Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Чи надійдуть гроші на заблоковану картку

Іноді клієнт при оформленні кредиту помилково або незнання вказує дані заблокованої картки. Використання такого платіжного інструменту обмежена банком-емітентом, і їм не вийде розрахуватися за покупки. Але для позичальника буде набагато важливіше дізнатися, чи надійдуть гроші на заблоковану картку. На щастя, відповідь буде позитивною. Але доведеться вивчити ряд нюансів, щоб отримати доступ до зарахованим фінансів.

Чи надійдуть гроші на заблоковану картку

Карта може бути заблокована за бажанням власника або ініціативи банку-емітента. Найчастіше установка обмежень пов’язана з однією з наступних причин:

 • втрата або крадіжка картки;
 • закінчення терміну дії;
 • підозрілі транзакції;
 • шахрайські дії власника.
 • Незалежно від причини обмежень відповідь на питання про те, чи прийдуть гроші на заблоковану картку, буде позитивним. Технічно картка забезпечує тільки доступ до позикових і власних коштів власника. Самі фінанси при цьому зберігаються на банківському рахунку, блокування на який встановлюється окремо від карти і часто тільки на вихідні операції.

  Іноді, якщо карта заблокована, на неї надходять гроші з затримкою до 3-5 робочих днів. Це пов’язано з технічними особливостями внутрішніх автоматизованих систем деяких банків. Вплинути на термін зарахування зазвичай неможливо, і доведеться просто чекати.

  Ситуація буде складніше, якщо кошти надходять на картку, рахунок якої заблокований за рішенням суду або через борги перед банком-емітентом. У цьому випадку зарахування коштів також відбудеться, але вони можуть бути відразу списані в рахунок погашення заборгованості.

  Чи можна зняти гроші із заблокованої картки

  Якщо людині перевели гроші на заблоковану картку, йому не варто впадати у відчай. У більшості випадків він зможе отримати доступ до фінансів одним із таких способів:

  • Через касу у відділенні банку-емітента. При зверненні потрібно пред’явити паспорт і попросити видати кошти з рахунку. Після підписання документів касир видасть належну суму.
  • Перевипуск картки. Ця процедура займає 5-10 днів, але багато банків можуть надати на цей час пластик моментальної видачі, який працює нітрохи не гірше звичайного.
  • Переклад на іншу картку. Даний спосіб підійде тим, у кого є інша активна карта того ж емітента. Переклад можна виконати через інтернет-банк, додатки для мобільних пристроїв або за допомогою співробітників у відділенні.
  • Скористатися грошима з заблокованого за рішенням суду рахунки вийде тільки після усунення причини обмежень. Наприклад, якщо блокування сталася за рішенням судового пристава, вона буде знята тільки після скасування постанови і надходження відповідного документа в кредитну організацію. Це відбувається протягом 1-10 днів після погашення заборгованості або з’ясування, що блокування було встановлено помилково. Банк не може прискорити процедуру розблокування рахунку, обмеження по якому встановлені приставами. Він тільки виконує вказівки відповідно до чинного закону і не виконувати постанову не має права.

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями