Кредити без довідки про доходи

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
100 - 10000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Можливі труднощі

Відсоток схвалення кредиту в МФО набагато вище, ніж в банках. Однак навіть такі організації іноді відмовляють. Проблеми можуть виникнути з ряду причин.

Кредити без довідки про доходи
  1. У позичальника є активні кредити, а суми доходу не вистачить на одночасне погашення кількох кредитів.
  2. Негативна кредитна історія потенційного позичальника, наявність прострочень.
  3. Помилки при заповненні анкети, неправильні дані, обман.
  4. Відсутність доходу або бажання взяти занадто велику суму при маленькій зарплаті.
  5. Вік позичальника (в деяких МФО позики видають з 18 років, а в деяких – з 21 або 23, не всі організації дають гроші в борг людям похилого віку).

Кожен з цих факторів може викликати складності при отриманні грошей. При цьому в Україні багато МФО, які готові оформити онлайн кредити без довідок про доходи. До них відносяться MoneyVeo, CashBerry, Credit365, Твої гроші, Швидка Готівочка і інші. Якщо в одній організації відмовили, спробуйте звернутися в іншу.

Як підвищити шанси на отримання позики

Для тих, хто не може надати довідку про доходи, кредит в МФО є практично єдиною можливістю отримати гроші. Тому варто уважно підійти до оформлення кредиту і використовувати прийоми, які можуть підвищити ймовірність прийняття позитивного рішення.

  1. Заповнюйте анкету уважно. Перевіряйте, чи точно ви вписали дані. Не пропускайте графи і вказуйте тільки правдиву інформацію, щоб не було проблем. Не варто намагатися прикрасити дійсність, тому що відомості можна перевірити.
  2. Детально опишіть джерела доходу, які у вас є. До них можна віднести офіційну зарплату, дохід від підробітків, допомогу родичів, соціальні виплати, стипендії. Чим більше сумарний дохід, тим більшу суму можна отримати.
  3. Перевірте, чи є у вас під рукою мобільний телефон. На нього може зателефонувати співробітник МФО, щоб уточнити які-небудь дані або підтвердити особистість. Якщо не відповісте на дзвінок, отримаєте відмову.

Процедура оформлення онлайн заявки

Щоб подати заявку на видачу кредиту в режимі онлайн, знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт та ID код. Дані потрібно буде вказати в анкеті, при необхідності – додати фотографії. Ніякі інші довідки не потрібні. Також, потрібна електронна пошта, мобільний телефон і банківська карта. На карті повинен бути позитивний баланс – при верифікації блокують невелику суму (в більшості випадків – до 1 гривні).

Виберіть МФО, в якій ви хочете отримати потрібну суму і період, на який вона потрібна. Після цього, переходьте до заповнення анкети. Не поспішайте і детально вказуйте інформацію у всіх графах. Після закінчення заповнення анкети знадобиться підтвердити банківську карту і акцептувати договір. На фінальній стадії оформлення кредиту, може зателефонувати співробітник МФО. Гроші зараховують на карту швидко.Також, можна підійти у відділення організації та отримати кошти готівкою.

Яку суму можна отримати

Кредити без довідки про доходи в Україні

Коли кредитор приймає рішення про те, скільки грошей ви можете взяти в борг, він аналізує ряд факторів. Зазвичай це проводиться в автоматичному режимі через спеціальну програму. Оцінюють вашу платоспроможність, кредитну історію і багато іншого. Сума першого кредиту в багатьох МФО не перевищує 5000 грн, але деякі компанії готові дати в борг 10000 грн або навіть більше. Отримати кредит можна на термін до 30 днів.

Якщо не виходить виплатити борг вчасно, можна скористатися послугою по продовженню. Знадобиться погасити відсотки. Якщо ви вирішите оформити повторний кредит в тій же самій організації, то зможете претендувати на велику суму і перегляд відсоткової ставки (в тому випадку, якщо ви позитивно зарекомендували себе і погасили борг).

Коли вам потрібні гроші, вибирайте позики в МФО – це зручний спосіб швидко отримати потрібну суму, не витрачаючи час на оформлення додаткових довідок. Діліться досвідом співпраці з МФО на нашому сайті, щоб люди могли ознайомитися з вашим відгуком і зробити свої висновки і вибрати дійсно надійного фінансового партнера.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!