https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/alexcredit/Alexcredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Alexcredit – умови кредиту, відгуки, контакти

Хороші відгуки
4.85
відсоток погодження: 94%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Alexcredit»:

Сума першого кредиту
100-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
100-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.7% на день
Строк кредиту
5-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія AlexCredit веде діяльність на території України. Завдання організації – допомога клієнтам, яким терміново потрібні гроші. МФО видає швидкі кредити в режимі онлайн. Компанія зареєстрована в 2017 році і вже встигла завоювати високий рейтинг. Це обумовлено вигідними умовами кредитування, продуманою програмою лояльності, наявністю бонусів, акцій і промокодів.

Компанія AlexCredit видає швидкі позики на будь-які потреби. Клієнтом фінансової організації може стати громадянин України, з резидентами інших країн МФО не працює. Подаючи запит, не потрібно збирати пакет документів. Необхідні для оформлення кредиту контактні дані та карта банку повинні належати позичальнику.

При подачі запиту не потрібні поручителі і довідки з місця роботи. Це дозволяє взяти гроші в борг різним категоріям населення (студенти, пенсіонери, особи без офіційного працевлаштування). Компанія AlexCredit перевіряє платоспроможність, виходячи з відомостей ІПН і кредитної історії.

Міста з фізичними відділеннями AlexCredit

Головний офіс компанії розташований в місті Дніпро. У AlexCredit немає інших філій. Але це не має значення, адже подати заявку можна дистанційно. Від вас вимагається лише наявність Інтернету і девайса (смартфона, комп’ютера). Відвідавши офіційний сайт, оформляйте запит і отримаєте кредит на карту.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Перший крок при оформленні кредиту – вказати суму і термін. Якщо ви ще жодного разу не користувалися послугами компанії AlexCredit, то зможете взяти позику за мінімальними лімітами. У кредитному калькуляторі відобразиться дата погашення і кінцева сума. Якщо термін сплати випадає на вихідний, з’являється відповідне повідомлення. У МФО все передбачено для зручності, щоб ви могли правильно розрахувати параметри кредиту.

Отримати кредит

Як тільки вкажете потрібні значення, натисніть на кнопку «Подати заявку». Ви перейдете в реєстраційну форму, де передбачено 5 категорій:

  • особиста інформація;
  • адреса і працевлаштування;
  • інформація про карту;
  • ідентифікація;
  • результат.

Заповніть дані про себе, але будьте обережні. Вводьте достовірні відомості, перевіряючи всі букви і цифри. Не використовуйте скорочення там, де їх немає в офіційних документах. Так ви збільшите ймовірність схвалення запиту на кредит.

При оформленні необхідно, щоб ваш телефон і кредитна карта були під рукою. В ході заповнення анкети потрібна їх верифікація. Для підтвердження мобільного номера вкажіть код, який був надісланий по СМС. Верифікація карти проводиться наступним чином:

  • ви вказуєте дані (номер, період дії, код на зворотному боці);
  • компанія AlexCredit тимчасово блокує до 2 гривень;
  • ви перевіряєте суму і вводите її в спеціальне поле.

Для уточнення заблокованої суми можна зателефонувати менеджерам банку або скористатися СМС-оповіщенням за умови його підключення. Після верифікації карти заявка відправляється на розгляд. Ви отримаєте відповідь на електронну пошту або на мобільний телефон. Якщо компанія AlexCredit схвалить запит, то гроші переводяться на картку. Термін фінансових транзакцій залежить тільки від умов роботи банку. У більшості випадків кредит переводиться протягом 15 хвилин, але можливі затримки до трьох днів.

Нюанси при оформленні кредиту

Не робіть запити з використанням VPN-додатків. Система аналізує ваше місце розташування. У разі невідповідності зазначеним в анкеті даними можливе відхилення заявки на кредит. Якщо захочете взяти кілька позик відразу, то компанія не схвалить ваш запит. Одночасно в AlexCredit можна отримати тільки один кредит. Коли погасите борг, оформляйте нову заявку.

Повторна подача заявки на кредит

Подаючи запит на кредит повторно, увійдіть в особистий кабінет. Не потрібно знову проходити реєстрацію. Скористайтеся логіном (e-mail) і тим паролем, який ви придумали при заповненні анкети. Потім переходьте у вкладку з кредитами, вкажіть термін і суму.

При повторному запиті в AlexCredit збільшуються ліміти. При цьому не діють пільгові умови. Для зниження комісії використовуйте промокод. Введіть його в спеціальне поле, і МФО надасть знижку. Якщо влаштовують умови, то ви можете взяти кредит за короткий термін.

