Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Як часто можна подавати заявку на кредит

Для отримання кредиту онлайн необхідно надати кредитору достовірні дані про себе, номер телефону, а також відповісти на питання менеджера, відповідального за схвалення заявки. Причинами відмови у видачі коштів можуть бути недостовірно заповнена або неповна інформація, відсутність зв’язку з клієнтом, негативний кредитний рейтинг або його відсутність, невідповідність віковим обмеженням. Повторна подача заявки на кредит дозволяє ще раз спробувати отримати позику, але для отримання позитивного рішення необхідно враховувати ряд специфічних нюансів.

Не завжди відмова в одній фінансовій установі означає, що в інший теж відмовлять. Банки, які перевіряють кредитну історію в УБКІ, мають доступ до даних про останні запити, тому відмова в одному закладі може означати аналогічне рішення і в іншому. Але мікрофінансові організації (МФО) мають не такий суворий підхід. Деякі з них не використовують кредитну історію в якості вирішального аргументу. Тому при відмові у видачі коштів в одній МФО, інша може схвалити заявку.

Терміни подачі повторного запиту на видачу позики різняться, в залежності від специфіки роботи закладу. Як часто можна подавати заявку на кредит, залежить від внутрішньої політики банку або МФО. Але не варто зловживати частими зверненнями в фінансові організації, що працюють з базою УБКІ. Так як заявки фіксуються у персональній історії, вони можуть викликати підозри у співробітників, що займаються обробкою заявок. Як правило, термін, після закінчення якого розглядаються повторні запити, становить від 1 до 3 місяців.

Окремо варто виділити МФО, які заявляють про неважливість кредитної історії. Якщо кредитор готовий надати позику без урахування даних УБКІ, варто звернутися до нього, в разі відмови в інших закладах. В такому випадку ваші шанси на позитивний результат будуть вище.

Для того щоб не отримати відмову знову, при подачі повторного запиту на надання грошових коштів в борг, надайте кредитору більше даних про себе. Інформація, що підтверджує платоспроможність, відіграє значну роль, особливо для банків. Для МФО ці відомості не носять значущого характеру, але теж можуть сприяти затвердженню заявки.

Так як подавати повторну заявку на кредит в банку відразу після відмови безглуздо, варто подбати про поліпшення репутації. Підвищити кредитний рейтинг можна за допомогою невеликих споживчих кредитів, наприклад, при купівлі техніки. Погашаючи їх в строк, ви піднімете рейтинг. Ще один варіант – отримання кредитної картки з мінімальним лімітом, і регулярне її використання. Фінансова активність рахунків може стати вагомим аргументом при розгляді нової заявки. Аналогічним чином це стосується і МФІ, що враховують кредитну історію.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями