Позика

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
100 - 10000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
50 - 5000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Де взяти позику онлайн

Щоб оформити позику онлайн, потрібно знайти компанію, яка надає таку послугу. Наш сервіс допоможе вам уникнути тривалих пошуків по інтернету і ретельного аналізу інформації, тим самим заощадивши час і сили. У каталозі представлений широкий вибір мікрофінансових організацій України, що приймають заявки через інтернет і дозволяють взяти гроші не виходячи з дому.

Вибрати відповідного кредитора онлайн допоможе система фільтрів в меню пошуку. Вкажіть необхідну суму, термін кредитування і спосіб отримання грошей, щоб скористатися базовим пошуком. Виберіть в правій колонці додаткові параметри, такі як процентна ставка, умови обробки, вік позичальника або особливості кредитної історії, щоб відобразити тільки підходящі варіанти. Ознайомившись з описами показаних МФО, ви швидко визначите, де краще взяти гроші в борг через інтернет.

Як оформити позику онлайн

Оформлення позики онлайн

Визначившись з мікрофінансової організацією, переходите на її сайт за посиланням в описі і зареєструйтеся. З документів вам знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код, інші папери зазвичай не запитуються. В окремих випадках довідка про доходи або виписка з банку можуть посприяти затвердженню заявки, але в більшості МФО можна обійтися і без них.

Наступним кроком після реєстрації буде заповнення анкети позичальника. Кожна МФО встановлює власний конкретний перелік пунктів, але зазвичай в анкеті потрібно вказати такі відомості:

 • ПІБ;
 • дата народження;
 • серія і номер паспорта;
 • ІПН;
 • дані про дату і місце видачі паспорта;
 • інформацію про прописку;
 • контактні дані;
 • інформація про діяльність і доходи;
 • номер карти банку України.

Щоб взяти позику онлайн, без відвідування офісу компанії, необхідно прив’язати карту. Для цього на рахунку повинна бути невелика (до 10 грн) сума, яка спишеться для підтвердження доступу, а потім повернеться на карту. Будьте уважні при заповненні анкети, так як помилки в ній можуть стати причиною відмови. Відмовити можуть також через:

 • відсутність громадянства України;
 • наявності незакритих заборгованості перед цією МФО;
 • множинних прострочених позик в інших місцях;
 • невідповідного віку;
 • неповних відомостей про позичальника, зазначених в анкеті.

Заповнивши всю потрібну інформацію, можна приступати до подачі заявки. У ній потрібно вказати бажану суму і термін кредитування, а також спосіб отримання грошей.

Якщо перешкод для видачі позики немає – співробітники кредитної організації оброблять запит і приймуть позитивне рішення. Про нього вас повідомлять по телефону або через інтернет (по електронній пошті, в месенджері або особистому кабінеті). Далі залишається лише підтвердити оформлення позики і чекати зарахування коштів.

Умови кредитування

Взяти позику онлайн

Умови кредитування в МФО України, які працюють через інтернет, схожі в силу високого рівня конкуренції на ринку онлайн-кредитування. Взяти у них гроші можна на термін від одного дня до місяця, іноді – більш. Відсоткова ставка досягає 2,5% на добу, але частіше перебуває на рівні 1-1,5%. Для нових клієнтів проводяться акції, такі як безвідсоткові позики. Вони дозволяють не платити за відсотками за умови дострокового або своєчасного повернення.

Сума, яку може взяти в борг новачок, рідко перевищує 5 тис. Грн. Повторне звернення, за умови сумлінного повернення попередньої заборгованості, збільшує ліміти. Також для постійних клієнтів в ряді МФО діють знижки та пільгові умови. А ось прострочення і неповернення, навпаки, псують репутацію і погіршують кредитну історію. Якщо не повернути гроші вчасно, то до стандартної добової ставки додається пеня.

Щоб не переплачувати по штрафах і не псувати репутацію, при настанні труднощів подайте заявку на пролонгацію. Оформити її можна через інтернет в особистому кабінеті, внісши на рахунок вже нараховані відсотки. Після цього ви отримаєте до місяця на пошук коштів.

Візьміть позику онлайн не виходячи з дому

Розвинений ринок позик онлайн в Україні дозволяє знайти компанію з вигідними умовами і пільговими періодами через інтернет не виходячи з дому. Зробити це якомога швидше допоможе наш сервіс. Скористайтеся пошуком по каталогу, виберіть відповідного кредитора, подавайте заявку, щоб отримати гроші вже сьогодні. Оцінки і відгуки клієнтів допоможуть знайти надійну компанію.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!