Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Як взяти кредит без фото паспорта

Захист особистої інформації від шахраїв в інтернеті коштує в пріоритеті у кожного. Тому коли нас просять відправити фото або скан таких важливих документів, як паспорт або ідентифікаційний код, то це завжди викликає сумніви. Але що робити, якщо терміново потрібен кредит? Для того щоб взяти гроші в банку, потрібно багато часу і купа різних документів. А мікрофінансові організації вимагають фото паспорта або його скан. Але тепер в інтернеті з’явилися МФО, у яких можна взяти позику швидко і без фото.

Які можуть виникнути складності при оформленні

Коли онлайн-кредитори просять фото документів, вони в першу чергу турбуються про безпеку клієнтів. Так вони переконуються, що кредит оформляєте саме ви, а не шахраї, які вкрали паспорт. Але тепер для деяких фірм досить того, що ви просто вірно вкажете дані документів. Якщо при заповненні бланка буде виявлена ​​помилка, то в кредиті буде відмовлено. Які ще чинники можуть вплинути на відмову:

  • громадянство іншої держави;
  • відсутність постійного доходу;
  • погана кредитна історія або чорний список;
  • банківська карта на ім’я іншої людини;
  • проживання на непідконтрольною Україні території (окупована частина Донецької та Луганської областей, півострів Крим);
  • неадекватна оцінка свого фінансового становища (наприклад, позичальник оформляє суму, яка практично дорівнює його місячного заробітку).

Деякі МФО можуть відмовити особам, які мають судимість.

Які МФО видають кредит без фото паспорта

Відповідну МФО, в якій можна взяти онлайн-кредит без паспорта, можна знайти в колекції нашого сайту. За допомогою системи фільтрів зробити це буде набагато простіше. Ви можете самостійно підібрати компанію за такими параметрами, як сума позики, термін, способи отримання грошей, відсоток, під який оформляється кредит і ін.

Чи можна збільшити ймовірність схвалення заявки

Існують правила, дотримуючись яких, ви на 90% збільшуєте шанс отримати необхідні гроші без фото документів:

  • вкажіть надійне контактну особу, яка підтвердить достовірність особистої інформації;
  • уважно заповнюйте анкету і не пропускайте жодних пунктів;
  • кредитори більш лояльні до тих клієнтів, які беруть позику на невелику суму і короткий термін.

Не заповнюйте бланк тільки в одній МФО. Чим більше заявок, тим вищі шанси на отримання позитивної відповіді.

Які документи потрібні для оформлення

Якщо ви берете маленьку суму кредиту, то вам необхідно вказати дані паспорта України, ідентифікаційного номера та карти будь-якого українського банку. Крім цього, вас попросять залишити номер мобільного телефону (бажано українського оператора) та адресу електронної пошти.

Для оформлення великої суми кредитори можуть зажадати додаткові документи, наприклад довідку про доходи, закордонний паспорт або трудову книжку.

Як оформити онлайн-заявку на сайті

Оформлення онлайн-заявки в середньому займає від 15 до 60 хвилин часу. Спочатку підберіть оптимальну для вашої ситуації МФО. Потім уважно, не пропускаючи важливі пункти, заповніть анкету позичальника. Через деякий час, підтвердивши заявку, вам передзвонить співробітник організації і уточнить деталі. Іноді потрібно підтвердження за допомогою коду, який приходить у вигляді СМС за вказаним номером. Якщо у кредитора не виникло питань і договір був успішно підписаний, то вам переведуть гроші на банківську карту або видадуть в касі банку.

Які бувають терміни і розміри позики

На нашому сайті ви знайдете більш 50 МФО, які пропонують позику на суму від 50 до 20 000 грн і на термін від 1 до 30 і більше днів.

Як продовжити кредит

Якщо ви не встигаєте виплатити кредит до закінчення дії терміну договору, то можете звернутися до кредитора з проханням про пролонгацію. Таке можливо в разі, якщо ви оформили позику не довше, ніж на 30 днів. Компанія дозволяє вам виплатити тільки відсоток за період позики, а не суму кредиту, і продовжує терміни. Таким чином ви не потрапляєте в списки боржників і залишаєте КІ чистою.

Чи можна взяти кредит повторно

Клієнтам з гарною кредитною історією компанії із задоволенням дають повторний займ. До того ж часто вони можуть піти назустріч і полегшити процедуру оформлення.

Прострочений позику – що робити

Як тільки ви помітили, що прострочили з датою виплати, відразу зверніться до кредиторам і повідомте про це. Якщо у вас чиста КІ і немає інших заборгованостей, то вам можуть оформити пролонгацію або розстрочку. Оплатити прострочення можна онлайн, через банківські системи або термінал.

Вибирайте оптимальну МФО на нашому сайті, щоб швидко і легко оформити кредит. Ми будемо раді, якщо ви залишите відгуки про нашу роботу.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями