Відкрити приватний бізнес в Україні фізичній особі сьогодні просто і не занадто дорого. Досить визначитися з нішею, зареєструвати ФОП і працювати. Головне, вчасно подавати звітність, і платити податки. Для ФОП на відміну від юридичних осіб передбачена спрощена система ведення бухгалтерського та податкового обліку. Якщо доходи за календарний рік не перевищують 300 000 гривень, щомісячний податок буде всього 10% від прожиткового мінімуму.
Однак, є свої нюанси при такій зайнятості. Кредит для приватного підприємця в Україні важкодоступний. Банки неохоче надають позики приватникам, в той час як бізнес потребує оборотних коштів і підприємці часто вкладають отриманий прибуток на розвиток проекту.
Одним з головних критеріїв позичальника є працевлаштування та можливість підтвердити цей факт. Без роботи отримати позику складно. У випадку з ФОП людина працює сам на себе, часто поодинці. При цьому офіс і стаціонарний телефон може бути відсутнім.
Як взяти кредит підприємцю? Головне для МФО – підтвердити платоспроможність позичальника, тому слід надати повну і достовірну інформацію про джерела доходу підприємця. Кредит для ФОП може бути виданий на загальних підставах.
Перелік для термінових мікропозик містить в собі тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Також потрібна банківська карта, електронна поштова скринька і мобільний телефон. Підприємець, для збільшення шансів на схвалення, може додатково додати до заяви:
Дані папери доречні в тому випадку, коли організація запрошує дані про доходи та зайнятість, а заявку розглядає ризик-менеджер, а не автоматизована система.
Якщо є доступ в інтернет, заявку можна скласти за 10-15 хвилин. Для цього потрібно зареєструватися на сайті і діяти за підказками.
Гранична сума, яку можна терміново зайняти в МФО на сайті 50 000 гривень на термін до 2 років. Однак слід оцінити фінансові можливості і запросити адекватну суму. Чим менша величина онлайн позики, тим більша ймовірність схвалення.
Пролонгації доступні в більшості МФО, для цього потрібно погасити відсотки за період користування грошима. Важливо не допускати прострочення, і своєчасно вносити плату, в іншому випадку послуга не надається.
Повторне фінансування здійснюється після закриття відсотків і тіла позики.
Якщо допущено порушення, слід докласти максимум зусиль для виплати боргу. Тривалі прострочення можуть зіпсувати кредитну історію.
Реєструйтеся на сайті МФО і залишайте заявку на онлайн позику. Після оформлення поділіться враженнями в розділі «Коментарі», суб’єктивна оцінка допоможе сервісу стати кращим і буде корисна іншим претендентам.