Мікропозик

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
100 - 10000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
50 - 5000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Де взяти мікропозик в Україні

Знайти, де взяти мікропозик онлайн на вигідних умовах в Україні, допоможе наш сервіс. У каталозі представлений великий вибір пропозицій МФО зі всієї країни, з детальними описами, списками вимог до позичальників. Вказавши потрібну суму і термін, на який потрібно оформити мікропозик, а також вибравши спосіб отримання коштів, ви зможете відібрати список відповідних компаній.

Для поглибленого підбору МФО за критеріями використовуйте бічну панель пошукової форми. Там можна вказати процентну ставку, час розгляду, особливості схвалення, вік, нюанси кредитної історії і інші параметри. Завдяки цьому простіше знайти компанію, яка готова видати мікропозик без ретельних перевірок паперів або неодноразових дзвінків.

Як оформити мікропозик онлайн

Щоб оформити мікропозик в Україні онлайн, виберіть зі списку компанію з відповідними умовами та переходите на її сайт для подачі заявки. Для початку потрібно зареєструватися та заповнити анкету, вказавши в ній персональні дані. Вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний код, інші документи зазвичай не потрібні.

Оформлення мікропозик онлайн

В анкеті необхідно вказати наступні дані (список може відрізнятися):

 • ПІБ;
 • дату народження;
 • ІПН;
 • серію і номер паспорта;
 • дані про місце реєстрації та проживання;
 • контактний телефон (може знадобитися підтвердження за допомогою дзвінка);
 • номер банківської карти (іноді необхідна прив’язка);
 • інформацію про працевлаштування та доходи.

Зберігаючи анкету, упевніться в правильності наданих відомостей. Хоч МФО і не проводять ретельних перевірок при видачі мікропозик, неточності і неповні дані можуть стати приводом для відмови. Також у видачі мікропозик онлайн відмовляють через:

 • наявності непогашеного кредиту в цій компанії;
 • незакритих і прострочених мікропозик в інших місцях;
 • невідповідності віку;
 • відсутність громадянства України.

Якщо все заповнено вірно і приводу для відмови немає, зберігайте анкету і подавайте заявку, щоб оформити мікропозик онлайн. Вкажіть потрібну суму, термін кредитування і спосіб отримання коштів, відправляйте її і чекайте перевірки. Після того як співробітники кредитної організації розглянуть запит, чекайте дзвінка або повідомлення з повідомленням про прийняте рішення. Якщо воно позитивне, залишиться отримати гроші на карту або забрати їх в офісі компанії.

Правила видачі мікропозик

Правила видачі мікропозик

Умови кредитування онлайн в МФО України відрізняються від банківських і виглядають не настільки привабливо для клієнта, але це – плата за зручність. Конкуренція спонукає організації висувати однакові умови, з якими і вони зможуть заробляти, і клієнти не перестануть звертатися через надмірну дорожнечу. Термін кредитування зазвичай становить від декількох днів до місяця і більше, а процентна ставка варіюється від 0 до 2,5% в день.

Для новачків МФО України пропонують оформити мікропозик онлайн без відсотків, під нульову або символічну ставку. Щоб не переплачувати, поверніть кредит вчасно, протягом дії пільгового періоду. Однак сума, на яку можна розраховувати при першому зверненні, зазвичай не перевищує 5-10 тисяч гривень. Так як МФО не проводять ретельних перевірок платоспроможності позичальника, який не набридають дзвінками і оперативно приймають рішення, таким чином вони страхують себе від неповернень.

Щоб в майбутньому мати можливість брати мікропозики на більшу суму, потрібно своєчасно повернути перший кредит. Для постійних клієнтів кредитори часто проводять акції, пропонують знижки і більш лояльні умови обслуговування. Якщо повернути мікропозик вчасно не виходить, скористайтеся послугою пролонгації. Оформити її можна онлайн, в особистому кабінеті на сайті кредитора. Погасивши вже нараховані відсотки за час користування мікропозик, ви отримаєте час на пошук коштів для повного його погашення, не погіршуючи репутацію. При цьому вам не будуть набридати дзвінками і повідомленнями з нагадуваннями про заборгованість.

Мікропозик онлайн – це зручно

Наш сервіс допоможе швидко оформити мікропозик. Україна – країна з розвиненим ринком МФО, тому ви завжди знайдете хорошу пропозицію з вигідними умовами кредитування. Вивчайте опису, читайте відгуки і використовуйте фільтри для пошуку оптимального варіанту в списку кредиторів. Переходьте на сайт компанії, подавайте запит на видачу мікропозик онлайн – і ви отримаєте гроші в кредит вже в день звернення.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!