Відмова у видачі грошей

Компанія AlexCredit може відмовити в кредитуванні. Це обумовлено відсутністю у клієнта українського громадянства, спробою прив’язати до аккаунту чужу карту, невідповідністю віковим критеріям. Негативно впливає погана кредитна історія і велике боргове навантаження. Якщо у вас були прострочення в AlexCredit, теж можлива відмова. Також запит відхиляється, якщо борг досі не погашений.

При відмові не розголошується причина. Ви можете самостійно перевірити правильність заповнення даних. Якщо помітите помилки, то виправте їх. Подавайте запит повторно, коли послуга буде активна в особистому кабінеті. Також можна звернутися в «Бюро кредитних історій». Не виключено, що ви оплачували останній позику, але інформація ще не відобразилася. В такому випадку почекайте пару днів і тільки потім подавайте повторну заявку.

Як оплачувати кредит: кілька варіантів

Оплачувати кредит потрібно своєчасно. При недотриманні договірних умов буде відображатися прострочення, а ви перейдете в категорію боржників. Погасити позику в AlexCredit можна онлайн і готівкою. Відвідайте сайт і увійдіть в свій профіль, вкажіть банківську карту і переведіть кошти.

Також можна сплачувати борг через термінали: IBox, EasyPay, «ПриватБанк». Вибирайте серед запропонованих категорій AlexCredit і виконуйте дії по інструкції. Не менш затребувані платежі через касу будь-якого банку. Для цього потрібно знати реквізити компанії і номер кредитного договору.

Дострокове погашення

Погасити борг можна достроково. При цьому не важливо, оплачуєте ви частинами або повною сумою. Компанія AlexCredit не виставляє штрафи. Відсотки за поточним кредитом розраховуються з урахуванням періоду його використання. Чим раніше ви внесете кошти і погасите борг, тим менше доведеться платити.

Все про прострочення платежів

Прострочення платежів в МФО AlexCredit вкрай небажана. Якщо не погасити позику вчасно, компанія скасує пільгові умови кредитування, акції та промокоди. При простроченні платежу (на наступний день після дати повернення) з боржником зв’яжуться менеджери. У клієнта буде шанс внести суму без штрафних санкцій до 12:00. Якщо кредит не буде погашений до зазначеного часу, для боржника перераховуються відсотки (3% за кожен день прострочення).

МФО AlexCredit має право подати на клієнта до суду для стягнення заборгованості. Також інформація про недотримання термінів передається в «Бюро кредитних історій». Надалі боржник не зможе взяти позику у фінансових організаціях.

Продовження кредиту: для чого призначена послуга?

Якщо ви взяли кредит онлайн, але не можете вчасно внести кошти, то скористайтеся пролонгацією. При продовженні терміну використання позики потрібно оплатити вже нараховані відсотки. Для цього увійдіть в особистий кабінет, перегляньте суму і вкажіть період.

Перевага пролонгації укладено в тому, що кредитна історія не змінюється. Також не нараховуються підвищені відсотки через відсутність прострочення. Ви не потрапите в список боржників, якщо своєчасно продовжите кредит (до настання дати погашення). Скористатися послугою можна необмежену кількість разів.

Способи пролонгації в AlexCredit

Кожен клієнт може продовжити кредит через особистий кабінет. Для цього потрібно авторизуватися в профілі і перейти до категорії з позиками. Тут потрібно вказати термін, оплатити відсотки з картки банку.

Акції та промокодом в AlexCredit

В МФО AlexCredit діє безстрокова акція «Приведи друга». Якщо запросите нового клієнта, він візьме швидкий кредит онлайн і своєчасно його погасить, то на бонусний баланс нараховується 100 гривень. Ви можете їх використовувати при поверненні наступного боргу.

Також в МФО AlexCredit діє програма лояльності. Ви стаєте її учасником після успішної виплати першого кредиту (не менше 1 500 гривень, взятих мінімум на 10 днів). З кожною новою позикою буде підвищуватися кредитний рейтинг. Паралельно збільшуються ліміти, діє знижка на комісію. Акція діє безстроково.

Кредитний рейтинг AlexCredit

Відгуки клієнтів про AlexCredit

Ознайомтеся з відгуками клієнтів про AlexCredit, щоб сформувати власну думку про роботу сервісу. Користувачі коментують всі нюанси, включаючи швидкість перевірки даних при реєстрації, величину нарахованої комісії, вигоду при використанні промокодів. Завдяки відгукам ви зрозумієте, чи відповідає МФО запитам. Це дозволить без сумнівів прийняти рішення про співпрацю.

Якщо ви вже скористалися послугами AlexCredit, то залиште свої відгуки про роботу компанії. Розкажіть про те, з чим довелося зіткнутися. Оцініть швидкість обробки запитів, кількість акційних пропозицій, зручність погашення позик. Допоможіть новим клієнтам розібратися з особливостями співпраці з МФО. Залишайте відгуки про все, включаючи можливість використання промокодів або простоту подачі заявки онлайн.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле