https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/bestcredit/BestCredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

BestCredit– умови кредиту, відгуки клієнтів

4.8
відсоток погодження: 82%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «BestCredit»:

Сума першого кредиту
300-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% в день
Сума повторного кредиту
300-5000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% в день
термін
61-90 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
8 секунд
Спосіб отримання
на банківську карту, на рахунок
Пролонгація (термін і умови)
при оплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся територія України
Необхідні документи
паспорт
Також знадобляться
реєстрація в Україні, фотографія з паспортом
Взяти Кредит

Видачу споживчих позик на умовах фінансового кредиту здійснює компанія BestCredit. Кредити видаються і погашаються віддалено, через особистий кабінет. Скорингова система сервісу BestCredit дозволяє обробляти заявку за вісім секунд і знизити кількість відмов до 5% і менше. Послугами BestCredit вже скористалися понад 20 тисяч осіб.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії BestCredit

Послуга споживчого кредитування надається тільки повнолітнім. Для того, щоб взяти кредит онлайн напевно, бажано надати джерело доходу, з якого клієнт зможе оплачувати борг. До іншим вимогам відносяться:

  • право- і дієздатність – необхідна умова для укладення цивільно-правових договорів;
  • позичальник заздалегідь отримав банківську карту;
  • у клієнта є мобільний телефон, електронна пошта і постійний доступ в інтернет.

Чиста кредитна історія і відсутність серйозних прострочень і боргів по кредитах в інших організаціях також будуть важливим чинником, що підвищує ймовірність схвалення.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в BestCredit

Оскільки всі дії відбуваються віддалено, клієнт не повинен надавати будь-яких документів особисто. Також не пересилаються скановані копії. Для укладення договору кредиту достатньо всього двох речей – паспорта та ідентифікаційного коду, довідки про доходи не потрібні. Єдине, що необхідно зробити при заповненні заявки в онлайн-кабінеті, – завантажити вашу фотографію з паспортом в руках, розкритим на першій сторінці. Так фахівці сервісу BestCredit зможуть ідентифікувати вас. Фотографію можна зробити на веб-камеру або на камеру смартфона.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Отримати кредит можна на карту будь-якого українського банку. Головне, щоб карта була іменна і мала CVV / CVC код на зворотному боці. Природно, ім’я власника повинно збігатися з вашим – інакше взяти кредит на карту не вийде. Більш того, спроба прив’язати чужу карту буде прирівняна до шахрайства, відомості про позичальника передаються в правоохоронні органи і бюро кредитних історій.

Для того, щоб прив’язати карту на сторінку в особистому кабінеті, необхідно внести її реквізити в спеціальне поле. Це поле захищене за стандартом безпеки PCI DSS. Далі карта повинна бути верифікована. На рахунку блокується сума в розмірі 1-99 копійок. Точна сума буде доступна тільки тому, хто має доступ до СМС-банкінгу або інтернет-банкінгу, прив’язаному до карти. Її необхідно ввести в спеціальне поле в особистому онлайн кабінеті. Прив’язка здійснюється всього один раз, надалі повторні кредити ви зможете отримувати на цю карту. Крім того, функціонал особистого кабінету дозволяє брати гроші в борг на різні карти, в кабінеті їх можна прив’язувати кілька. Відповідно, і оплачувати кредит можна з різних карт.

Умови першого і наступних кредитів в компанії BestCredit

Отримати перший кредит клієнт зможе без проблем, якщо дотримані всі вимоги, викладені вище. Умови першого кредиту в BestCredit відрізняються від наступних – кредитний ліміт для початківців позичальників урізаний в зв’язку з тим, що компанія повинна переконатися в благонадійності і платоспроможності позичальника. Перший невеликий кредит може служити «трампліном» для отримання великих сум.

Другий кредит можна отримати тільки після того, як клієнт оплатив перший. Дуже важливо не допускати прострочень і затримок платежів. Боржнику відмовлять у видачі повторного кредиту в компанії BestCredit – також не можна отримувати одночасно два кредити.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в BestCredit

Для лояльних і акуратних позичальників сервіс BestCredit пропонує постійно діючу акцію «BonusUP». Чим частіше ви отримуєте і вчасно, без прострочень, повертаєте кредити в BestCredit, тим більше бонусів за акцією вам нараховується. Один бонусний бал прирівнюється до однієї гривні, ці бали можна використовувати, щоб погасити кредит – повністю або частково, наскільки вистачить балів.

Згідно з умовами акції, бонуси можуть бути плановими і фактичними. Планові бонуси відображаються у позичальника в особистому кабінеті до оформлення кредиту і недоступні до обміну. Фактичні стають доступними після погашення кредиту і нараховуються відповідно до індивідуальних умов. Фактичні бонуси доступні до обміну на наступну добу після повного погашення кредиту в BestCredit.

