Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Кредити без паспорта

Паспорт – один з головних документів для громадян України. Він може знадобитися при відкриванні в держоргани, банки та інші установи і служить для ідентифікації особи. Але МФО видають онлайн-кредити без паспорта. Головне, врахувати нюанси оформлення таких продуктів.

Наскільки складно оформити кредит без паспорта

Відсутність посвідчення особи ускладнює отримання позикових коштів. Цей документ служить для ідентифікації позичальника. Але можна взяти кредити без паспорта через інтернет. Для цього достатньо знати його дані. Ще легше, якщо є скан-копія або фотографія паспорта.

У чому труднощі оформлення кредиту без паспорта

Мікрофінансові організації використовують різні методи для зниження ризиків. Вони застосовують ідентифікації позичальників, перевіряють дані посвідчення особи через офіційні сервіси, ретельно аналізують інформацію. Відсутність оригіналу паспорта у позичальника не стане підставою, якщо позика оформляється онлайн. Але негативне рішення по заявці може бути прийнято з таких причин:

  • Помилки в анкетних даних або вказівку недостовірної інформації. Навіть помилка в одну букву вже насторожить кредитора. Спроби обману і шахрайства компанії виявляють досить легко.
  • Проблеми з кредитною історією. Кожна прострочення призводить до появи негативної записи в звіті БКІ і зниження кредитного рейтингу. Його може не вистачити для надання позики.
  • Відсутність доходу. МФО беруть до уваги неофіційний заробіток. Але якщо у клієнта немає постійного джерела грошових коштів, то йому вимушено відмовлять у кредиті.
  • Невідповідність клієнта мінімальним вимогам. При невідповідному віці, відсутність громадянства України та інших невідповідності параметрам отримати гроші в борг не вийде.

Чи є МФО, які спеціалізуються на цьому виді кредитів

На порталі представлені вигідні пропозиції від десятків українських МФО з можливістю оформити позику онлайн. Багато компаній нададуть клієнту кредит, якщо у нього немає оригіналу паспорта. Головне, знати дані документа.

Як підвищити шанси на схвалення кредиту

МФО лояльні до позичальників, але навіть вони іноді відмовляють у видачі кредитів. Рішення компанії приймають на основі анкети-заявки клієнта. Її треба заповнювати акуратно, ретельно перевіряючи всі дані і уникаючи помилок. Перед відправкою анкети рекомендується перевірити всю інформацію в ній.

Всі відомості в анкеті мають бути достовірними. Це стосується не тільки даних паспорта, але і контактів. Для перевірки номерів телефонів співробітники організації нерідко здійснюють дзвінки по ним і задають питання про клієнта. Якщо в заявці зазначаються номери друзів або родичів, то їм рекомендується заздалегідь повідомити про можливе дзвінку.

Необхідні документи

Кредит МФО видають без довідок про зарплату. Клієнту потрібно знати дані паспорта та ІПН. Оригінали документів необов’язкові. Позичальник також повинен мати карту будь-якого банку України, активний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Оформлення кредиту онлайн

Взяти позику через інтернет можуть громадяни України віком від 18 років (іноді 20-23 років). Процедура оформлення мікрокредиту займає 10-30 хвилин і включає п’ять кроків:

  1. Вибір відповідного пропозиції і перехід на сайт МФО. Для швидкого пошуку можна скористатися списком кращих організацій на нашому сайті і фільтрами.
  2. Підбір відповідних умов кредитування. Клієнту треба вибрати суму і термін позики, а система покаже інформацію про майбутні платежі.
  3. Заповнення анкети. У ній треба вказати особисті, паспортні дані, ІПН, контакти і відповісти на ряд питань.
  4. Отримання позитивного рішення. Воно надійде в СМС через 5-30 хвилин після відправлення анкети.
  5. Укладення договору. Документ можна підписати в особистому кабінеті за допомогою коду з СМС.

Умови кредитування

Мікрофінансові організації зазвичай пропонують онлайн мікрокредити на 1-30 днів в сумі до 10 000-20 000 гривень. Для надійних позичальників в деяких компаніях доступні позики на 2-24 місяці з сумами до 50 000 гривень.

Погашення заборгованості і продовження договору

Погашають заборгованість відповідно до умов договору. Часто він передбачає єдиний платіж в кінці терміну. На випадок форс-мажорних ситуацій у багатьох МФО доступна послуга пролонгації боргу. Вона дозволяє збільшити термін кредитування, якщо немає можливості повернути борг відразу. Для її активації досить оплатити вже нараховані відсотки.

Після погашення першого кредиту можна подати заявку на повторний займ. При цьому ставка по ньому іноді буде знижена. Якщо борг не був погашений вчасно і клієнт не оформив пролонгацію договору, то за кожен день прострочення нарахують пені.

Вибирайте вигідну пропозицію на порталі і оформляйте кредит, навіть якщо паспорта немає під руками. А якщо ви вже користувалися послугами МФО, то можете поділитися інформацією про свій досвід в розділі «Відгуки». Вона допоможе іншим користувачам при виборі оптимальних умов кредитування.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями