Кредити 50000 гривень

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
270 - 780
Сума, грн.
1000 - 50000
Вiдсоток, на день
0.6%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Наскільки складно оформити кредит в такому розмірі

Українцям з гарною кредитною історією і достатньою заробітною платою взяти онлайн кредит на 50000 грн не складе труднощів. Разом з тим, при первинному зверненні не слід запитувати максимально можливі ліміти, краще зробити пробний запит на дрібний чи середній кредит і довести позикодавцеві свою платоспроможність, віддавши гроші вчасно.

У чому складність оформлення, чому можуть дати відмову

При розгляді запиту на 10 тисяч грн і більше, ризик-менеджери аналізують позичальника за всіма критеріями. Всього одна невідповідність здатна призвести до відхилення заявки. Перелік підстав для відмови вказаний нижче.

Кредити 50000 гривень
 • Недостатність щомісячних надходжень по відношенню до періодичного або одноразового внеску. Платіж не повинен перевищувати 30-50% від доходу за мінусом обов’язкових платежів. Витрати на утримання утриманців також враховуються.
 • Відсутність позитивної кредитної історії.
 • Наявність інших кредитів або висока фінансове навантаження за наявними позиками.
 • Борги перед судовими органами.
 • Проблеми з документами і пропискою.
 • Неправдиві відомості в анкеті.
 • Сумнівні дані, отримані при особистій розмові з фахівцем, протиріччя з інформацією в заявці.
 • Не підтверджене місце зайнятості, неможливість додзвонитися за вказаними контактами.
 • Негативна інформація на особистій сторінці в соціальній мережі.
 • Технічні збої зі зв’язком та інтернетом.
 • Проблеми зі списанням пробного платежу з карти.

Чи є МФО, які спеціалізуються на цьому виді кредитів

Наш сервіс по підбору кредитних пропозицій зібрав на одному майданчику установи, готові фінансувати громадян на великі гроші. В організації Експрес Фінанс взяти кредит онлайн 50 тисяч грн на карту можна вже при першому зверненні.

Як збільшити шанси на отримання грошей

Для того, щоб взяти солідні гроші, потрібно підійти до питання грунтовно і попередньо вивчити умови декількох організацій, що спеціалізуються на цій послузі. Пропонуємо покрокову інструкцію, яка дозволить знизити ризик відмови до мінімуму.

 1. Проведіть аудит сторінки в соціальній мережі. Вкажіть місце роботи, навчання, хобі. Викладіть фотографії з поїздок, ділових заходів. Перегляньте список спільнот і пости, позбудьтеся від зайвих груп і записів.
 2. Зайдіть на сайт обраної МФО і походіть по сторінках, почитайте форму договору, відправте питання через форму зворотного зв’язку. Активність користувачів фіксується сервісом, а інтерес до документів викликає довіру співробітників, котрі приймають рішення.
 3. Зробіть читабельні скани документів.
 4. Прискіпливо заповніть графи опитувальної сторінки, звірте реквізити.
 5. Використовуйте тільки іменну банківську карту.
 6. Повідомте контактним особам про можливість дзвінка ризик-менеджера і попросіть підтвердити інформацію.
 7. Дайте відповідь на виклик співробітника фінансової компанії і проведіть бесіду впевненим доброзичливим тоном.

Які потрібні документи

МФО не вимагають великого пакета паперів, потрібен тільки паспорт громадянина України та ID-код. Щоб взяти гроші онлайн, потрібно обзавестися карткою будь-якого місцевого банку і електронною поштовою адресою, а також потрібен мобільний телефон з українським номером.

Як оформити заявку на сайті

Кредити 50000 гривень в Україні

Після вибору суми і терміну договору необхідно пройти реєстрацію і надати персональну інформацію. Весь процес займає не більше 10 хвилин і супроводжується підказками сервісу.

На який період і яку суму дають

Первинно 50 тисяч гривень можна оформити максимум на 26 тижнів з узгодженим графіком виплат.

Як продовжити термін кредиту, взяти повторно, що робити при простроченні

Продовження без штрафів можливо за погодженням з установою і виплати нарахованих відсотків. В середньому надається термін до 5 днів.

Повторне фінансування можливо після виплати існуючої позики, в окремих випадках можуть оформити другий кредит після внесення декількох внесків без порушення.

Прострочення загрожує нарахуванням неустойки, щоденними пенями і зіпсованою фінансовою репутацією. Якщо проблема вже є, рекомендується зв’язатися з відділом врегулювання збитків і провести переговори щодо графіка і термінів повернення грошей.

Візьміть кредит онлайн на 50 тисяч гривень без довідок і поручителів з схваленням протягом 24 годин. Залиште інформативний відгук про досвід співпраці з конкретною компанією, щоб допомогти іншим заявникам з вибором фінансового партнера.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!