Додаткові бонуси можна отримати в день народження або по промокодом. Промокод також дозволяє запрошувати друзів і отримувати бонуси за їх реєстрацію і схвалення кредиту. Промокодом розігруються і по іншим акціям від компанії BestCredit. Ввести промокод можна в спеціальному полі у формі кредитного калькулятора.

Міста, в яких є відділення компанії BestCredit

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Приїжджати за отриманням кредиту в офіс немає необхідності: всі питання вирішуються віддалено, і для того, щоб скористатися послугами BestCredit, досить зареєструватися в особистому кабінеті і подати заявку на кредит.

Покрокове оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті

Почати оформлення кредиту найкраще з кредитного калькулятора на головній сторінці сайту BestCredit. За допомогою повзунків ви можете внести суму і термін – і відразу отримати повну розшифровку кредиту:

  • основна сума (тіло кредиту);
  • сума, яку потрібно буде оплачувати;
  • термін і дата повернення;
  • кількість бонусів, які будуть збережені на вашому рахунку;
  • посилання для введення промокодом.
Як оформити кредит

Натискаючи кнопку «Отримати гроші», ви потрапляєте на сторінку реєстрації. Вкажіть актуальний адреса електронної пошти, номер телефону, придумайте надійний пароль.

Отримати гроші

Обов’язково поставте галочку навпроти пункту згоди з обробкою персональних даних, попередньо ознайомившись з ними. Після цього потрібно буде ввести паспортні дані, інформацію про місце роботи та розмір доходу, що є зобов’язання і місце реєстрації.

Після цього необхідно внести відомості про карту і верифікувати її. Якщо кредит схвалений, вам буде висланий договір – його необхідно підписати за допомогою коду з СМС – такий спосіб законний і прирівнюється до власноручного підпису.

Чому сервіс BestCredit може відмовити в кредиті

Напевно отримають відмову боржники по кредитах в інших компаніях або банках. Ці дані сервіс BestCredit отримує з відкритого джерела – в бюро кредитних історій. Серйозні борги стануть перешкодою для отримання кредиту до виправлення кредитного рейтингу. Те ж саме відноситься і до боржників за кредитами в самій компанії BestCredit – до того, як подавати заявку на наступний кредит, необхідно закрити попередню прострочення. Це відноситься і до непрострочену боргах.

Ще одна причина – подача позичальником неправдивих відомостей. Це може привести до того, що позичальник і зовсім буде заблокований сервісом як неблагонадійний. Якщо ж неправильні дані внесені помилково, у клієнта є можливість виправити їх в особистому кабінеті або зателефонувавши в службу підтримки клієнтів компанії BestCredit.

Як погасити кредит в компанії BestCredit

Найбільш поширений спосіб – оплачувати в особистому кабінеті картою. Це зручно – відсутня комісія, погасити кредит можна, не виходячи з дому. Ще один спосіб – термінали самообслуговування City24, iBox, EasyPay, їх можна зустріти в будь-якому супермаркеті і навіть просто на вулиці або в підземному переході. У терміналах оплачувати кредит потрібно готівкою. Для погашення потрібен номер договору і номер телефону. І третій спосіб погасити кредит – каса будь-якого банку. Реквізити для оплати ви знайдете на сайті компанії BestCredit.

Що відбувається при виникненні прострочення

На наступний день після закінчення терміну договору, якщо кредит не погашений, боржнику нараховується штраф. Далі погашати доведеться вже з підвищеною відсотковою ставкою. Крім того, борг веде до погіршення кредитного рейтинга і відмов в отриманні нових кредитів. Також, справа боржника може бути передано в колекторську організацію.

Але, з іншого боку, якщо прострочення виникла внаслідок об’єктивних обставин, які підтверджуються документами, борг можуть реструктуризувати. Це означає, що нарахування штрафу не проводиться, а сам борг розбивається на частини і виплачується за графіком. До об’єктивних обставин належать:

  • форс-мажор (стихійні лиха, військові дії, хвилювання);
  • особисті обставини (погіршення здоров’я, втрата доходу і т.д.).

Пролонгація кредиту

Якщо ви очікуєте надходження грошей трохи пізніше терміну закінчення договору, вигідніше оформити пролонгацію. Це обійдеться дешевше, ніж прострочення, та й рейтинг не постраждає. Для пролонгації потрібно оплатити нараховані відсотки в особистому кабінеті. Ця функція стає доступною за три дні до закінчення терміну дії договору.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Завдяки відгукам позичальників на нашій незалежній майданчику ви зможете дізнатися особливості роботи компанії і вирішити, чи варто подавати заявку саме тут. Відгуки – це хороша можливість для нових позичальників уникнути підводних каменів і використовувати всі пропозиції компанії. Якщо вам є що розповісти, запрошуємо вас залишити свій відгук.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “BestCredit”:
Графік работи:
пн.-пт. 8-30 - 20-30, сб. 8:30 - 16:30 нд. вихідний.
Телефон:
+38 (067) 209-36-17
Сайт:
best-credit.com.ua