Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Кредити без ІПН

Гроші в борг жителю України можуть знадобитися терміново. Доступ до деяких документів при цьому є не завжди, а банкам потрібен ідентифікаційний номер платника податків. Але зневірятися не варто. Мікрофінансові організації видають онлайн-кредити без ІПН. Головне, вибрати вигідну пропозицію і врахувати ряд нюансів.

Чи легко отримати кредит без ІПН

ІПН – це унікальний ідентифікаційний номер людини, що привласнюється податковою службою. Він використовується при сплаті податків і запитується при зверненні в державні органи та інші установи. Наприклад, банки запитують його при надходженні заявки на кредит.

Якщо документ, в якому вказано персональний код платника податків, загубився або знаходиться далеко, то засмучуватися немає сенсу. Взяти кредит без ІПН можна в мікрофінансової організації онлайн. Компанії лояльні до потенційних позичальників і не вимагають застави, поруки або збору різних довідок.

Причини відмови

Конкуренція на ринку мікрокредитування України висока. Компанії борються за кожного позичальника і «закривають очі» на деякі недоліки клієнтів. Але вони також можуть відмовити за заявкою на кредит. Причину негативного рішення не розкривають. Ця інформація відноситься до комерційної таємниці.

Поширені причини відмов:

  • Некоректно заповнена анкета. Якщо в ній допущені грубі помилки, неправильно вказані дані позичальника або зовсім приведена недостовірна інформація, то розраховувати на схвалення мікрокредиту немає сенсу.
  • Проблеми з кредитною історією. Прострочення і непогашені в минулому борги ускладнюють отримання грошей в борг навіть при зверненні до інших кредиторам. Вся інформація про якість виконання зобов’язань за кредитними договорами зберігається централізовано в БКІ і доступна всім учасникам ринку.
  • Закредитованість. Якщо людина вже витрачає більше 60-70% своїх доходів на виплати за різними позиками, то йому відмовлять через сумніви в тому, що він зможе платити своєчасно.

Як збільшити шанси на позитивне рішення

Кожна компанія використовує власні правила оцінки позичальників. Але всі вони уважно перевіряють інформацію в анкеті на кредит. Спроба обдурити кредитора обов’язково буде виявлена, і буде відмова.

При заповненні анкети рекомендується вказувати детальну інформацію про себе. Іноді компанії дозволяють пропускати ряд пунктів, але відсутність відомостей в них ускладнить отримання грошей в борг. Перед відправкою заявку рекомендується перевірити. Якщо будуть виявлені будь-які помилки, їх треба виправити.

Отримання кредиту

Взяти кредит в МФО можна навіть без ІПН. На сайті представлений перелік компаній, які кредитують клієнтів при відсутності ідентифікаційного коду у заявці. Вони видають гроші в борг без застав і поручителів.

Умови

МФО часто видають тільки короткострокові позики на 100-5000 гривень з терміном 1-30 днів. Ряд компаній пропонує також кредити на суму до 20 000-50 000 гривень з терміном до 2-24 місяців.

Документи і вимоги

Отримати кредити в МФО можуть повнолітні громадяни України, які мають постійну реєстрацію. Збирати довідки для отримання кредиту онлайн в МФО не треба. Для оформлення мікрокредиту досить мати один паспорт. Завантажувати копію свідоцтва або довідки з ІПН не потрібно.

Додатково при оформленні заявки онлайн знадобиться діючий номер мобільного телефону, карта будь-якого банку України та адресу електронної пошти.

Заповнення заявки та укладання договору

Оформити мікрокредит без ІПН можна за 30-60 хвилин. Для початку клієнту треба вибрати відповідну пропозицію і перейти на сайт мікрофінансової організації. Процедура оформлення позики включає чотири етапи:

  1. Вибір відповідних умов кредитування (термін, сума). Система автоматично покаже інформацію про майбутні платежі.
  2. Реєстрація на сайті. Клієнту треба вказати особисті, контактні дані та підтвердити телефон кодом з СМС.
  3. Заповнення анкети. У неї треба вписати паспортні дані, відомості про доходи та відповісти на ряд питань.
  4. Укладення договору. Ознайомитися з ним можна в особистому кабінеті, а для підписання документа буде потрібно ввести код з СМС.

Погашення заборгованості і продовження договору

Заборгованість по короткострокових позиках погашають в кінці терміну однієї загальною сумою. За довгостроковим мікрокредитів оплату треба вносити рівними платежами раз в 1-4 тижні по графіку, що додається до договору.

На випадок непередбачених ситуацій часто передбачена можливість продовжити термін договору, погасивши вже нараховані відсотки. Якщо клієнт не вніс платіж вчасно і не продовжив договір, то йому нарахують пені за кожний день прострочення.

Потрібні гроші в борг? Оформіть позику без ІПН, застави, довідок та поручителів в одній з компаній, представлених на сайті. А якщо ви вже користувалися послугами МФО – діліться думкою у відгуках, щоб допомогти іншим користувачам зробити правильний вибір.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями