і слідувати інструкції.

Якщо немає доступу до Інтернету, то запропонована оплата готівкою. Боржник може скористатися терміналами, відвідати філію «Бистрозайм» або оформити переведення через касу банку.

Дострокове погашення позики

При бажанні клієнт може погасити кредит достроково. Для цього потрібно звернутися в офіс МФО «Бистрозайм» або зв’язатися з фахівцем організації по телефону. Також можна достроково сплачувати борг через особистий кабінет.

Головне, що всі відсотки будуть перераховані, клієнт сплатить меншу суму. Це не впливає на кредитну історію, на позичальника не накладаються штрафи. Перерахунок відсотків за фактичні дні використання грошей – це своєрідне заохочення. Компанії «Бистрозайм» вигідно співпрацювати з тими, хто своєчасно виконує боргові зобов’язання.

Все про прострочення платежів

Оплачувати кредит потрібно до дати, зазначеної в договорі. В іншому випадку діє прострочення. На клієнта накладається штраф, анулюється дія акцій і промокодів. Також збільшуються відсотки, які нараховуються за кожен день прострочення. Боржнику буде потрібно виплатити більше коштів у порівнянні з початковим розрахунком. Вносяться зміни в кредитну історію, позичальник не зможе взяти гроші у фінансовій організації в подальшому. Також «Бистрозайм» має право подати позов до суду.

Продовження кредиту в МФО «Бистрозайм»

Продовження оформляється в тому випадку, коли немає чим сплачувати кредит. Варіант ідеальний, тому як при пролонгації не нараховується підвищена комісія і не накладаються штрафи. Ви не потрапите в категорію боржників і будете сплачувати позику за новим графіком. Для продовження кредиту потрібно погасити нараховані відсотки.

Крім пролонгації доступна реструктуризація позики. Відмінності послуг в тому, що при використанні останньої, кредит продовжується і ділиться для погашення на кілька частин.

Способи пролонгації

Щоб продовжити кредит, боржнику необхідно прийти в офіс організації і повідомити про свій намір працівникові. Менеджер пояснить подальший порядок дій. Також оформити пролонгацію в МФО «Бистрозайм» можна через особистий кабінет. Для цього потрібно перейти в розділ з кредитами і слідувати наведеній інструкції.

Акції та промокодом в МФО «Бистрозайм»

У компанії «Бистрозайм» передбачені акції і промокоди, спрямовані на заохочення користувачів. Пропозиції регулярно змінюються, їх оновлення потрібно відстежувати на сторінці новин МФО. Для нових позичальників передбачені пільгові умови кредитування. Якщо затриматися на сайті, то з’явиться повідомлення про знижку. Щоб її отримати, потрібно залишити адресу електронної пошти. Для постійних клієнтів проводяться розіграші грошових призів.

Правила погодження

Користувачі можуть отримати промокоди, які надають знижку на комісію. Вони роздаються на тематичних форумах. Компанія «Бистрозайм» може відправити промокод в e-mail-розсилку.

Відгуки клієнтів про компанію «Бистрозайм»

Компанія заслужила позитивні відгуки завдяки якості роботи. Користувачі залишають коментарі, де діляться враженнями про співпрацю з МФО. Вони розповідають, наскільки швидко організація переводить кредит на карту, чи легко подавати запит.

Якщо ви вже скористалися послугами МФО «Бистрозайм», то залиште свій відгук. Розкажіть новачкам, на що потрібно звернути увагу. Чи легко взяти гроші при зверненні онлайн, які санкції до боржників? Напишіть основні моменти, і ваш відгук допоможе користувачам.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле