Кредити 30000 гривень

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
1 - 60
Сума, грн.
100 - 30000
Вiдсоток, на день
0.08-2.2%
Отримання
на картку
на картку
На термiн, днів
270 - 780
Сума, грн.
1000 - 50000
Вiдсоток, на день
0.6%
Отримання
на картку
на картку
На термiн, днів
1 - 98
Сума, грн.
2000 - 30000
Вiдсоток, на день
1%
Отримання
на картку
на картку
На термiн, днів
61 - 635
Сума, грн.
8000 - 30000
Вiдсоток, на день
1.44-3%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Де взяти кредит на 30 тисяч гривень

Щоб знайти мікрофінансову організацію, готову позичити вам 30000 грн, доведеться зануритися в пошуки і перебрати десятки варіантів. Наш сервіс покликаний позбавити вас від цих турбот. У каталозі на сайті ви знайдете великий список МФО України, що надають великі суми в борг. Використовуючи систему фільтрів, ви можете відібрати ті з них, які згодні схвалити кредит на 30 тисяч.

Серед представлених компаній виберіть найпривабливіші в плані умов. Додаткові фільтри дозволяють відібрати кредиторів, готових працювати навіть з проблемними клієнтами, а також організації, оброблюючі заявки в найкоротші терміни. Серед них представлені як компанії, що працюють з готівкою, так і фірми, які не потребують відвідування офісу. Вони дозволяють взяти кредит на 30 тис. грн онлайн, на карту або банківський рахунок.

Як оформити кредит на 30 тисяч

Кредити 30000 гривень

Щоб взяти онлайн кредит на 30000 грн, знаходьте в нашому каталозі найбільш привабливі МФО, умови яких вам підійшли. Ознайомтеся з інформацією про організацію на сторінці її опису і переходьте по посиланню. Пройдіть реєстрацію і заповніть заявку, вказавши наступні дані:

 • ПІБ;
 • дата народження;
 • серія та номер паспорта;
 • ідентифікаційний код;
 • дані про прописку;
 • номер телефону;
 • відомості про місце роботи та посади;
 • розміри доходів;
 • номер банківської карти (для отримання грошей онлайн).

Уважно вказуйте інформацію, адже чим вона повніше – тим вищі шанси на схвалення. Співробітники організації-кредитора оброблять заявку в зазначений термін і повідомлять вас про прийняте рішення. Якщо воно позитивне – ви отримаєте гроші на карту.

Вказуйте тільки точну і правдиву інформацію про себе, так як неповні і невірні дані є основною причиною відмов. Також перешкодити взяти кредит онлайн можуть:

 • невідповідність віку (молодий чи літній);
 • низький рівень доходів;
 • наявність непокритих заборгованостей перед цією організацією;
 • регулярні прострочення та інші порушення фінансової дисципліни.

Умови кредитування

Взяти онлайн кредит на 30 тисяч гривень в більшості МФО України можна на термін від 1 до 30 днів. Деякі компанії встановлюють більш тривалий період кредитування, але таких небагато. Процентна ставка варіюється і становить від 0 до 2,5% на добу. У ряді компаній діють пільгові умови для тих, хто достроково погашає заборгованість. Наприклад, нарахування відсотків здійснюється з першого дня тільки в разі невиплати боргу в пільговий період.

Кредити 30000 гривень в Україні

Якщо ви хочете взяти кредит онлайн, 30 тисяч гривень можуть виявитися недоступними новим клієнтам. Це досить велика сума за мірками МФО, тому для її отримання іноді потрібно підтвердити свою платоспроможність. У ряді випадків підтвердженням є довідка про рівень заробітку, але найпростіше клієнтам, які вже брали і своєчасно повертає позики. Як правило, після кожного успішного повернення гранична сума майбутнього мікрокредиту збільшується.

Щоб не допустити підвищення процентної ставки і застосування штрафних санкцій, не допускайте прострочень. Якщо ви відчуваєте фінансові труднощі і розумієте, що віддати все в строк не виходить, заздалегідь повідомте кредитора, оформивши заявку онлайн. У більшості в МФО доступна пролонгація мікропозик на термін до 10-30 днів (іноді більше) за умови погашення заборгованості за відсотками.

Кредит онлайн – це зручно і швидко

Якщо вам терміново потрібні гроші, не обов’язково ставати в незручне становище, просячи в борг у близьких і знайомих, або закладати цінні речі. Наш сервіс допоможе знайти мікрофінансову організацію, в якій можна взяти онлайн кредит на 30000 грн без застав і поручителів. Виберіть компанію з найвигіднішими умовами, подайте заявку і отримаєте гроші на карту вже в день звернення. Не забудьте залишити свій відгук про обрану компанію.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!