Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Де взяти кредит, якщо ти в чорному списку

Попадання в чорний список кредитної організації практично позбавляє людину можливості отримати в ній кредит. Багато хто звик для вирішення проблем з фінансами користуватися послугами банків і МФО, і така ситуація створює певні незручності. Але варіанти, де можна взяти кредит, якщо ти в чорному списку, все ж є.

Що таке чорний список МФО або банку

Чорний список – це перелік небажаних клієнтів. Доступ до нього зазвичай мають тільки співробітники МФО або банку, але іноді його викладають і в відкритий доступ. Людині буде складно взяти кредит, якщо в чорному списку є дані про нього. При оформленні інших продуктів також можуть діяти певні обмеження.

Внутрішній чорний список ведеться тільки всередині конкретного банку або МФО. Але фінансові установи активно змінюються даними про небажаних клієнтів і ведуть глобальні НС. Наприклад, вони передають дані в бюро кредитних історій і перед видачею будь-якого кредиту запитують звіт із БКІ.

Причини потрапити до чорного списку

Іноді в НС людина може потрапити через помилку співробітника або комп’ютерних програм. Але найчастіше він сам винен у тому, що став небажаним клієнтом.

Найбільш поширені причини потрапляння в чорні списки:

 • невиконання зобов’язань за кредитними договорами;
 • спроба шахрайства;
 • неадекватна поведінка при спілкуванні з співробітниками в офісі фінансової установи.
 • При розгляді заявки на кредит її відразу відхилять при наявності даних про те, що ім’я клієнта є в НС. Розбиратися з причинами включення людини в цей список ніхто не буде.

  Де отримати кредит з чорним списком

  Клієнту не варто засмучуватися при попаданні в число небажаних позичальників. Все ж існують варіанти, як взяти кредит, якщо ти в чорному списку, Україна в цьому плані – країна з великими можливостями. Але перед оформленням позики потрібно зважити плюси і мінуси кожного способу її отримання.

  Якщо людина потрапила в НС тільки одного банку, він без проблем зможе отримати позику в іншій фінансовій установі. В інших випадках можна спробувати вирішити фінансову проблему наступним чином:

  • МФО. Ці організації, як і банки, професійно кредитують населення і працюють під наглядом Нацбанку. Але вони лояльно ставляться до позичальників і дозволяють взяти кредит при чорному списку, неофіційних доходи та інші проблеми.
  • Допомога друзів або родичів. Вони можуть дати гроші в борг або оформити кредит на себе, а отримані кошти передати людині з проблемою. Але потрібно розуміти, що через фінансів легко можна зіпсувати відносини навіть з близькими людьми.
  • Кредити від приватних осіб. Знайти пропозиції кредиторів можна в газетах, на дошках оголошень і спеціалізованих майданчиках в інтернеті. Часто вони можуть попросити в заставу квартиру, машину або інше майно.
  • В пошуках вирішення проблеми з отриманням грошей в борг при чорному списку потрібно проявити уважність і обережність. Інакше можна стати жертвою шахрайства. Наприклад, часто можна зустріти оголошення, де за плату пропонують видалити з НС, «почистити» дані в БКІ та ін. Але це неможливо в принципі, і розміщують такі пропозиції шахраї.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями